Igramy.com.pl - zapewniamy kompleksową obsługę imprez

iGramy Sławomir Guz to Agencja Eventowa, która funkcjonuje w branży rozrywkowej od wielu lat. Przez te lata działalności zdobyliśmy wymagane predyspozycje oraz rozpoznaliśmy doskonale bieżące oczekiwania rynku. W związku z tym naszym zleceniodawcom zapewniamy kompleksową obsługę, rozpoczynają od pomysłu, aż po jego realizację. Pracuje u nas doświadczony zespół pracowników co powoduje, że organizowane imprezy są przeprowadzane wyjątkowo sprytnie i kompetentnie. Mając w dyspozycji odpowiednie zaplecze techniczne oraz właściwą techniką estradową potrafimy sprostać oczekiwaniom przeróżnym klientom. W związku z tym gwarantujemy bardzo bogaty wachlarz ofert programowych mający w swym zakresie m.in. organizacje przyjęć urodzinowych, imprez integracyjnych oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy do współdziałania. Więcej informacji o naszej działalności na witrynie firmowej.

  • Tytuł wpisu: Igramy.com.pl - zapewniamy kompleksową obsługę imprez
  • Adres witryny: igramy.com.pl
  • Data dodania: 05.09.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.3/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń »Dodano - 10.10.2011

Do każdego tłumaczenia jakie otrzymaliśmy podchodzimy fachowo. Wszystkim naszym Klientom proponujemy tajność przekazywanych dokumentów. Tłumaczenia ustne konsekutywne - ten wariant tłumaczeń zwykle stosowany jest w ciągu oficjalnych przemówień. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe między innymi w jezyku chińskim. W oferow... zobacz szczegóły wpisu »

Hydraulik Warszawa

Hydraulik Warszawa »Dodano - 05.05.2015

Jeżeli wyszukujesz fachowego hydraulika to doskonale trafiłeś. Istniejemy na rynku już wiele lat. W tym czasie realizowaliśmy usługi tak naprawdę na obszarze całego kraju. Obecnie jednak koncentrujemy się na regionie Warszawy i okolic. Nasza firma hydrauliczna posiada kilkuletnią praktykę. Realizowaliśmy hydraulikę zar... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria GP

Kancelaria GP »Dodano - 07.08.2015

Kancelaria Radców Prawnych Rafała Glamowskiego i Michała Porażyńskiego z Bygdoszczy specjalizuje się przede wszystkim obsługą przedsiębiorców realizujących działalność w różnorakich postaciach prawnych. Zakres proponowanych usług obejmuje miedzy innymi takie zagadnienia jak: obsługa prawna firm i dużo innych. Pooc praw... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna jakość usług

Profesjonalna jakość usług »Dodano - 23.02.2016

Każdy kto szuka wysokiej jakości profesjonalistów od separatorów powinien zapoznać się z ofertą naszej firmy. Wykonujemy serwis separatorów tłuszczu na najwyższym poziomie. Nasza ekipa specjalistów wykonuje czyszczenie separatorów tłuszczu od bardzo wielu lat i potrafi podołać nawet najbardziej wymagającym usługom. Dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin - Tel. 510 93 93 91

Pogotowie Kanalizacyjne Szcze »Dodano - 09.02.2018

Co począć gdy kanalizacja spłata figla w domu? Najlepiej wtedy zadzwonić po niezawodne pogotowie kanalizacyjne, które wykonuje 24H na dobę usługi na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Pogotowie kanalizacyjne oferuje ogromny zakres usług miedzy innymi: czyszczenie systemów deszczowych, drobne usługi hydraulicz... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka cieplna stali | wyzarzanie.pl

Obróbka cieplna stali | wyzar »Dodano - 03.03.2018

Wyżarzanie stali oraz podgrzewanie do spawania to niektóre z usług mojej firmy. Przez te lata zdobywałem doświadczenie w branży. Wyżarzanie spoin nie ma przede mną żadnych tajemnic. Pomagam w likwidacji naprężeń po spawaniu wszędzie tam gdzie jest to wymagane. W 2009 roku zakupiłem własną wyżarzarkę oporową, dlatego wł... zobacz szczegóły wpisu »

Radek Cholewiński

Radek Cholewiński »Dodano - 11.02.2020

Radek Cholewiński wie, że Google w Polsce to 97% rynku wyszukiwarek. Jeżeli ktoś czegoś szuka, to szuka w Google. Chcesz, żeby to była firma konkurencji czy Twoja? Oczywiście wiadomo, jaka będzie odpowiedź. Firma Radka Cholewińskiego prowadzi efektywne kampanie adwords i zajmuje się projektowaniem stron w Płocku. Zapra... zobacz szczegóły wpisu »

E-monit - flowmo.app

E-monit - flowmo.app »Dodano - 05.01.2021

FlowMo to system automatyzacji w firmie, który przekłada się realnie na udoskonalenie płynności finansowej. Dzięki systemowi obsłużycie Państwo płatności masowe, rozwiążecie problemy z nierzetelnymi kontrahentami, przyśpieszycie procesy windykacji. System automatycznie, a co najważniejsze księguje bezbłędnie należności... zobacz szczegóły wpisu »