Hale Przemysłowe Mazowieckie

Miejscowym nabywcom nasza sprofilowana organizacja proponuje usługi z obszaru stawiania konstrukcji stalowych oraz dostarczania półproduktów ze stali takich jak np.pręty oraz segmenty ogrodzeniowe. Na rynku działamy już od osiemnastu lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nam na zdobycie sobie zaufania wielu klientów, którzy powierzają nam coraz większe inwestycje takie jak m.in. hale magazynowe. Kontrahenci przede wszystkim doceniają nas za profesjonalne podejście do każdego zobowiązania oraz kompetentną kadrę, która zajmuje się wykonywanie projektów.

  • Tytuł wpisu: Hale Przemysłowe Mazowieckie
  • Adres witryny: www.stalkon.waw.pl
  • Data dodania: 17.01.2012 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.4/10 (9 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Palisady Betonowe

Palisady Betonowe »Dodano - 10.11.2011

Nasza działalność gospodarcza skupia się w głównej mierze wokół wyrobów z betonu. W ramach działalności produkcyjnej od wielu lat posiadamy certyfikaty potwierdzające realizowanie najwyższych norm polskich. Nad procesem fabrykacji stale czuwa u nas odrębna jednostka, która odpowiada za skontrolowanie własności stosowan... zobacz szczegóły wpisu »

Pomiary

Pomiary »Dodano - 19.03.2012

Specjalizujemy się w sprzedaży różnego typu urządzeń pomiarowych. W nieustannie uzupełnianej ofercie posiadamy najwyższej jakości towar pochodzący od znanych i cenionych producentów. Przeprowadzamy pomiary dla różnych dziedzin przemysłu. Zakres naszej działalności obejmuje także serwisowanie urządzeń pomiarowych. Gwara... zobacz szczegóły wpisu »

Magazyny stalowe

Magazyny stalowe »Dodano - 09.09.2014

Prowadzimy specjalny, pogwarancyjny serwis magazynów stalowych używanych. Podejmujemy każde zlecenie, także w bliskich terminach. b]Magazyny stalowe[/b] otaczane są wymaganą opieką, a wykształceni pracownicy serwisowi dotrą w każde miejsce na terenie Polski. Nasza firma pozwoli Państwu na bezobsługowe zrealizowanie inw... zobacz szczegóły wpisu »

Zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu »Dodano - 09.05.2019

O ile interesują Państwa wysokiej klasy zacieraczki do betonu to jak najszybciej sprawdźcie co ma do zaoferowania przedsiębiorstwo Elartpol. Specjalizujemy się w maszynach a także narzędziach do obrabiania betonu. Nasza propozycja kierowana jest nie tylko do wielkich firm budowlanych, ale również do niewielkich, lokaln... zobacz szczegóły wpisu »

Szalunki ścienne, stropowe, słupowe

Szalunki ścienne, stropowe, s »Dodano - 26.11.2019

ABC Szalunki to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z szalunkami i akcesoriami szalunkowymi w internecie. Oferuje przede wszystkim blachy szalunkowe, dźwigary, podpory peri, szalunki stropowe itd. W ofercie ma także gotowe zestawy. Sklep dba o zadowolenie klientów, dlatego też oferuje im atrakcyjny wybór produktów ... zobacz szczegóły wpisu »

Pianka pod panele

Pianka pod panele »Dodano - 29.03.2020

Zlokalizowana w Bydgoszczy przedsiębiorstwo Mac-Graf od kilkudziesięciu lat funkcjonuje w temacie materiałów opakowaniowych. Trudni się nie tyle ich wytwarzaniem, lecz także sprzedawaniem. Dysponując sporym doświadczeniem, zapewnia doskonałą poradę przy wybieraniu towarów dopasowanych do potrzeb klientów. Zasięgiem dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Podhajny Tadeusz Inspektor nadzoru

Podhajny Tadeusz Inspektor na »Dodano - 20.09.2022

Od wielu lat zajmuję się nadzorami budowlanymi i kontrolą wykonywanych robót budowlanych. W ramach proponowanych przeze mnie usług mogę zapewnić profesjonalną obsługę i wieloletnie doświadczenie. Niezbędne uprawnienia do wykonywania zadań związanych z nadzorami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej gwarantu... zobacz szczegóły wpisu »