Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

Szukasz profesjonalnie przygotowanego studia nagraniowego na wynajem? Wybierz StreamOnline Studio, które mieści się w samym sercu Warszawy, w Forcie Mokotów. Teraz można tworzyć nagrania na 260 metrach kwadratowych powierzchni, z reżyserką, szatnią, kuchnią oraz możliwością wydzielenia przestrzeni dla VIP-ów na antresoli. Jest to doskonałe miejsce, aby przeprowadzić sesję zdjęciową, stworzyć nagranie na potrzeby telewizji lub Internetu, webinar, zwołać konferencję prasową, produkcję reklamową i wiele innych, także z wykorzystaniem elementów rozszerzonej rzeczywistości.

  • Tytuł wpisu: Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa
  • Adres witryny: studio.streamonline.pl
  • Data dodania: 08.04.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Drukarnia Warszawa

Drukarnia Warszawa »Dodano - 09.02.2012

GRAFDRUKPOL to prestiżowa drukarnia posiadająca siedzibę w mieście Warszawa. Proponujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych wykonywanych na najwyższym poziomie. Dysponujemy świetnie zaopatrzonym studiem graficznym. Nasza oferta obejmuje druk offsetowy czasopism, broszur, katalogów. Wykonujemy etykiety, opakowania o... zobacz szczegóły wpisu »

Bizhub

Bizhub »Dodano - 15.11.2012

Dystrybutor i serwis urządzeń biurowych Bizhub Konica Minolta. Znajdziesz u nas urządzenia wielofunkcyjne nowe i po leasingowe. Pełna gama urządzeń z serii Bizhub, Bizhub PRO i Bizhub PRESS. Urządzenia od Konica Minolta doskonale znajdują swoje zastosowanie od małych biur do profesjonalnych drukarni cyfrowych w dobrych... zobacz szczegóły wpisu »

Billboardy reklamowe Wrocław

Billboardy reklamowe Wrocław »Dodano - 27.02.2015

Zapraszam do zaznajomienia się z naszą ofertą reklamy billboardowej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z dziedziny reklamy wizualnej, czyli outdoorowej. Zajmiemy się wszystkim - planowanie mediów, projektem kreacji reklamy, doborem billboardów reklamowych, drukiem, montażem oraz ekspozycją. W naszej ofercie mamy wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Opony Tychy

Opony Tychy »Dodano - 15.04.2016

Nie od dziś wiadomo, że opony z wymaganym bieżnikiem mają olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo w trakcie jazdy pojazdem i dlatego trzeba zmienić je na odpowiednie dla danej pory roku. Takie usługi realizuje firma Kosta Auto, która ma siedzibę w Tychach. Firma doświadczenie w branży oponiarskiej ma imponujące, ponieważ na r... zobacz szczegóły wpisu »

Czyszczenie klinkieru

Czyszczenie klinkieru »Dodano - 28.11.2016

Renovatio to przedsiębiorstwo, która działa w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej. Usługi dedykowane są dla każdej gałęzi przemysłu. W zakresie usług mieszczą się bowiem: czyszczenie a oprócz tego renowacja cegły, piaskowanie, szkiełkowanie stali kwasoodpornej i również dużo innych. Zlecenia wykonujemy między innymi... zobacz szczegóły wpisu »

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Długopisy reklamowe z nadruki »Dodano - 06.02.2020

Są rzeczy, z których każda osoba korzysta prawie codziennie, dlatego wiele firm zamawia długopisy reklamowe, kalendarze reklamowe lub notesy reklamowe. Takie gadżety reklamowe są niezbędne i cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozostają aktualne, pomimo rozwoju nowoczesnych urządzeń. Aby zwiększyć rozpoznawalność własne... zobacz szczegóły wpisu »

Strona do nauki polskiego

Strona do nauki polskiego »Dodano - 19.02.2020

Szukasz pomocy naukowych z języka polskiego do matury. Wejdź na jpolski.pl i ucz się z nami. Matura to duży stres dla każdego zdającego ale z naszą pomocą może być łatwa i przyjemna. Na naszej stronie znajdziesz potrzebne Ci materiały do zaliczenia matury. Wykorzystaj jpolski.pl i zalicz maturę na 100%. Bez dobrze przy... zobacz szczegóły wpisu »

Fleksograficzne maszyny drukujące

Fleksograficzne maszyny druku »Dodano - 20.05.2020

Fleksografia może wyrazić się pasją, która prowadzi do udanej kariery. Przekonali się o tym założyciele przedsiębiorstwa Flekso Serwis. Firma ta realizuje usługi fleksograficzne już od ponad dwudziestu lat. Jest to jedna z {nielicznych firm polskich, które działają w tej branży a oprócz tego są powszechnie doceniane a ... zobacz szczegóły wpisu »

Grupa Doradcza QUALITAS

Grupa Doradcza QUALITAS »Dodano - 14.05.2021

QUALITAS to grupa doradcza, której misją jest doradzanie firmom, które chcą wdrożyć normy ISO i usprawnienia dotyczące zarządzaniem produkcją w firmach. Szczególnie skupia się swoim działaniem na przedsiębiorstwach branży spożywczej, na które nałożone są największe wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów... zobacz szczegóły wpisu »