Praca dla lekarzy w Anglii

Firma NES Healthcare Polska działa w branaży pozyskiwania personelu medycznego. Firma NES Healthcare Polska prowadzi działalność na rynku od 25 lat. Powstała na wyspach brytyjskich w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wykfalifikowanych pracowników medycznych w prestiżowych sieciach brytyjskich szpitalach prywatnych grup między innymi Spire i Nuffield. Firma dzisiaj zatrudnia lekarzy w niepublicznych zakładach zabiegowych w Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorstwo współpracuje dodatkowo z National Health Service, który tworzy brytyjski sektor publicznych usług medycznych oraz z prywatnymi klinikami na Malcie i w Republice Południowej Afryki. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę dla bliższego zaznajomienia się z naszą działalnością.

  • Tytuł wpisu: Praca dla lekarzy w Anglii
  • Adres witryny: www.neshealthcare.pl
  • Data dodania: 11.01.2012 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.2/10 (11 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Open Conexus - praca w Australii

Open Conexus - praca w Austra »Dodano - 07.04.2016

Studia zagraniczne dają wiele możliwości na pozyskanie doświadczenia i uzupełnienia swojego CV o pozycje, które będą kuszące dla każdego przyszłego pracodawcy. Podobnie, nabywanie doświadczenia zawodowego i praca za granicą. Bardzo ciekawą propozycją jest Australia praca w tym kraju pozwoli nam na zdobycie nie tylko do... zobacz szczegóły wpisu »

UrzadPracyOnline.pl - Placówki PUP

UrzadPracyOnline.pl - Placówk »Dodano - 26.03.2017

UrzadPracyOnline.pl to niekwestionowany lider w polskim internecie, który dostarcza wszelkich informacji na temat każdego urzędu pracy w naszym kraju. W naszym serwisie znajdziesz takie rzezy jak:- aktualne numery telefonów do placówki urzędu- adres e-mail do kontaktu- godziny urzędowania placówki- ciekawe poradniki- a... zobacz szczegóły wpisu »

Praca dla opiekunek w Niemczech

Praca dla opiekunek w Niemcze »Dodano - 06.04.2020

Zastanawiasz się nad tym, czy praca dla opiekunek w Niemczech jest dobrym rozwiązaniem?Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, warto pomyśleć o forach. Odnosząc się do szczegółów, co powiesz na zapoznanie się ze stroną opiekunkowo.pl? Opiekunkowo.pl to odpowiedź na różne oczekiwania. Mowa o stronie, na której można znaleźć... zobacz szczegóły wpisu »

ProSenHelp

ProSenHelp »Dodano - 25.11.2020

ProSenHelp to niemiecka firma poszukująca opiekunów w Polsce z biurem zlokalizowanym w Chorzowie na Śląsku do pracy przy opiece nad seniorami w Niemczech. Działalność ProSenHelp powstała na podstawie wieloletniego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi na terenie Niemiec. W oparciu o własne doświdczenie i osobist... zobacz szczegóły wpisu »

Oferty pracy | Jobimi.com

Oferty pracy | Jobimi.com »Dodano - 04.11.2021

Praca za granicą to doskonała okazja do poszerzenia wachlarza swoich umiejętności oraz zarobienia godziwych stawek w obcej walucie. W Jobimi mamy ogromny wybór ofert, które można w dowolny sposób segregować, żeby użytkownik mógł znaleźć najlepszą propozycję dla siebie. Wybieramy tylko sprawdzone ogłoszenia od renomowan... zobacz szczegóły wpisu »

Gdzie warto się ogłaszać

Gdzie warto się ogłaszać »Dodano - 24.05.2022

Ogłoszenia ze wszystkich województw gmin i miast z terenu całej Polski, dla użytkowników prywatnych oraz dla przedsiębiorców. Portal ogłoszeniowy zawiera ogłoszenia z działu motoryzacja, nieruchomości, przemysł, praca, Elektronika, komputery, firmy i usługi, rolnictwo. Nie wiesz gdzie za darmo możesz ogłosić firmę, dod... zobacz szczegóły wpisu »