Kostka brukowa

Gorąco zapraszam Państwa na firmową stronę internetową przedsiębiorstwa nazywanego – Poz Bruk. Firma jest obecna na rynku od ponad 25 lat, od tego czasu jesteśmy w stanie śmiało powiedzieć, iż zdominowała sektor kostki brukowej w Wielkopolsce, do tego stopnia, iż potoczna nazwa brukowej kostki to pozbruk. Z powodu konsekwencji jak i wytrwałości w funkcjonowaniu Poz Bruk rozwinął się jako firma o rodzinnym charakterze wraz z zasięgiem ponadregionalnym. Polecam obejrzeć takie podstrony witryny jak: kostka brukowa. Spółka powstała ponad dwie dekady temu, podczas pierwszych kilku lat swojej działalności trudniła się produkcją bloków fundamentowych, potem kupiona została licencja na bazie której przebiegał proces produkcji rur betonowych. Na początku lat 90-tych Poz Bruk zainwestował uzyskany zarobek na zakup technologii stosowanej do brukowej kostki. Pierwotny w pełni zautomatyzowany warsztat przemysłowy powstał w pobliżu miasta Poznań w miejscowości Janikowo. Na skutek uznania i popytu brukowej kostki przedsiębiorstwu Poz Bruk kilka lat później powiodło się założyć dodatkowy zakład produkcyjny w miejscowości Sobota koło Poznania. W następnych latach dzięki sukcesom odnoszonym przez firmę zostały zakładane kolejne zakłady produkcyjne. W 2005 roku została uruchomiona pionierska linia technologiczna służąca do produkowania płyt posadzkowych i elewacyjnych nazywanych Presstone.

  • Tytuł wpisu: Kostka brukowa
  • Adres witryny: pozbruk.pl
  • Data dodania: 27.01.2012 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.3/10 (8 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Adwokaci Gdańsk

Adwokaci Gdańsk »Dodano - 11.10.2011

Omawiana strona internetowa zawiera w sobie informacje na temat Kancelarii Radcy Prawnego. Dostosowujemy się do indywidualnych wymogów każdego Klienta. Chętni mogą się z nami skontaktować poprzez telefon oraz Internet. Nasi Klienci otrzymują obsługę prawną na najwspanialszym poziomie merytorycznym. Adwokaci Gdańsk ofer... zobacz szczegóły wpisu »

Polcopper.pl

Polcopper.pl »Dodano - 10.09.2013

Polcopper jest znaną na świecie marką z obrotu złomem i jego przerobu. Mamy trzydzieści placówek na terenie całej Polski, w których oferujemy skup złomu stalowego oraz metali kolorowych. Oferta firmy Polcopper obejmuje ponadto wyroby hutnicze takie jak blachy, a także profile stalowe. Skupujemy też tworzyw sztucznych, ... zobacz szczegóły wpisu »

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze »Dodano - 06.01.2014

Nie każda firma oferuje nowoczesne modele urządzeń do akceptacji kart płatniczych. Nowe i estetyczne urządzenia ma w ofercie Card Expert. Dzięki nowemu modelowi terminali klienci mają możliwość przyjmowania płatności klasycznych oraz bezstykowych czyli zbliżeniowych. Oprócz płatności mogą również liczyć na dodatkowe pr... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria

Kancelaria »Dodano - 29.06.2016

Radca prawny Dariusz Sobczyński to między innymi doradztwo podatkowe, obsługa prawna przedsiębiorców, rejestracja spółek, przekształcanie spółek. To oczywiście doskonała znajomość przepisów prawnych, to kancelaria radcy prawnego gdzie doskonale znają podatki karno skarbowe, prawo gospodarcze i wiele więcej. Zapraszamy ... zobacz szczegóły wpisu »

Zatrudnienie w Niemczech - startwork.pl

Zatrudnienie w Niemczech - st »Dodano - 05.01.2020

Twoim celem jest zatrudnienie w Niemczech? W takiej sytuacji warto zastanowić się nad naszą działalnością. Co by nie mówić, wielokrotnie udowodniliśmy swoją wartość (jesteśmy na rynku od 2014 roku, a doświadczenie nigdy nie jest wynikiem przypadku).Jeśli chodzi o szczegóły, należy podkreślić, że skupiamy się na pracy d... zobacz szczegóły wpisu »

Internet światłowodowy Bartoszyce

Internet światłowodowy Bartos »Dodano - 11.01.2021

Jednym z najbardziej nowoczesnych technologii dostępu do sieci jest światłowód. Pozwala on na błyskawiczne pobieranie i wysyłanie danych, oglądanie filmów, czy płynną grę. Właśnie taki internet zapewnia swoim klientom Bart-Sat - operator telekomunikacyjny z wieloletnim doświadczeniem na rynku, który cieszy się zaufanie... zobacz szczegóły wpisu »

Licencjonowany detektyw Łódź

Licencjonowany detektyw Łódź »Dodano - 11.01.2022

Biuro Detektywistyczne Trap, prowadzi działalność w Łodzi oferując profesjonalne usługi detektywistyczne dla osób prywatnych i firm. Biuro ma wymagane licencje do prowadzenia tego typu zleceń, a także ma ubezpieczenie od następstw niekorzystnych wydarzeń. Firma Trap realizuje wszystkie zlecenia na najwyższym poziomie, ... zobacz szczegóły wpisu »

Wejście na Gerlach

Wejście na Gerlach »Dodano - 10.03.2022

Obecnie wejście na Gerlach, największy skarb Tatr, położony po stronie słowackiej, dozwolone jest jedynie z przewodnikiem. Jeżeli marzy Ci się taka ekspedycja zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pracujący dla nas dobrze obeznany przewodnik na Gerlach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wejdzie z Tobą na szczyt. ... zobacz szczegóły wpisu »

CMA PL - Firma eventowa

CMA PL - Firma eventowa »Dodano - 25.01.2023

Organizacja wydarzeń stacjonarnych, konferencji, kongresów, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami, jeżeli tylko przymierzacie się do organizacji takich spotkań. Specjalizujemy się również w takich tematach jak live streaming, eventy online i wiele innych. Do każdego s... zobacz szczegóły wpisu »