Czyszczeni dywanów, tapicerek i wykładzin - Bydgoszcz.

Zapraszamy do skorzystania z moich usług czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin. Swoje usługi wykonuje w mieście Bydgoszcz oraz jego najbliższych okolicach. Dysponuję profesjonalnym sprzętem firmy Karcher, który szybko i dokładnie wypierze każdy dywan czy tapicerkę. Dzięki stosowanej technice czyszczenia ekstrakcyjnego nie przemaczam czyszczonych tkanin dzięki czemu szybko one wysychają i mogą być w krótkim czasie od przeprowadzenia czyszczenia użytkowane. Do prania dywanów używam tylko środków które posiadają atest PZH i są rekomendowane przez producenta odkurzacza czyszczącego czyli firmę Karcher. Do skorzystania z moich usług zapraszam tak firmy i instytucje jak i klientów indywidualnych. Z równym zaangażowaniem podejmę się czyszczenia wykładziny w dużym sklepie jak i dywanika w pokoju dziecięcym. Każdą usługę poprzedzam przeprowadzeniem próby kolorystycznej, która ma na celu uniknięcie odbarwienia tkaniny. Oprócz dywanów i wykładzin czyszczę również tapicerki meblowe (pufy, fotele, tapczany, wersalki, krzesła) oraz tapicerki samochodowe (materiałowe, z weluru, alkantary, skórzane). Czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje także czyszczenie bagażnika, boczków drzwiowych oraz na życzenie klienta podsufitki. Przeważnie wykonuje jedno przejście czyszczący jednak w przypadku wyjątkowo opór czyli zabrudzeń czyszczenie przeprowadzam dwukrotnie. Jeżeli na dywanie lub wykładzinie występują plamy oleiste lub organiczne stosuję specjalne odplamiacze. Mam wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu dywanów co pozwala mi moje usługi wykonywać dokładnie i szybko. Zapraszam do odwiedzenia galerii na mojej stronie internetowej gdzie znajdą Państwo przykłady wykonanych przeze mnie zleceń. Przedstawione są stany tkanin przed czyszczeniem ekstrakcyjnym i po jego przeprowadzeniu. Jest tam także opis metody ekstrakcyjnej który przybliży Państwu tą technikę i mam nadzieję że zachęci Państwo do skorzystania z moich usług. Zapraszam serdecznie.

  • Tytuł wpisu: Czyszczeni dywanów, tapicerek i wykładzin - Bydgoszcz.
  • Adres witryny: www.pranieczyszczenie.pl
  • Data dodania: 05.09.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odśnieżanie dróg, usuwanie i wywóz śniegu. ŁÓDŹ

Odśnieżanie dróg, usuwanie i »Dodano - 30.11.2011

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związaną z odśnieżaniem i wywozem śniegu oraz usuwaniem i skuwaniem lodu.Gwarantujemy terminowość oraz dyspozycyjność 24h/ na dobę.Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do tego typu prac podczas najcięższych warunków.Nasi pracownicy to doskonale wyszkolona kadra z dużym doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Lniane ściereczki

Lniane ściereczki »Dodano - 06.02.2012

Bezspornie nie raz zdarzało się, iż gospodyni domowa w poszukiwaniu produktów odpowiedniej, jakości takich jak między innymi rękawice kuchenne wpadła w sidła reklam i kupowała produkty, co prawda drogę aczkolwiek nietrwałe. Podobnie jest w idei takiej jak lniane ściereczki, niemniej jednak od teraz nie należy się o to ... zobacz szczegóły wpisu »

MultiEkspert - pranie dywanów pranie tapicerki

MultiEkspert - pranie dywanów »Dodano - 08.03.2012

Idziemy z duchem czasu i popieramy najnowsze technologie, rozwiązania i pomysły pozwalające na coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze usuwanie zabrudzeń. Jako jedna z pierwszych firm stosujemy na życzenie klienta nowoczesną linie środków z serii "nano silver" . Produkty w których zastosowane są nano cząsteczk... zobacz szczegóły wpisu »

Pranie wykładzin Poznań

Pranie wykładzin Poznań »Dodano - 21.07.2012

Pranie wykładzin Poznań wymaga posiadania odpowiednich maszyn, przeznaczonego do usuwania plam z wykładzin, takiego jak maszyny ekstrakcyjne, myjki ciśnieniowe oraz specjalne proszki i profesjonalne odplamiacze. Czyszczenie dywanów Poznań wymaga także znajomości materiałów,tkanin z jakich zrobione są czyszczone wykładz... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz odpadów Wrocław

Wywóz odpadów Wrocław »Dodano - 30.01.2015

Recykling odrzutów na terenie miasta Wrocławia i jego okolicach to dla nas zwykła praca. Jesteśmy wielką firmą na terenie Wrocławia, która zajmuje się wywozem śmieci, odpadów i gruzu. Na rynku działamy już ponad 20 lat. Posiadamy własny specjalistyczny park maszyn oraz własną kruszarnię w okolicy Wrocławia. Jeśli inter... zobacz szczegóły wpisu »

Clear House & Garden – profesjonalne sprzątanie

Clear House & Garden – pr »Dodano - 04.05.2015

Clear House to profesjonalna firma sprzątająca dbająca o każdy szczegół i jakość wykonania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzątania firm, obiektów, mieszkań i domów jednorodzinnych. Z ogromną starannością posprzątamy także piwnice i garaże. Chętnie podejmujemy się również mniejszych prac, takich jak kosze... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż i wynajem maszyn sprzątających

Sprzedaż i wynajem maszyn spr »Dodano - 22.08.2017

Firma PURECO oferuje różnego rodzaju maszyny sprzątające takie jak odkurzacze profesjonalne, myjki ciśnieniowe, maszyny parowe. Co ciekawe, oprócz kupna oferuje również wynajem i wypożyczenie! Jeśli potrzebna Ci szorowarka do podłóg, czy nawet odkurzacz - korzystając z usług z pewnością będziesz zadowolony. Sam się prz... zobacz szczegóły wpisu »