Hala przemysłowa - www.pro-mont.pl

Jesteśmy firmą działającą w branży konstrukcji stalowych od ponad 25 lat. Trudnimy się wykonywaniem projektów, montażu oraz dodatkowoinnych procedur związanych z konstrukcjami stalowymi. Dla naszych klientów proponujemy m.in. konstrukcje stalowe, hale przemysłowe, a oprócz tegoznacznie więcej. W wachlarz funkcji, których się podejmujemy wchodzi również wykonywanie montaży lekkiej obudowy płytami z rdzeniem styropianowym, poliuteranowym. Właściwie każdy z utworzonych przez moją firmę obiektów spełnia odpowiednie okoliczności sanitarne, przeciwpożarowe orazdużo innych wymaganych atestów i dodatkowoaprobat. Gwarantujemy, że używając naszych usług będziesz na 100% zadowolony. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

  • Tytuł wpisu: Hala przemysłowa - www.pro-mont.pl
  • Adres witryny: www.pro-mont.pl
  • Data dodania: 26.07.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.2/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Falownik Omron

Falownik Omron »Dodano - 03.10.2014

Budowa kineskopu jest podobna do budowy lampy oscyloskopowej z tą różnicą, że odchylenie promienia elektronowego odbywa się za pomocą pola magnetycznego wytwarzanego przez cewki obejmujące szyjkę kineskopu na zewnątrz lampy. Ten sposób odchylania umożliwia, między innymi, zmniejszenie długości lampy. Dla odtworzenia tr... zobacz szczegóły wpisu »

Karuzela dla konia

Karuzela dla konia »Dodano - 03.10.2014

Należy mieć na uwadze, że wzmocnienie wzmacniacza jest ograniczone. Największe napięcie wyjściowe jest wyznaczone przez dobór początkowego punktu pracy i wartością amplitudy napięcia wejściowego. Przy coraz większych amplitudach napięcia wejściowego wartości chwilowe napięcia siatki mogą osiągnąć zakres wartości dodatn... zobacz szczegóły wpisu »

Dystrybutor napędów

Dystrybutor napędów »Dodano - 03.10.2014

Na pokrywie są umieszczone izolatory przepustowe służące do wyprowadzenia na zewnątrz końców uzwojeń górnego i dolnego napięcia. Ponadto nad kadzią jest umieszczony tzw. konserwator oleju — zbiornik cylindryczny połączony rurą z kadzią i wypełniony do połowy olejem. Ciepło wytworzone w uzwojeniach i rdzeniach transform... zobacz szczegóły wpisu »

Grawerowanie tabliczek

Grawerowanie tabliczek »Dodano - 03.10.2014

Prądnica trójfazowa dwubiegunowa. Stojan prądnicy jest twornikiem, w żłobkach którego jest rozmieszczone uzwojenie trzech faz. Stojan prądnicy trójfazowej nie różni się w budowie i sposobie wykonania uzwojenia od stojana i uzwojenia silnika indukcyjnego. Uzwojenia poszczególnych faz łączy się w gwiazdę. Wirnik prądnicy... zobacz szczegóły wpisu »

Taśmy węglowe C67S, 1.1231, Ck67 - Virgamet

Taśmy węglowe C67S, 1.1231, C »Dodano - 18.08.2016

Virgamet to firma dostarczająca dla przedsiębiorstw produkcyjnych materiały ze specjalnych stopów stali o szczególnym przeznaczeniu.Na naszą ofertę handlową składa się wiele wyrobów płaskich, a zwłaszcza stali węglowych o własnościach sprężynowych.Posiadamy w ofercie Stal sprężynową weglową przeznaczoną do hartowania w... zobacz szczegóły wpisu »

Niezawodna tuleja dystansowa

Niezawodna tuleja dystansowa »Dodano - 12.04.2019

Firma Plast - Trading w obecnym roku obchodzi 20 lecie własnej działalności, powstała w 1998 roku a jej siedzibą jest miejscowość Lipka na terenie województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy wytwórcą i przedstawicielem handlowym, paramy się przetwarzaniem surowca sztucznego metodą termiczną a także produkcją elementu z tworz... zobacz szczegóły wpisu »

Maty gumowe SCP

Maty gumowe SCP »Dodano - 14.05.2020

Oferowane przez nas wykładziny gumowe można zastosować w każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia czy to hala magazynowa czy hala produkcyjna. Wszędzie tam gdzie jest potrzebne solidne zabezpieczenie podłoża wykładziny idealnie się spisują. Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty. Dowiecie się, jakie jeszcze mają za... zobacz szczegóły wpisu »

Miilux - zakład produkcji stali, blachy, łyżek

Miilux - zakład produkcji sta »Dodano - 23.08.2022

Miilux - zakład produkcyjny z siedzibą w Tarnowskich Górach zajmuje się produkcją: ładowarek, łyżek skalnych, łyżek do koparek, oraz czerpaków z wykorzystaniem stali trudnościeralnej o podwyższonej wytrzymałości. Produkcja z wykorzystaniem technologii Hard from Edge to Edge pozwala znacząco przedłużyć okres eksploatacj... zobacz szczegóły wpisu »

Platforma sprzedażowa dla przemysłu - waltoria.pl

Platforma sprzedażowa dla prz »Dodano - 05.01.2023

Platforma sprzedażowa waltoria.pl to rynek drugiego obiegu dla producentów wyrobów hutniczych i innych materiałów przemysłowych. Platforma umożliwia wyszukanie nowych odbiorców lub dostawców oraz sprzedaż lub zakup doskonałej jakości materiałów będących nadwyżkami produkcyjnymi. Waltoria to nowoczesne rozwiązanie korzy... zobacz szczegóły wpisu »