Przychodnia Weterynaryjna Wrocław

Krajowa przychodnia weterynaryjna działa od ponad sześćdziesięciu lat, co świadczy o jej pokaźnym doświadczeniu. Uzdrawiamy psy, koty, króliki dodatkowo gryzonie. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na posługi scalone z leczeniem zębów, operacjami chirurgicznymi a również diagnostyką oraz terapią chorób wewnętrznych. Prowadzimy na położeniu dodatkowo analizy laboratoryjne. Staramy się zagwarantować całościowe posługi, aby posiadacz wszystkiego zwierzaka mógł zdobyć u nas fachową pomoc i konsultację w wszystkiej dyscyplinie, a dowolny zwierzak poczuł się u nas pewnie.

  • Tytuł wpisu: Przychodnia Weterynaryjna Wrocław
  • Adres witryny: wetjaneczek.pl
  • Data dodania: 17.11.2011 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.7/10 (9 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Krematorium dla kotów

Krematorium dla kotów »Dodano - 28.01.2012

Specyficzne cmentarze dla zwierząt osiągalne są tylko w nielicznych miastach w Polsce. Natomiast popyt na takie oczywiście usługi jest dość spore. Zdecydowanie lepszy dostęp jest do krematorium dla psów. Takie przedsiębiorstwa są w stanie dokonać kremację zwierząt niebywale szybko. Po dokonaniu kremacji posiadacz otrzy... zobacz szczegóły wpisu »

Materac składany

Materac składany »Dodano - 18.09.2014

Nabywając materac składany podobnie jak poduszki na krzesło trzeba zwrócić uwagę przede wszelkim na jakość wytworu. Powinna być najlepsza zarówno w kwestii stworzenia jak również dobranych surowców. W naszym profesjonalnym sklepie osiągalny jest ogromny zestaw dodatków oraz artykułów gospodarstwa domowego takich jak mi... zobacz szczegóły wpisu »

Http://bichon-hodowla.pl

Http://bichon-hodowla.pl »Dodano - 20.01.2015

Zapraszamy na oficjalną stronę hodowli psów rasowych Bichon Frise. Strona zawiera informacje o hodowli "Dom pod Osiką" - jej właścicielach i początkach istnienia; o poszczególnych podopiecznych i ich osiągnięciach - wystawy i nagrody oraz o szczeniakach do sprzedania. Witryna zawiera mnóstwo zdjęć, dzięki cze... zobacz szczegóły wpisu »

Wyposażenie chlewni

Wyposażenie chlewni »Dodano - 09.07.2015

Jesteśmy spółką, która od wielu lat trudni się dostarczaniem wyposażenia farm i chlewni. Na rynku działamy od 1992 roku i przez te wszelkie lata zebraliśmy olbrzymie wiedzę praktyczną. Posiadamy w dystrybucji między innymi poidła dla kur, wyposażenie ferm i niemało innych produktów. Nasza propozycja zawiera tylko oraz ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła dla psów - aport.com.pl

Szkoła dla psów - aport.com.p »Dodano - 12.10.2021

Szukasz pozytywnego szkolenia dla psów we Wrocławiu, na którym Twój pupil nauczy się komend i będzie czuł się bezpiecznie. Korzystając z oferty szkoły Aport zyskujesz szkolenie dostosowane do potrzeb twoich i Twojego psa. Pies, oprócz szolenia może poznać inne czworonogi, przez co będzie w późniejszym życiu świetnie od... zobacz szczegóły wpisu »