Falownik omron

Dokładność położenia osi otworu można zwiększyć stosując jako pilniki ścierne wałki z ziarnami diamentowymi. Naddatek na obróbkę może wtedy wynosić 0,1 mm, a nawet więcej. Prędkość skrawania pilnikiem ściernym w postaci wałka z ziarnami diamentowymi łączonymi z nim elektrolitycznie może wynosić dla żeliwa do 150 m/min, a dlą stali utwardzonej 80-M00 m/min. Trwałość wałków diamentowych jest mniejsza niż omawianych wyżej pilników diamentowych.
Dogładzanie oscylacyjne (superfinish)
Dogładzaniem oscylacyjnym nazywamy bardzo dokładną obróbkę wykańczającą, wykonywaną za pomocą nadzwyczaj drobnoziarnistych pilników ściernych, poruszających się ruchem oscylacyjnym i skrawających z małą szybkością (około 15 m/min), przy małych naciskach jednostkowych (1.15-2,5 daN/cm2) i z zastosowaniem cieczy smarującej o określonej lepkości. Za pomocą dogładzania oscylacyjnego można obrabiać przedmioty różnego kształtu, wykonane z różnych materiałów (nawet z tworzyw sztucznych i szkła). Chropowatość powierzchni dogładzanych oscylacyjnie Ra = 0,025 urn, a nawet Ra = 0,01 um (powierzchnie lustrzane). Dla części stalowych naddatek zazwyczaj wynosi 0,002-4-0,007 mm, a dla przedmiotów ze stopów nieżelaznych 0,02-0,04 mm.

  • Tytuł wpisu: Falownik omron
  • Adres witryny: www.falownik.net
  • Data dodania: 11.09.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.6/10 (10 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Hurtownia chemiczna Grodzisk

Hurtownia chemiczna Grodzisk »Dodano - 23.01.2014

Hurtownia chemiczna i kosmetyczna UNIVERMAX działa w branży od ponad dwudziestu lat. Początkowo staraliśmy się zdobyć zaufanie klientów z miasta Grodzisk Mazowiecki i pobliskich miejscowości. Stopniowo powiększaliśmy naszą działalność i zgrywaliśmy ją w taki sposób aby kooperacja z Nami była dla wszystkich zadowalająca... zobacz szczegóły wpisu »

Falownik Lenze

Falownik Lenze »Dodano - 03.10.2014

Sprzężenie zwrotne. We wzmacniaczach tranzystorowych, np. o wspólnym emiterze, ujemne sprzężenie zwrotne można uzyskać przez włączanie opornika Re w obwodzie emitera. Sprzężenie zwrotne znalazło w technice bardzo szerokie zastosowanie do regulacji w różnorodnych procesach technologicznych, np. w procesach wymagających ... zobacz szczegóły wpisu »

Falownik LG

Falownik LG »Dodano - 03.10.2014

Przesył energii elektrycznej na większe odległości jest związany ze spadkiem napięcia i ze stratami mocy w przewodach przesyłowych. Straty mocy w przewodach przesyłowych powstają na skutek przemiany energii elektrycznej w ciepło. Wartość tych strat wyraża wzór RPI2, który wskazuje, że straty mocy w przewodach są propor... zobacz szczegóły wpisu »

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe »Dodano - 11.08.2015

Produkujemy namioty na bazie 20 letniego doświadczenia. W naszym asortymencie można wyróżnić namioty reklamowe, namioty pogrzebowe oraz namioty targowe. Namioty te dostosowane są do wymagających potrzeb klienta. Sprawdzają się w każdych warunkach. Konstrukcja namiotów ma głównie wymiary 3x3m, 3x4,5m bądź 3x6m jednak is... zobacz szczegóły wpisu »

Betoniarki Imer Group

Betoniarki Imer Group »Dodano - 28.04.2017

Grupa Imer jest producentem profesjonalnych betoniarek zdecydowanie różniących się od tradycyjnych. Wszystkie betoniarki Imer wykonywane są automatycznie przez roboty. Dzięki temu jakość ich wykonania jest wyjątkowo dokładna i solidna. Przede wszystkim zaletą tych maszyn jest zamontowanie wewnątrz bębna trzech specjaln... zobacz szczegóły wpisu »

Donice dębowe

Donice dębowe »Dodano - 03.05.2017

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia tego wszystkiego co przygotowuje Zakład bednarski Beka. Nasza firma oferuje między innymi beczki, drewniane stojaki, beczki do sklepu i nie tylko. Oferta firmy to także wanna drewniana, to także balia do sauny, drewniane akcesoria do sauny czy też donice dębowe. Polecamy także znako... zobacz szczegóły wpisu »

Centra obróbcze cnc

Centra obróbcze cnc »Dodano - 20.05.2017

Firma Pirus jest autoryzowanym przedstawicielem na krajowym rynku SCM Group, jednego z najlepszych na świecie twórców urządzeń do obróbki drewna jak też surowców drewnopodobnych od prawie dwóch dekad. Firma zarządzana jest przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej i dlatego idealnie zna potrzeby... zobacz szczegóły wpisu »

Złożone prace hydrotechniczne

Złożone prace hydrotechniczne »Dodano - 28.02.2020

Roboty podwodne i hydrotechniczne w wielu sytuacjach są bardzo niebezpieczne, z tej racji warto skorzystać z usług rzetelnych a oprócz tego doświadczonych firm. NUREK SERVICE to idealna propozycja dla tych osób, które potrzebują doskonałego kompromisu pomiędzy dużą jakością wykonania i przystępną ceną. Dla naszej firmy... zobacz szczegóły wpisu »

Logos Media

Logos Media »Dodano - 31.08.2020

Naszym sklep internetowy znajdziesz zaopatrzenie dla firm z branży reklamowej. Działamy od 2012 roku, dbając o dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań i wparcie klientów w procesie zakupowym. Sklep zajmuje się głównie sprzedażą urządzeń do produkcji reklam oraz ich wykańczania. W ofercie można znaleźć m.in. giętarki ... zobacz szczegóły wpisu »