Wypożyczalnia samochodów Poznań

Wypożyczalnia samochodów Coridon Cars mieści się w Poznaniu gdzie świadczy wsparcie zainteresowanym poprzez wynajęcie pojazdów osobowych. Naszym klientom gwarantujemy całościowe usługi najlepszej jakości dostępne w tej branży między innymi: rezerwację telefoniczną konkretnego modelu auta. Oferowane pojazdy mają rozmaite wyposażenie, tak aby kompletnie sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą miedzy innymi: radio, komputer jak również dużo innych. Dla użytkowników proponujemy bardzo zróżnicowane m-ki samochodów osobowych miedzy innymi: Toyota Auris Kombi i wiele innych, które są zawsze zupełnie sprawne i bezpieczne. Zatrudniamy wyjątkowych specjalistów, którzy w mistrzowski sposób zapewnią solidną obsługę przy wynajmie auta a czas realizacji formalności ograniczają do minimum. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Coridon Cars.

  • Tytuł wpisu: Wypożyczalnia samochodów Poznań
  • Adres witryny: carrental-poznan.pl
  • Data dodania: 28.01.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.6/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Concraft

Concraft »Dodano - 29.08.2015

Płyty z betonu to pionierskie rozwiązanie na aranżację wnętrz. Beton nadaje indywidualizmu, wprowadza wyjątkowy design. Przedsiębiorstwo Concraft posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z tym surowcem aczkolwiek użytkowanie betonu w charakterze okładzin ściennych, blatów kuchennych bądź mebli to relatywnie najśw... zobacz szczegóły wpisu »

Eurosteel Armatura

Eurosteel Armatura »Dodano - 16.10.2015

Eurosteel Armatura - oddział firmy EUROSTEEL Sp. z o.o. powstałej w roku 1997, bazuje na obszernej wiedzy i doświadczeniu w sektorze produkcji oraz konstrukcji dla oczyszczalni ścieków. Firma przez swój oddział rozszerza ofertę o:kołnierze,dennice,trójniki,redukcje,mufy,kolana hamburskie,czyli armaturę przemysłową wyko... zobacz szczegóły wpisu »

Włóknina podsiąkowa

Włóknina podsiąkowa »Dodano - 14.05.2016

Przedsiębiorstwo Amanda trudni się od lat 90tych fabrykacją artykułów włókienniczych. Aktualnie produkty przedsiębiorstwa trafiają do większości krajów europejskich gdzie posiadają doskonałą opinię. W zakres oferty możemy uwzględnić geotekstylia, włókniny ochronne, włókniny dekoracyjne, włókniny techniczne, artykuły do... zobacz szczegóły wpisu »

Fakturowanie w firmie. Dobry program do fakturowania

Fakturowanie w firmie. Dobry »Dodano - 02.01.2017

Fakturowanie w firmie, czyli wystawianie faktur VAT, rachunków, paragonów, WZ itp. a także zarządzanie tego rodzaju dokumentacją wymaga dobrej organizacji pracy. Każde przedsiębiorstwo musi wystawiać wiele dokumentów związanych ze sprzedażą towarów bądź świadczonych usług. Czasami, zwłaszcza przy dużej ilości transakcj... zobacz szczegóły wpisu »

Okno-classic.pl - Okna Salamander Kraków

Okno-classic.pl - Okna Salama »Dodano - 19.12.2017

Jeżeli uważają Państwo, że porządne okna salamander Kraków muszą dużo kosztować, to po zapoznaniu się z naszą ofertą sprzedażową, bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Współpracujemy z największymi producentami okien na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom produkty z najwy... zobacz szczegóły wpisu »

E-shop 4 IT

E-shop 4 IT »Dodano - 12.03.2018

Po serwer, stację roboczą, urządzenia sieciowe, pamięci masowe i oprogramowania zapraszamy do sklepu internetowego e-shop 4 IT. To oferta krakowskiej firmy Servus Comp, która jest partnerem firmy Dell. Firma gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt niezbędny do stworzenia infrastruktury IT oraz pomoc informatyków. ... zobacz szczegóły wpisu »

Multioffice Strzelecka 29

Multioffice Strzelecka 29 »Dodano - 04.10.2018

Multioffice Strzelecka 29 to biuro w samym środku stolicy Wielkopolski, które oferuje szansę zarejestrowania przedsiębiorstwa. Gdy potrzebujesz adresu w całym mieście dla Twojej aktywności, skontaktuj się z naszym przedsiębiorstwem. Dzięki owej nowoczesnej i w pełni legalnej alternatywie zaoszczędzisz pieniądze, oraz ł... zobacz szczegóły wpisu »

KRSdlaFirm.pl

KRSdlaFirm.pl »Dodano - 09.12.2018

Jeżeli chcesz oddelegować wiele urzędowych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy to jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnej pomocy. Zmiana adresu to jedna z usług, którą jesteśmy w stanie się zająć i nanieść stosowane zmiany we wszelkich dokumentach. Świadczona przez naszą firmę korporacyjna obsługa spółek może ... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowanie na płyty cd

Opakowanie na płyty cd »Dodano - 28.05.2019

Firma Kapsabolid to pracownicy, którzy obecnie od wielu lat działają na rynku oraz cieszą się słuszną opinią u własnych klientów. Jeżeli poszukujecie sprzedawcy z znaczną wiedzą i doświadczeniem, to śmiało możecie nam zawierzyć, a my zaproponujemy Wam opakowania z tworzyw sztucznych, które są bardzo cierpliwie zaprojek... zobacz szczegóły wpisu »

Adres korespondencyjny

Adres korespondencyjny »Dodano - 25.11.2019

Rejestracja adresu firmy w naszej firmie to ogromna wygoda dla osób, które nie pracują stacjonarnie, w jednym miejscu. W biuro Puławy oferujemy biura i sale konferencyjne oraz adres do korespondencji, przyjmiemy pocztę w godzinach pracy firm kurierskich i poczty polskiej, dzięki czemu żadna przesyłka Cię nie ominie. Po... zobacz szczegóły wpisu »