Grupa Doradcza QUALITAS

QUALITAS to grupa doradcza, której misją jest doradzanie firmom, które chcą wdrożyć normy ISO i usprawnienia dotyczące zarządzaniem produkcją w firmach. Szczególnie skupia się swoim działaniem na przedsiębiorstwach branży spożywczej, na które nałożone są największe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów. Wsparcie firmy konsultingowej pozwala firmom radzić sobie z przejściowym kryzysem, ale również rozwijać swoje możliwości i potencjał. Producent żywności, który wdrożył normy zarządzania i bezpieczeństwa staje się bardziej dochodowy dlatego warto wybrać pomoc doradczą dla firmy, która będzie na wysokim poziomie.nnOferta firmy QUALITASnFirma QUALITAS pomaga usprawnić wdrożenie systemów takich jak: ISO 9001 – System zarządzania jakością, ISO 22000 – System zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności, ISO 14001 – System zarządzania środowiskiem, OHSAS 18001 – System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, HACCP – System analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontrolnych, BRC, BRC IoP, IFS – Standardy sieci handlowych w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności i opakowań, GMP+ – System zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym materiałów paszowych. Wszystkie te systemy przeznaczone są dla producentów żywności i jednostek związanych z handlem produktami spożywczymi - ta branża jest dość rozległa w naszym kraju. nnSystemy zarządzania i jakości dla małych i większych firmnGrupa QUALITAS doradza małym i dużym firmom, które oczekują wsparcia na przy wcielaniu w życie systemów bezpieczeństwa i jakości. Doradztwo doświadczonych osób i przede wszystkim pomoc w określeniu polityki firmy jest bardzo istotna, ponieważ może bezpośrednio wpływać na jej pozycję na rynku. Poza tym, ważne jest określenie systemu zarządzania w przedsiębiorstwie - w tym pomaga QUALITAS.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro Rachunkowe Żory, Jastrzębie

Biuro Rachunkowe Żory, Jastrz »Dodano - 28.08.2011

Biuro Rachunkowe EXPERIOR powstało na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych w prowadzeniu rachunkowości średnich i małych przedsiębiorstw o zróżnicowanych profilach działalności. Od dnia 12-11-1998 posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 10600/98 uprawniające do usługowego prowadzenie ksiąg rachunk... zobacz szczegóły wpisu »

Witamina e

Witamina e »Dodano - 21.10.2011

Na stronie zaprezentowana została seria kosmetyków o nazwie alantandermoline. W ofercie dostępny jest ochronny krem, który uelastycznia skórę wrażliwą. Witamina a i witamina e zawarte w kremie ochronnym są dobre dla szorstkiej skóry. Każda maść i krem zawiera alantoinę i d-pantenol, działające regenerująco na skórę. Ws... zobacz szczegóły wpisu »

Prawnik Wrocław

Prawnik Wrocław »Dodano - 08.03.2013

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnika najłatwiej rozpocząć od internetu. Prawnik Wrocław to Kancelaria wspomaga w problemach prawniczych osobom indywidualnym, z okolic województwa dolnośląskiego. Prowadzimy sprawy o separację, podział majątku, naprawnienie szkody, a także udzielamy porad prawnych związanych z prawem cywil... zobacz szczegóły wpisu »

Komodex: meble na wymiar, na zamówienie - Warszawa

Komodex: meble na wymiar, na »Dodano - 11.05.2014

Tworzenie pięknych, ergonomicznych aranżacji domowych to nasza pasja od lat. Dlatego proces powstawania mebli na zamówienie jest sztuką od początku do końca. Każdy etap realizacji jest kontrolowany przez program komputerowy i pracownika. Efektem prac oczarowaliśmy najbardziej wymagających naszych klientów. Tworzymy meb... zobacz szczegóły wpisu »

Excelio - Biura Wirtualne

Excelio - Biura Wirtualne »Dodano - 17.06.2014

Przewidujesz rozpocząć pracę na własny rachunek? Nie masz pojęcia, jak oficjalnie to winno odbywać się? Zgłoś się do nas! Nie tylko poprowadzimy Cię przez wszelkie etapy otwierania firmy, ale też w czasie jej prowadzenia! Dajemy wsparcie rzeczowe, pomoc księgowego, prawnika, mentora finansowego. Z naszą pomocą start dl... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Wieleń

Biuro Rachunkowe Wieleń »Dodano - 25.12.2014

Nasza działalność obejmuje gminy: Trzcianka, Czarnków, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski,Człopa, Drawsko, Wronki, miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia, rzetelności oraz pewność, wiedzę, zaufanie pracowników. Oferujemy prowadzenie firmy oraz innych spraw związanych z twoją działalnością.... zobacz szczegóły wpisu »

Kerra

Kerra »Dodano - 27.09.2015

Pracujemy dla tych, którzy z całą pewnością marzą o nowoczesnej, funkcjonalnej, stylowej i modnej łazience. Z naszą pomocą to marzenie można urzeczywistnić. Posiadamy w naszej spisie produktów i usług wyposażenie łazienek, które odróżnia się oryginalnym i zachwycającym wzornictwem jak również ciekawą kolorystyką. Aby z... zobacz szczegóły wpisu »

Instalacje pneumatyczne

Instalacje pneumatyczne »Dodano - 11.10.2016

Branżą przedsiębiorstwa PressMann jest pneumatyka, czyli technika używania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. Przedsiębiorstwo powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pneumatyce, mechanice precyzyjnej a także projektowaniu. Robimy instalacje pneumatyczne oraz dokumentacje. Naszą kompe... zobacz szczegóły wpisu »

Tablice informacyjne Warszawa - akcept.com.pl

Tablice informacyjne Warszawa »Dodano - 13.11.2021

Studio graficzne Akcept z Warszawy zaprasza do skorzystania ze swojej wyjątkowo bogatej oferty. Jeżeli należysz do grona przedsiębiorców szukających skutecznych sposobów na zwiększenie identyfikacji wizualnej swojej firmy, to już teraz odwiedź naszą stronę internetową. Zajmujemy się oklejaniem samochodów, tworzeniem re... zobacz szczegóły wpisu »