Detektyw gdańsk

Biuro Detektywistyczne Magdalena Miecznikowska świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dla klientów prywatnych, a także firm. Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że zawsze klient otrzyma informacje rzetelne oraz wiarygodne. Pomagamy rozwikłać różne kwestie na wielu płaszczyznach, a przy tym zawsze stosujemy się do zasad etyki i lojalności wobec klienta. Zakres świadczonych usług jest przeogromny, obejmuje miedzy innymi: wywiady osobowe o członku rodziny, wywiad w celu ustalenia pobytu osoby zaginionej i wiele innych. Z wykonywanej pracy klient na bieżąco otrzymuje profesjonalne jak również rzetelne sprawozdanie wraz z dodatkami w formie raportów i materiałów video oraz foto. Wszystkie prace zlecone przez kontrahenta wykonywane są bardzo dyskretnie co zapewnia ochronę tajemnicy usługi oraz identyfikację zleceniodawcy. Świetnie zaznajomieni jesteśmy nowoczesnymi metodami pracy operacyjnej, a podczas zlecenia używamy specjalistyczne urządzenia. Dlatego dostarczone materiały przez nasze biuro detektywistyczne są bardzo wartościowe i mogą być strategicznym materiałem dowodowym w sprawach rozpatrywanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości. Biuro Detektywistyczne Magdalena Miecznikowska posiada wszystkie konieczne licencje do wykonywania usług detektywistycznych. Zapraszamy.

  • Tytuł wpisu: Detektyw gdańsk
  • Adres witryny: miecznikowska.pl
  • Data dodania: 13.07.2017 roku
Oceń stronę

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Geotechnika Śląsk.

Geotechnika Śląsk. »Dodano - 15.04.2014

Zachęcamy mocno do skorzystania z usług naszej firmy geologicznej. Mamy w ofercie wachlarz niezwykle ciekawych usług. Nasza domeną jest prowadzenie dokumentacji, jak dokumentacja geologiczna Małopolska. Oferujemy także wystawianie opinii, jak opinia geotechniczna Małopolska. Obsługujemy klientów pojedynczych, a także f... zobacz szczegóły wpisu »

Poltax Toruń

Poltax Toruń »Dodano - 22.01.2016

Jeżeli szukacie mieszczącego się w Toruniu biura rachunkowego dobrze trafiliście. Jedyne biuro rachunkowe w Toruniu specjalizuje się w opiekce z zakresu kadr i płac. Zapewniamy korzystne ceny usług rachunkowych w Toruniu wszystkim Klientom naszego mieszcząego się w Toruniu biura rachunkowego bez zważania na formę prawn... zobacz szczegóły wpisu »

Katalogi firm

Katalogi firm »Dodano - 19.12.2016

Infobrokering, czyli inaczej sprzedaż baz danych i dynamicznie rozwijająca się dziedzina marketingu w Polsce. Jednym z prekursorów tej specjalności na naszym rynku jest firma Target Media, której siedziba znajduje się w Skórzewie. Jesteśmy brokerem najwyższej jakości bazy danych i zajmujemy się prowadzeniem produktywny... zobacz szczegóły wpisu »

Przeglądy budowlane lublin i warszawa

Przeglądy budowlane lublin i »Dodano - 28.03.2017

W Lublinie mieści się spółka S&J System Sp. z o.o., która świadczy usługi z zakresu pomiarów oraz przeglądów różnorodnego rodzaju instalacji np.: światła sztucznego, POŻ. Z przedmiotowych usług mogą skorzystać zarówno kontrahenci prywatni jak również podmioty gospodarcze bez względu na jej wymiar. Zamontowane różne... zobacz szczegóły wpisu »