Podkategoria: Elektrotechnika

DEZYNFEKCJA

DEZYNFEKCJA »Dodano - 06.01.2022

W Kołobrzegu ma siedzibę firma Ozon-Tech, która specjalizuje się w dezynfekowaniu chemicznym, ozonowaniu, osuszaniu pomieszczeń jak też usuwaniu grzybów. To prężnie rozwijająca się firma w dziedzinie usługowo handlowej posiadająca swoje filie w wielu miastach w Polsce np. w: Szczecinie, Warszawie i wielu innych. Wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie taxi Kołobrzeg

Tanie taxi Kołobrzeg »Dodano - 06.01.2022

W Kołobrzegu świadczy usługi korporacja taksówkowa Sigma Taxi, która proponuje przejazdy w najkorzystniejszej cenie na terenie miasta, a także pobliskich miejscowości np. do: Dźwirzyna oraz wszędzie tam dokąd zażyczy sobie klient. Sigma Taxi oferuje jazdę pojazdami spełniającymi wszystkie wymogi techniczne i idealnie c... zobacz szczegóły wpisu »

Tanie taxi Kołobrzeg

Tanie taxi Kołobrzeg »Dodano - 06.01.2022

Multitaxi Kołobrzeg to świetnie rozwijająca się firma taksówkowa, oferująca swoje usługi głównie na terenie Kołobrzegu jak też takowych miejscowości jak: Dźwirzyno i szeregu innych w najniższej opłacie za przejazd. W firmie tej zatrudnieni są taksówkarze posiadający wymagane licencje, z bardzo dużym doświadczeniem jak ... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz gruzu Warszawa

Wywóz gruzu Warszawa »Dodano - 14.04.2022

Szykujesz się do przeprowadzenia remontu i mieszkasz w Warszawie lub w okolicach? Firma Gruz City służy pomocą! Wywieziemy Twój gruz wraz z odpadami budowlanymi. A to wszystko przy użyciu bardzo wydajnych, elastycznych i wytrzymałych worków Big Bag, które mają ładowność do aż 2,5 tony. Zapraszamy do odwiedzenia naszej ... zobacz szczegóły wpisu »

Pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy

Pomiary pola elektromagnetycz »Dodano - 16.12.2021

Czy naprawdę precyzyjny pomiar promieniowania elektromagnetycznego jest ważną sprawą? Tak, trzeba bowiem wiedzieć czy jego poziom nie przekracza przyjętych norm i nie zagraża środowisku. Z tej przyczyny badania może prowadzić tylko. Wszystkie niezbędne pozwolenia zdobyła firma Kwant-Lab. Od lat wykonuje szereg usług. P... zobacz szczegóły wpisu »

Katalog szczotek węglowych do wszystkich typów urządzeń - PROMOT

Katalog szczotek węglowych do »Dodano - 04.06.2021

We Włocławku mieści się firma Promot, która od bardzo dawna zajmuje się produkowaniem przede wszystkim szczotek węglowych do różnych typów maszyn elektrycznych. Propozycja handlowa producenta szczotek węglowych jest bardzo bogata i obejmuje takie towary jak: szczotki węglowe do agd, kleje, komutatory jak też szereg inn... zobacz szczegóły wpisu »

ZiF Electro - materiały elektrotechniczne

ZiF Electro - materiały elekt »Dodano - 26.08.2021

ZiF Electro oferuje sprzedaż wysokiej jakości kabli i przewodów. Gwarantujemy indywidualne podejście i profesjonalną obsługę na każdym poziomie realizacji zamówienia. W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów znajdziesz przewody sterownicze i jednożyłowe, kable energetyczne, telekomunikacyjne oraz informatyczne... zobacz szczegóły wpisu »

Wyłączniki różnicowo prądowe - różnicówki, nadprądówki

Wyłączniki różnicowo prądowe »Dodano - 30.03.2022

Elektryk-sklep oferuje szeroki wybór produktów elektrycznych i elektrotechnicznych.W ofercie firmy znaleźć można m.in.: oświetlenie, zabezpieczenia naprądowe, baterie, agregaty, transformatory, osprzęt alarmowy, wyłączniki, narzędzia, elementy systemu inteligentny dom. Hurtowania współpracuje z lokalnymi odbiorcami, ja... zobacz szczegóły wpisu »

Elektrotechnika - nowa strona:

Adres: