Sprzedaż automatyki

Dźwignia zaworu. Dźwigienki zaworowe wykonuje się z odkuwek, odlewów stalowych odlewanych metodą traconego modelu lub z wyprasek ze spiekanych proszków żelaza. Liczba operacji w procesie techno-logicznym dźwigni zależy od rodzaju surówki. Największa liczba operacji występuje w przypadku zastosowania odkuwki.
Wał korbowy. Surówką na wał korbowy w produkcji seryjnej jest odkuwka matrycowana, a w produkcji wielkoseryjnej — odlew żeliwny. Złożony kształt wału korbowego uniemożliwia dokładne wykonanie odkuwki. Z tego względu w wałach korbowych oprócz nakiełków wykonuje się powierzchnie bazowe na ramionach wykorbień. W produkcji seryjnej wały korbowe toczy się na obrabiarkach specjalizowanych.
Wybór bazy do pierwszej operacji. W procesie technologicznym korpusu zasadnicze znaczenie ma prawidłowy wybór bazy do pierwszej operacji. W rozdziale traktującym o wyborze baz przy wykonywaniu części z odkuwek oraz odlewów zaznaczono, że za bazę do pierwszej operacji należy przyjąć powierzchnię, która nie będzie obrabiana. Jeżeli wszystkie są obrabiane, to należy przyjąć tę powierzchnię, która ma najmniejsze naddatki na obróbkę i najmniejsze przesunięcia w stosunku do innych powierzchni. Przyjęcie bazy nie odpowiadającej podanej zasadzie nie zapewni otrzymania żądanych wymiarów obrabianej części. Ponadto w razie błędnego przyjęcia baz i spowodowanej tym konieczności zmiany ustalania części oraz procesu technologicznego należy przeważnie wykonać nowe uchwyty.

  • Tytuł wpisu: Sprzedaż automatyki
  • Adres witryny: www.websystem.com.pl
  • Data dodania: 11.09.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.8/10 (9 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody »Dodano - 22.02.2012

BROCAR Poznań to firma wykonująca usługi związane z obróbką wszelkiego rodzaju materiałów. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy. Wykonujemy zamówienia jednorazowe i seryjne (frezowanie, spawanie aluminium, spawanie w osłonie argonu, cięcie wodą 3d, gięcie rur). Dzięki zaawansowanym technologicznie ur... zobacz szczegóły wpisu »

Układy prądu stałego

Układy prądu stałego »Dodano - 03.10.2014

Transformatory mają nieraz urządzenia umożliwiające regulację w niedużych granicach (±5%) napięcia wtórnego przy niezmiennym napięciu pierwotnym. Regulację tę osiąga się przez zmianę liczby zwojów w jednym z uzwojeń transformatora. Wykonuje się to za pomocą tzw. zaczepów umożliwiających załączanie większej lub mniejsze... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania

Opakowania »Dodano - 02.04.2015

Przedsiębiorstwo Balot mające siedzibę w Kórniku koło Poznania wykonuje działalność w branży od kilkunastu lat. Świadczy usługi w zakresie gospodarowania odpadkami w postaci surowców wtórnych jak również ma w swojej propozycji idealnej jakości opakowania tekturowe. Realizujemy odbiór odpadków od stowarzyszeń jak i od k... zobacz szczegóły wpisu »

Producent folii Stretch, Taśma pakowa

Producent folii Stretch, Taśm »Dodano - 12.10.2015

Bogaty asortyment - folia bąbelkowa, kartony, pudła, tektura falista, taśmy pakowe, folia stretch. Serdecznie zapraszamy Państwa po taśmy z nadrukiem, kompleksowe pakowanie, papier pakowy. Producent opakowań tekturowych zaprasza po kartony zbiorcze i jednostkowe, klapowe na wymiar, kartony gotowe, tekturowe pudełka fas... zobacz szczegóły wpisu »

Pkmet.pl Aluminium Bydgoszcz

Pkmet.pl Aluminium Bydgoszcz »Dodano - 25.03.2016

Nasza firma oferuje blachy kwasoodporne oraz bardzo solidne blachy nierdzewne, które doskonale sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. W sprzedaży posiadamy także bardzo tanie pręty i taśmy oraz profile aluminiowe. Nasza firma cały czas stara się podnosić jakość oferowanych usług dzięki czemu jest w stanie sprosta... zobacz szczegóły wpisu »

Donice dębowe

Donice dębowe »Dodano - 03.05.2017

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia tego wszystkiego co przygotowuje Zakład bednarski Beka. Nasza firma oferuje między innymi beczki, drewniane stojaki, beczki do sklepu i nie tylko. Oferta firmy to także wanna drewniana, to także balia do sauny, drewniane akcesoria do sauny czy też donice dębowe. Polecamy także znako... zobacz szczegóły wpisu »

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada »Dodano - 26.03.2020

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w następstwie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.Głównym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizac... zobacz szczegóły wpisu »

Netecs - wentylatory promieniowe

Netecs - wentylatory promieni »Dodano - 07.10.2021

Ekoinnowacje i ekorozwój w NETECS obejmują nowe procesy produkcyjne takie jak produkcja wentylatorów o wysokiej sprawności, wyważanie wirników wentylatorów, cięcie laserem w blasze stalowej, nierdzewnej, aluminiowej, gięcie na prasie krawędziowej, wykrawanie rewolwerowe stali ocynkowanej, a także nowe metody biznesowe ... zobacz szczegóły wpisu »