Hala przemysłowa - www.pro-mont.pl

Jesteśmy firmą działającą w branży konstrukcji stalowych od ponad 25 lat. Trudnimy się wykonywaniem projektów, montażu oraz dodatkowoinnych procedur związanych z konstrukcjami stalowymi. Dla naszych klientów proponujemy m.in. konstrukcje stalowe, hale przemysłowe, a oprócz tegoznacznie więcej. W wachlarz funkcji, których się podejmujemy wchodzi również wykonywanie montaży lekkiej obudowy płytami z rdzeniem styropianowym, poliuteranowym. Właściwie każdy z utworzonych przez moją firmę obiektów spełnia odpowiednie okoliczności sanitarne, przeciwpożarowe orazdużo innych wymaganych atestów i dodatkowoaprobat. Gwarantujemy, że używając naszych usług będziesz na 100% zadowolony. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

  • Tytuł wpisu: Hala przemysłowa - www.pro-mont.pl
  • Adres witryny: www.pro-mont.pl
  • Data dodania: 26.07.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.2/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nowoczesne ścianki wystawiennicze

Nowoczesne ścianki wystawienn »Dodano - 30.06.2013

Odkrywcze i przyjazne dla użytkowników rozwiązania z zakresu budowy meblu wystawowych. Konkurencja dawno pozostała w tyle w obliczu niezrównanych pomysłów tej drużyny konstruktorów. Ścianki wystawiennicze z tego źródła zaskakują wyrafinowanym wykończeniem oraz skutecznością podczas kontaktów z klientami. Oprócz pojedyn... zobacz szczegóły wpisu »

Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne »Dodano - 28.01.2014

Jeżeli chcecie państwo zapewnić właściwą cyrkulację powietrza w swoich pokojach, biurowych, jak również mieszkalnych, to zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nasza firmę oferty akcesoriów wentylacyjnych. W naszej ofercie katalogowej znaleźć można szeroki wachlarz kolorystyczny, jak również wielkościowy, jeż... zobacz szczegóły wpisu »

Softstart

Softstart »Dodano - 03.10.2014

Silniki indukcyjne jednofazowe. Silnik indukcyjny o jednej fazie albo silnik indukcyjny trójfazowy, ale zasilany prądem tylko jednofazowym, nie może ruszyć z miejsca. Przyczyną tego jest brak w silniku wirującego pola magnetycznego, którego nie może wytworzyć uzwojenie jednofazowe. Wytwarza ono jedynie pole magnetyczne... zobacz szczegóły wpisu »

Profile stalowe

Profile stalowe »Dodano - 05.04.2017

Przedsiębiorstwo Machinery, Automation & Know-How to dynamicznie działająca firma działająca w branży profili stalowych. W posiadanej ofercie ma ogromny asortyment rur, profili stalowych kwadratowych oraz prostokątnych. Są to produkty zrobione ze stali czarnej bądź ocynkowanej. Produkty wytworzone zostały z najleps... zobacz szczegóły wpisu »

Płyty poliwęglanowe

Płyty poliwęglanowe »Dodano - 29.07.2016

Płyty poliwęglanowe stosuje się tam, gdzie jest potrzebny trwały i wytrzymały materiał, przepuszczający światło. Ich główne zastosowanie to świetliki dachowe w halach magazynowych i produkcyjnych oraz zadaszenia zewnętrzne nad tarasem, pokrycia wiat i ogrodów zimowych. przy takim zastosowaniu również płyty komorowe sta... zobacz szczegóły wpisu »

Odzież dla odlewników - RESIN BHP

Odzież dla odlewników - RESIN »Dodano - 18.11.2019

W ramach oferty naszej firmy RESIN jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie profesjonalnych usług na rynku produkowania różnorodnych elementów odzieży ochronnej. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić, że odzież dla hutników, odzież dla odlewników jest realizowana zgodnie z najnowszymi... zobacz szczegóły wpisu »

Urządzenia do uzdatniania wody - stimchem.pl

Urządzenia do uzdatniania wod »Dodano - 11.07.2022

Spółka Stimchem Realizacje Przemysłowe to firma funkcjonująca w branży instalacji technologicznych dla przemysłu. W jej ofercie można znaleźć między innymi rozwiązania w zakresie filtracji wody. Firma proponuje między innymi mechaniczne filtry czy też odżelaziające i odmanganiające. Co więcej, oferuje ona płynne inhibi... zobacz szczegóły wpisu »