Czyszczeni dywanów, tapicerek i wykładzin - Bydgoszcz.

Zapraszamy do skorzystania z moich usług czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin. Swoje usługi wykonuje w mieście Bydgoszcz oraz jego najbliższych okolicach. Dysponuję profesjonalnym sprzętem firmy Karcher, który szybko i dokładnie wypierze każdy dywan czy tapicerkę. Dzięki stosowanej technice czyszczenia ekstrakcyjnego nie przemaczam czyszczonych tkanin dzięki czemu szybko one wysychają i mogą być w krótkim czasie od przeprowadzenia czyszczenia użytkowane. Do prania dywanów używam tylko środków które posiadają atest PZH i są rekomendowane przez producenta odkurzacza czyszczącego czyli firmę Karcher. Do skorzystania z moich usług zapraszam tak firmy i instytucje jak i klientów indywidualnych. Z równym zaangażowaniem podejmę się czyszczenia wykładziny w dużym sklepie jak i dywanika w pokoju dziecięcym. Każdą usługę poprzedzam przeprowadzeniem próby kolorystycznej, która ma na celu uniknięcie odbarwienia tkaniny. Oprócz dywanów i wykładzin czyszczę również tapicerki meblowe (pufy, fotele, tapczany, wersalki, krzesła) oraz tapicerki samochodowe (materiałowe, z weluru, alkantary, skórzane). Czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje także czyszczenie bagażnika, boczków drzwiowych oraz na życzenie klienta podsufitki. Przeważnie wykonuje jedno przejście czyszczący jednak w przypadku wyjątkowo opór czyli zabrudzeń czyszczenie przeprowadzam dwukrotnie. Jeżeli na dywanie lub wykładzinie występują plamy oleiste lub organiczne stosuję specjalne odplamiacze. Mam wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu dywanów co pozwala mi moje usługi wykonywać dokładnie i szybko. Zapraszam do odwiedzenia galerii na mojej stronie internetowej gdzie znajdą Państwo przykłady wykonanych przeze mnie zleceń. Przedstawione są stany tkanin przed czyszczeniem ekstrakcyjnym i po jego przeprowadzeniu. Jest tam także opis metody ekstrakcyjnej który przybliży Państwu tą technikę i mam nadzieję że zachęci Państwo do skorzystania z moich usług. Zapraszam serdecznie.

  • Tytuł wpisu: Czyszczeni dywanów, tapicerek i wykładzin - Bydgoszcz.
  • Adres witryny: www.pranieczyszczenie.pl
  • Data dodania: 05.09.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odśnieżanie dróg, usuwanie i wywóz śniegu. ŁÓDŹ

Odśnieżanie dróg, usuwanie i »Dodano - 30.11.2011

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związaną z odśnieżaniem i wywozem śniegu oraz usuwaniem i skuwaniem lodu.Gwarantujemy terminowość oraz dyspozycyjność 24h/ na dobę.Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do tego typu prac podczas najcięższych warunków.Nasi pracownicy to doskonale wyszkolona kadra z dużym doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie grobów- mortus.pl

Sprzątanie grobów- mortus.pl »Dodano - 06.09.2013

Jeśli przebywasz daleko od cmentarza gdzie leży ktoś spośród twojej familii ewentualnie wielce Ci bliska osoba natomiast nie dysponujesz możliwości przyjazdu wielokrotnie na grób zmarłej osoby- usługujemy pomocną. Firma Mortus od wielu lat dogląda o nagrobki na cmentarzach w całym Krakowie. Oferuje najwyższej jakości u... zobacz szczegóły wpisu »

Piaskowanie powierzchni - Womax Częstochowa

Piaskowanie powierzchni - Wom »Dodano - 28.04.2014

Twoja elewacja z biegiem lat straciła swój świeży wygląd? A może ktoś zniszczył ją poprzez umieszczenie ordynarnego niechlujnego graffiti? Nie załamuj rąk, zwróć się do firmy Womax z Kamienicy Polskiej. Zajmujemy się właśnie renowacją elewacji i innych typów powierzchni. Stosujemy nowoczesne metody piaskowania. Piaskow... zobacz szczegóły wpisu »

NetSerwis

NetSerwis »Dodano - 19.08.2014

Wszyscy chcą mieć porządek w mieszkaniu, ale nie każdy ma czas by utrzymać porządek, dlatego oferujemy niezawodną, zawodową jednostkę porządkującą Net–Serwis Sp z o. o. Firma nie tylko zajmuje się sprzątaniem domów, ale także oferujemy kompleksowe usługi dla dużych firm, sprzątamy także bloki mieszkalne, po imprezach p... zobacz szczegóły wpisu »