Falownik omron

Dokładność położenia osi otworu można zwiększyć stosując jako pilniki ścierne wałki z ziarnami diamentowymi. Naddatek na obróbkę może wtedy wynosić 0,1 mm, a nawet więcej. Prędkość skrawania pilnikiem ściernym w postaci wałka z ziarnami diamentowymi łączonymi z nim elektrolitycznie może wynosić dla żeliwa do 150 m/min, a dlą stali utwardzonej 80-M00 m/min. Trwałość wałków diamentowych jest mniejsza niż omawianych wyżej pilników diamentowych.
Dogładzanie oscylacyjne (superfinish)
Dogładzaniem oscylacyjnym nazywamy bardzo dokładną obróbkę wykańczającą, wykonywaną za pomocą nadzwyczaj drobnoziarnistych pilników ściernych, poruszających się ruchem oscylacyjnym i skrawających z małą szybkością (około 15 m/min), przy małych naciskach jednostkowych (1.15-2,5 daN/cm2) i z zastosowaniem cieczy smarującej o określonej lepkości. Za pomocą dogładzania oscylacyjnego można obrabiać przedmioty różnego kształtu, wykonane z różnych materiałów (nawet z tworzyw sztucznych i szkła). Chropowatość powierzchni dogładzanych oscylacyjnie Ra = 0,025 urn, a nawet Ra = 0,01 um (powierzchnie lustrzane). Dla części stalowych naddatek zazwyczaj wynosi 0,002-4-0,007 mm, a dla przedmiotów ze stopów nieżelaznych 0,02-0,04 mm.

  • Tytuł wpisu: Falownik omron
  • Adres witryny: www.falownik.net
  • Data dodania: 11.09.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.6/10 (10 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Falownik Omron

Falownik Omron »Dodano - 03.10.2014

Budowa kineskopu jest podobna do budowy lampy oscyloskopowej z tą różnicą, że odchylenie promienia elektronowego odbywa się za pomocą pola magnetycznego wytwarzanego przez cewki obejmujące szyjkę kineskopu na zewnątrz lampy. Ten sposób odchylania umożliwia, między innymi, zmniejszenie długości lampy. Dla odtworzenia tr... zobacz szczegóły wpisu »

Produkcja: bębnów kablowych

Produkcja: bębnów kablowych »Dodano - 07.07.2015

Nasza spółka zajmuje się wytwórstwem drewnianych bębnów kablowych. Na rynku działamy od 1993 roku oraz dodatkowo poprzez ten czas wypracowaliśmy mnóstwo kontaktów na terenie całej polski, a oprócz tego za granicą. Wszystkie nasze produkty projektowane są zgodnie z panującymi standardami, zdobyliśmy też ceryfikat obróbk... zobacz szczegóły wpisu »

Fami.com.pl

Fami.com.pl »Dodano - 17.08.2015

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie wysokiej jakości wyrobów w postaci przemysłowego wyposażenia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam na realizowanie wyrobów zarówno na potrzeby polskiego jak też zagranicznego przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu!... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne galwanizatorstwo

Profesjonalne galwanizatorstw »Dodano - 29.04.2019

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i tradycję. Od przeszło czterdziestu lat trudnimy się cynkowaniem elektrolitycznym z pasywacją wolną od chromu sześciowartościowego. W naszej pracy stosujemy wysokiej jakości technologie a oprócz tego środki chemiczne cenionych producentów. Oferowane przez nas usługi, takie... zobacz szczegóły wpisu »

PCV Expert Polska

PCV Expert Polska »Dodano - 07.11.2019

Gdzie kupić sprzęt do BHP? Oczywiście od PCV Expert – polskiego producenta. Jesteśmy nie tylko producentem kurtyn PCV, ale także sklepem z produktami do spawania. Oferujemy Ci bogaty asortyment sprzętu. Znajdziesz u nas zasłony spawalnicze i drzwi wahadłowe PCV – wszystko, co potrzebne jest do prowadzania własnego maga... zobacz szczegóły wpisu »

Produkcja maszyn

Produkcja maszyn »Dodano - 07.02.2020

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja maszyn. Obecnie prawie wszędzie znajdują maszyny cnc, które obejmują nie tylko duże zakłady przemysłowe, ale także wszelkiego rodzaju warsztaty, zarówno małe, jak i średnie. Praktycznie nie ma zakresu procesu produkcyjnego, który nie zależy od tych potężnych i wszechstro... zobacz szczegóły wpisu »

Beczki i kanistry plastikowe

Beczki i kanistry plastikowe »Dodano - 04.02.2021

Beczki i kanistry plastikowe to domena Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MH, mającego siedzibę w Tarnowskich Górach. Firma oferuje szczelne i bezpieczne fizjologicznie opakowania do transportu substancji płynnych – także spożywczych i niebezpiecznych. Przemyślana konstrukcja kanistrów i beczek sprawia, że są łatwe w zał... zobacz szczegóły wpisu »