BBR Biuro Rachunkowe Lublin

BBR Biuro Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. ma siedzibę w Lublinie i proponuje całościową obsługę finansowo-księgową, realizowaną przez rzetelnych ekspertów i audytorów. Usługi księgowe prowadzimy od wielu lat na rynku w wielu językach miedzy innymi: rosyjskim oraz innymi, w których rozmawiamy w tej części świata. Nasze biuro jest idealnie zorganizowane, zaopatrzone w super nowatorski sprzęt informatyczny i fachowe oprogramowanie. Do każdego klienta podchodzimy priorytetowo i zakres świadczonych usług dopasowany jest do ich wymagań. Przedmiotowa propozycja zawiera kompleksową obsługę księgową podmiotów o różnej osobowości prawnej np.: spółka z o.o. i inne wykonujące aktywność gospodarczą, między innymi na takiej płaszczyźnie jak: przygotowanie formularzy aktualizujących informacje o podmiocie jak również mnóstwo innych. Realizujmy zlecenia w zgodzie z aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi jak również orzecznictwem organów skarbowych i sądów. Nasi zleceniodawcy cały czas mają możliwość nadzorowania świadczonych usług księgowych, dzięki czemu możliwa jest stała kontrola finansów i podejmowanie optymalnych decyzji w oparciu o rzetelną dokumentację. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą jak i korzystania z naszych usług.

  • Tytuł wpisu: BBR Biuro Rachunkowe Lublin
  • Adres witryny: bbr.com.pl
  • Data dodania: 19.04.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.3/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Twoja emerytura

Twoja emerytura »Dodano - 04.10.2011

Prywatna Emerytura jest serwisem skierowanym do osób dbających o swoją przyszłość, dla których oszczędzanie na emeryturę jest sposobem, aby w przyszłości móc godnie żyć. Odkładanie składek na trzeci filar emerytalny (IKE) to jeden ze sposobów zapewniania sobie wysokiej emerytury. Wspomniany 3 filar, czyli Indywidualne ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »Dodano - 13.03.2012

Biura Meritoros korespondują na księgowe problemy z jakimi trudzą się współcześnie polskie biznesy. Nasi profesjonaliści trudnią się całościową obsługą rachunkowości w małych i średnich przedsiębiorstwach. Mamy zadowolenie, kiedy rozprawa z Interesantami daje nam wyzwań i zachęty do tego, by stawać się jeszcze lepszymi... zobacz szczegóły wpisu »

Anix Biuro Rachunkowe Nowy Sącz

Anix Biuro Rachunkowe Nowy Są »Dodano - 07.12.2013

Anix biuro rachunkowe Nowy Sącz specjalizuje się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Zakres usług naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dl... zobacz szczegóły wpisu »

Anna Jeżyna Biuro Rachunkowe Lublin

Anna Jeżyna Biuro Rachunkowe »Dodano - 31.01.2015

Biuro Księgowe Anna Jeżyna mieści się w Lublinie oraz Świdniku. Naszymi pracownikami są tylko fachowcy mający profesjonalne wykształcenie a także właściwe przygotowanie zawodowe. Realizujmy zadania w zgodzie z aktualnie obowiązującymi ustawami jak również orzecznictwem instytucji fiskalnych i sądów. Oferowana propozycj... zobacz szczegóły wpisu »