Centrum szkoleniowe LUQAM

Luqam to przedsiębiorstwo konsultingowe, które funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Cieszy się ono popularnością nawet wśród najbardziej wymagających osób. Głównym celem działalności jest poprawa organizacji wewnętrznej w przedsiębiorstwach. Marka oferuje projekty, dzięki którym przedsiębiorstwo klienta będzie pracować efektywniej i sprawniej. Trzeba podkreślić, że każdy zleceniodawca traktowany jest w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby zrozumieć jego potrzeby oraz oczekiwania. Ważne jest również to, aby zaproponowane rozwiązania były proste i bezproblemowe we wdrożeniu. Pierwszym krokiem jest więc analiza sytuacji panującej w danej firmie. Opisywana marka proponuje również zintegrowaną Grupę Programów Optymalizacyjnych (GPO). Narzędzia Lean Manufacturing są sukcesywnie umacniane - wszystko po to, aby osiągnąć tytuł lidera w danej branży. Luqam proponuje również audyty zewnętrzne oraz certyfikacje. Pozwalają one zoptymalizować procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Opisywana marka regularnie organizuje szkolenia. Dzięki nim można pozyskać niezbędną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób zarządzających, które pragną samodzielnie rozwijać działalność. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Na uwagę zasługuje fakt, że szkolenia dotyczą wielu różnych dziedzin, m.in. zarządzania produkcją, logistyki, zarządzania i komunikacji. Ułatwia to wybór tematyki odpowiedniej dla siebie. Oprócz klasycznych szkoleń przeprowadzane są również szkolenia studenckie.
Przed nawiązaniem współpracy warto jest skontaktować się z obsługą, która odpowie na każde zadane pytanie. Poniżej umieszczono dane kontaktowe.
1. Projekty, szkolenia zamknięte: kontakt@luqam.com; tel. 12 296 49 31
2. Szkolenia otwarte, studia podyplomowe: szkolenia@luqam.com; tel. 507 174 084
3. Szkolenia zamknięte: pbies@luqam.com; tel. 500 507 178

  • Tytuł wpisu: Centrum szkoleniowe LUQAM
  • Adres witryny: https://www.luqam.com
  • Data dodania: 04.09.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sale konferencyjne i szkoleniowe Warszawa Centrum

Sale konferencyjne i szkoleni »Dodano - 04.02.2014

Powierzchnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach umożliwiających swobodne korzystanie od 10 do 140 osób. Na wyposażeniu każdej sali jest rzutnik multi... zobacz szczegóły wpisu »

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe »Dodano - 11.02.2014

Szukając taniej sali szkoleniowej w ciekawym otoczeniu, warto skorzystać z wyszukiwarki takiej jak Konfera. pl, która ułatwia i pomaga w znalezieniu dobrze wyposażonej sali szkoleniowej na szkolenie. Portal posiada rozbudowaną wyszukiwarkę obiektów oraz dość dużą bazę noclegowo - konferencyjną, która prezentuje wszystk... zobacz szczegóły wpisu »

Praca

Praca »Dodano - 20.05.2015

Portal pracy Gowork.pl udostępnia użytkownikom codziennie aktualizowaną bazę ogłoszeń pracy. Wygodna wyszukiwarka dostępna na stronie głównej umożliwia szybkie wyszukanie interesujących ofert pracy w oparciu o kryteria lokalizacji czy konkretnej branży. Ponadto użytkownik może zapoznać się z opiniami o pracodawcach dos... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia sprzedażowe Kraków

Szkolenia sprzedażowe Kraków »Dodano - 09.07.2015

Zdarza się, iż różne jednostki w firmie odczuwają sprzeczne wymagania co do szkoleń sprzedażowych. Dysharmonie w obrębie firmy potrafią dotyczyć pojedynczych motywów względnie ponadto określonych umiejętności sprzedażowych przydatnych im do osiągania osobistej aktywności. Obowiązujące w owej okoliczności jest, żeby tre... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia pracownicze

Szkolenia pracownicze »Dodano - 12.08.2015

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona audyt energetyczny w Twojej firmie albo przeszkoli Twoich pracowników zarówno niższego jak i wyższego szczebla, najlepszym wyborem jest SEKA. W swojej ofercie posiada szkolenia zarówno dla pracowników działu HR, księgowego jak i pracowników fizycznych. Z nami między inn... zobacz szczegóły wpisu »

Https://www.rafalszrajnert.pl/

Https://www.rafalszrajnert.pl »Dodano - 09.07.2018

Wychodzimy z pomocną dłonią do tych z Was, którym brakuje dalszej motywacji do działania. Organizujemy kompleksowe szkolenia dla firm, które pragną poznać klucz do sukcesu. Nasze doradztwo prowadzimy w tradycyjny sposób poprzez wizyty w firmach oraz całkowicie online, przez komunikatory internetowe. Sprawdź, co jeszcze... zobacz szczegóły wpisu »

Fhuwesolek - wdrażanie normy iso 14001

Fhuwesolek - wdrażanie normy »Dodano - 07.01.2019

Poznaj skuteczne metody deratyzacji naszej firmy. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami i zwalczanie szkodników to nasza codzienność. Zlecając nam czynności zapewniamy, że uciążliwe szkodniki zostaną skutecznie usunięte. Proponujemy także inne nasze usługi: ozonowanie pomieszczeń czy skuteczny program ochrony przed szkodnika... zobacz szczegóły wpisu »

Uprawnienia na przewóz osób

Uprawnienia na przewóz osób »Dodano - 27.02.2019

Posiadasz prawo jazdy, ale chcesz za jego pomocą zarabiać również pieniądze? Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż na stronie internetowej http://edures.pl/ znajdziesz specjalne kursy na przewóz osób oferowane przez firmę Edures, która od wielu lat działa w branży transportowej. Dodatkowo posiada wykwali... zobacz szczegóły wpisu »

SAFETY Service

SAFETY Service »Dodano - 17.08.2019

Centrum Usług i Szkoleń oraz Doradztwa SAFETY Service to krakowska firma świadcząca usługi BHP dla firm budowlanych, firm produkcyjnych oraz międzynarodowych korporacji, posługujących się na codzień językiem angielskim. Realizujemy zarówno szkolenia stacjonarne BHP jak i w formie e-learningu przez internet. Zapraszamy ... zobacz szczegóły wpisu »