Atrakcyjne apartamenty Kołobrzeg

Prezentowany pensjonat Olimpic mieści się w miejscowości Kołobrzeg. Do dyspozycji wczasowiczów jest m.in. siłownia oraz atrakcje np. Rejsy na Bornholm. Dobrej jakości pomieszczenia przystosowane są do wypoczynku przez cały rok. Apartamenty w mieście Kołobrzeg wyróżniają się nieskazitelnym wyglądem i wystrojem. Wynajmowane pokoje są komfortowe, przestrzenne, nastrojowe oraz dobrze zaopatrzone. Pokoje posiadają strefę wypoczynkową, łazienkę, kuchnię oraz telewizor LCD. Ośrodek wypoczynkowy jest rekomendowany przez zadowolonych klientów.

Oceń stronę

Ocena: 2.5/10 (11 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Reklama świetlna

Reklama świetlna »Dodano - 26.02.2013

Reklama to jest to, to najważniejsza sprawa o którą musisz zadbać rozpoczynając swoją działalność w biznesie. Tylko dobra i profesjonalnie wykonana reklama jest odpowiednim nośnikiem skutecznej informacji, która ma możliwość dotrzeć do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami odbiorców. Skuteczne... zobacz szczegóły wpisu »

Meble-Skorzane.com - Chesterfield

Meble-Skorzane.com - Chesterf »Dodano - 24.12.2014

Pragniemy powitać na łamach internetowej wizytówki naszej profesjonalnej pracowni. Od wielu lat proponujemy usługi, w nadrzędnym stopniu w zakresie produkcji profesjonalnych, gustownych i najwyższej jakości skórzanych mebli. Propozycja działań w ofercie obejmuje bardzo różne meblowe realizacje, utrzymane w odmiennej st... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis nart warszawa

Serwis nart warszawa »Dodano - 02.07.2015

Nasza firma oferuje rzetelne oraz sprawdzone usługi, gdyż już od wielu lat prowadzimy serwis nart warszawa oraz także doświadczony serwis snowboardu warszawa. Do tego proponujemy Państwu zarówno nowe jak także użytkowane części rowerowe warszawa, jednakże wszystkie cechują się doskonałą jakością. W dodatku nasze usługi... zobacz szczegóły wpisu »

Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin - Tel. 510 93 93 91

Pogotowie Kanalizacyjne Szcze »Dodano - 09.02.2018

Co począć gdy kanalizacja spłata figla w domu? Najlepiej wtedy zadzwonić po niezawodne pogotowie kanalizacyjne, które wykonuje 24H na dobę usługi na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Pogotowie kanalizacyjne oferuje ogromny zakres usług miedzy innymi: czyszczenie systemów deszczowych, drobne usługi hydraulicz... zobacz szczegóły wpisu »

Odlewy artystyczne z brązu

Odlewy artystyczne z brązu »Dodano - 05.03.2020

W naszej pracowni zamówicie Państwo pomniki nowoczesne, w tym bardzo realistyczne popiersia na zamówienie. Projektujemy rzeźby z metalu stanowiące ciekawe uzupełnienie wielu stylów aranżacji. Polecamy tablice pamiątkowe, czy tablice nagrobne wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Możemy pochwalić się wieloma reali... zobacz szczegóły wpisu »

Pełna archiwizacja dokumentów

Pełna archiwizacja dokumentów »Dodano - 16.03.2020

Według prawa archiwizacja dokumentów jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Przechowywać należy faktury, rachunki, dowody zakupów, kontrakty z współpracownikami, umowy, zamówienia... jest tego naprawdę dużo. Nic dziwnego, że łatwo można się w tym pogubić, dokumenty w szeregu przypadków się gubią i zajmują mnóstwo mie... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczne szkolenia klimatyzacja

Specjalistyczne szkolenia kli »Dodano - 16.04.2020

osoby, które chcą pracować na stanowisku mechanika urządzeń chłodniczych jeszcze dziś powinny odwiedzić naszą stronę internetową a oprócz tego sprawdzić aktualne kursy chłodnicze, które prowadzimy. Na naszych profesjonalnych szkoleniach poznają Państwo najważniejsze zasady projektowania systemów chłodzenia, które obecn... zobacz szczegóły wpisu »

Albatros Travel

Albatros Travel »Dodano - 29.05.2020

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dziedzinie przewozu pracowników,. Obsługujemy codzienny transport pracowników do ich miejsc pracy, całdodobowy transport w zakładach przemysłowych, stałe wyjazdy pracowników administracji publicznej, podmiany marynarzy, podmiany grup stoczniowych. Wybór naszej firmy zaowocuje Pań... zobacz szczegóły wpisu »

Fundacja Wspierania Rozwoju || tytezmozesz.com.pl

Fundacja Wspierania Rozwoju | »Dodano - 07.02.2021

Organizacja Ty też możesz funkcjonuje w następujących sprawach: ochrona praw dziecka, zarządzanie czasu, walka z wykluczeniem oraz budowanie wartości i niezależności. Fundamentem w działaniu fundacji jest rodzina i relacje jakimi się darzą. Fundację można wesprzeć między innymi, dzięki darowiznom, zapisom, odsetkom i l... zobacz szczegóły wpisu »