Grzejemy

Grzejemy.pl to zaawansowany sklep internetowy, oferujący produkty znanych marek, takich jak: AEG, Stiebel Eltron, Atlantic Delta Dore, Inproel. Wszystkie oferowane urządzenia wykorzystywane są w systemach grzewczych, wykonywanych z profesjonalizmem i fachowością. Właścicielem sklepu jest istniejąca na rynku od wielu lat firma Adagre, która dzięki doświadczeniu w branży zapewnia solidność oraz kompleksowość. W ofercie firmy oprócz sprzedaży urządzeń można znaleźć usługi takie jak: wykonawstwo oraz podłączenie instalacji grzewczych, montaż i wymiana przewodów elektrycznych, montaż rozdzielnic i liczników, pomiary elektryczne, instalacje internetowe i telefoniczne, sprzedaż oraz montaż klimatyzacji i inne. Urządzenia, które zapewniają ogrzewanie, sprzedawane w sklepie internetowym, to wysokiej jakości produkty, na które udzielana jest pięcioletnia gwarancja.

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pracowników firmy, pozwoliło stworzyć bogatą ofertę produktową, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta. Fachowość, rzetelność, umiejętności i zaangażowanie pracowników pozwoliły pozyskać firmie szerokie grono zadowolonych odbiorców. Specjaliści pracujący na rzecz firmy służą nabytą wiedzą, pomagając w doborze odpowiedniego rozwiązania i dobrania urządzenia. Firma zapewnia fachową i kompletną realizację zamówionych usług, które wykonywane są na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo Adagre posiada wiele certyfikatów i wyróżnień, które mogą potwierdzić solidność i fachowość firmy. Wszystkie proponowane przez firmę produkty posiadają odpowiednie atesty, są fabrycznie nowe i dostarczane przez sprawdzonych dostawców.

Skontaktuj się ze sklepem, dzwoniąc pod numer 797-324-584 lub pisząc na adres sklep@grzejemy.pl

  • Tytuł wpisu: Grzejemy
  • Adres witryny: grzejemy.pl
  • Data dodania: 25.02.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Brykiet kominkowy

Brykiet kominkowy »Dodano - 22.09.2011

Firma Eco-pal jest producentem wysokiej jakości brykietu kominkowego. Na rynku istnieją od ponad 8 lat i zyskali już znaczne zaufanie u swoich konsumentów. Zawdzięczają to przede wszystkim temu, produkują ekologiczny opał z trocin bukowych, dębowych oraz sosnowych. Decydując się na zakup brykietu od tej firmy możesz by... zobacz szczegóły wpisu »

Wkłady kominowe

Wkłady kominowe »Dodano - 14.11.2011

Witryna internetowa e-kominy trudni się handlem zarówno hurtowym jak i detalicznym elementami instalacji kominowych. Firma ta od wielu lat dostarcza Państwu wysokiej jakości kominy, jak i profesjonalne systemy kominowe. Produkujemy również najwyższej jakości wkłady kominowe. Bogate doświadczenie pozwala nam na dopasowa... zobacz szczegóły wpisu »

Inteligentny dom

Inteligentny dom »Dodano - 23.02.2012

Wysoki styl życia, ekonomia czasu, który jest Ci tak potrzebny do realizacji swojego hobby, lepsze samopoczucie już od samego początku dnia, mniejsze koszty za energię, wodę oraz inne koszty związane z prowadzeniem mieszkania. To wszystko może stać się prawdą dzięki modułom, które mogą zarządzać Twoim domem i ogrodem. ... zobacz szczegóły wpisu »

Kominki GP Kraków

Kominki GP Kraków »Dodano - 13.06.2012

Firma Kominki GP z Krakowa jest obecnie jedną z najbardziej znanych, uznanych i polecanych firm zajmujących się projektowaniem, sprzedażą i montażem kominków i pieców wolnostojących w Małopolsce. Firma Kominki GP jest przedstawicielem francuskiej firmy Godin: największego europejskiego producenta kominkowych pieców wol... zobacz szczegóły wpisu »

Kotły kondensacyjne warszawa

Kotły kondensacyjne warszawa »Dodano - 01.04.2014

W ofercie naszej firmy znajdziecie zlecenia związane z techniką grzewczą i sanitarną. Na wszystkie prace otrzymujecie gwarancję. Ponadto wykonujemy też zadania z obszaru instalacji sanitarnych, takich jak choćby: kotłownie wodne. Nasza firma posiada certyfikat „SOLIDNY PARTNER” za solidność. Do każdego zlecenia niezale... zobacz szczegóły wpisu »

Lioneg.pl energia odnawialna

Lioneg.pl energia odnawialna »Dodano - 05.10.2014

Energia wygenerowana dzięki odnawialnym źródłom energii jest zyskującym na popularności źródłem prądu. Używa się jej w instalacjach znajdujących się w domostwach, jak też w sporych elektrowniach, zaopatrujących w energię elektryczną wiele regionów naszego kraju. Dlatego też powstał prezentowany przez nasze grono serwis... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne grzejniki Radom

Nowoczesne grzejniki Radom »Dodano - 28.05.2019

Nasza firma współpracuje z pojedynczymi klientami i również przedsiębiorstwami, które zawsze mogą liczyć w naszej firmie na dużą jakość obsługi a oprócz tego niskie ceny. Jesteśmy specami, którzy wiedzą dużo o systemach grzewczych oraz sanitarnych, które montujemy od podstaw. Zajmujemy się domami, które wówczas są budo... zobacz szczegóły wpisu »