Lokale do wynajęcia w Łodzi

W Łodzi jest zakład, który posiada kompleks budynków z lokalami komercyjnymi przeznaczonymi do wynajęcia.
Cennik lokali przeznaczonych pod wynajem umieszczony jest na podstronie internetowej lokale Łódź.
Chcąc obejrzeć nieruchomości komercyjne przed podpisaniem umowy należy najpierw umówić się na spotkanie z handlowcem a on udostępni całą siedzibę do wglądu.
Każdy lokal jest przystosowany do prowadzenia różnorakich interesów więc nie ma problemu z założeniem sklepu z odzieżą, hurtowni, magazynu lub biura.
Lokale są całkowicie przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych.
Grupa nieruchomości komercyjnych z Łodzi umieszczona jest na dużym placu z przestronnymi parkingami.
Lokale są ogrzewane, klimatyzowane, z dostępem do bieżącej wody a również wyposażone w kanalizację.
Cały obiekt mieści się w centrum, w przystępnym miejscu przy głównej arterii w mieście Łodzi.
Wynajem nieruchomości komercyjnych jest udostępniany przedsiębiorstwom, lecz także osobom prywatnym.
Wydawnicza park Łódź oferuje szerokie Spektrum pomieszczeń użytkowych a także lokali handlowych o różnych gabarytach.
Wynajem lokali komercyjnych jest współcześnie łatwe a też nagłe a o bezpieczeństwo nie należy się martwić ponieważ Wydawnicza Park z Łodzi dysponuje swoim monitoringiem i załogą ochrony.
Ważne dane i koszty wynajmu nieruchomości są do wglądu na podstronie lokale Łódź.

  • Tytuł wpisu: Lokale do wynajęcia w Łodzi
  • Adres witryny: www.wydawnicza.pl
  • Data dodania: 19.02.2014 roku
Oceń stronę

Ocena: 6.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Administrowanie nieruchomościami Pruszków

Administrowanie nieruchomości »Dodano - 19.10.2011

Galerie handlowe stały się w ostatnich latach naprawdę znane pośród młodzieży. Zauważyły to wielkie koncerny, które zdecydowały się wciąż na rozbudowę coraz to nowocześniejszych oraz obszerniejszych zespołów sklepowych. Mnóstwo ludzi zastanawia się, kim są ludzie, którzy tak naprawdę administrują całą nieruchomością. S... zobacz szczegóły wpisu »

Użlis nieruchomości - Starogard

Użlis nieruchomości - Staroga »Dodano - 12.05.2014

Witamy Państwa pod internetowym adresem prowadzonej przez nas rzetelnej firmy, która funkcjonuje w nieruchomościowej branży. Naszą gigantyczną zaletą, jest nie tylko idealna znajomość rynku, lecz również pełen różnorodności wachlarz ofert do wyboru. Możemy też zagwarantować, że cenowe wartości naszych obiektów, są nies... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Mieszkania na sprzedaż Koszal »Dodano - 26.01.2015

Nasze biuro nieruchomości, które znajduje się w Koszalinie, oferuje całkowitą obsługę klientów zarówno w takcie sprzedaży, jak i przy wynajmie czy kupnie nieruchomości. Celem quantumnieruchomosci.pl jest zadowolenie każdego klienta z usług które dla nich wykonujemy. Każdego dnia robimy wszystko, by stawić czoła nawet n... zobacz szczegóły wpisu »

Extra.pl

Extra.pl »Dodano - 30.04.2016

Biuro Nieruchomości Extra Invest to wiodąca na rynku lokalnym agencja nieruchomości z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, apartamentów, lokali, domów oraz działek. Biuro działa na terenie Szczecina, oferując między innymi piękne lokalizacje nad ... zobacz szczegóły wpisu »

Apartamenty pod klucz blisko morza

Apartamenty pod klucz blisko »Dodano - 28.12.2016

Czy chcesz nabyć atrakcyjny apartament nad morzem? Twoje marzenie jest w zasięgu Twojej ręki. Amber Cottage to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Mikoszewie. Nasza firma proponuje sprzedaż posiadłości oczywiście w tej miejscowości w przystępnych cenach. W pobliżu terenów zielonych, nasłuchując szumu fal każdy ma możliw... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro nieruchomości Lublin

Biuro nieruchomości Lublin »Dodano - 20.06.2017

Chcesz zmienić miejsce zamieszkania? Szukasz jakiejś kawalerki na wynajem? A może jesteś zainteresowany zakupem domu? Bez względu na Twoje potrzeby możemy Ci pomóc. Prowadzimy specjalistyczne biuro nieruchomości w Lublinie, mamy setki nowych klientów i dobrze znamy tutejszy rynek. U nas można liczyć na wysoką jakość us... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż mieszkań

Sprzedaż mieszkań »Dodano - 14.11.2017

Deweloper Ząbki Stolmar to najlepsze nowe mieszkania Ząbki. Jeżeli chcecie skorzystać ze znakomitej oferty w takich miejscach jak osiedle Ząbki i osiedle Maczka to koniecznie wybierajcie ich ofertę. Mieszkanie w Ząbkach ma same zalety. Cicha i spokojna miejscowość, a równocześnie blisko do centrum Warszawy. Nasze miesz... zobacz szczegóły wpisu »