Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy

Pomiary pola elektromagnetycz »Dodano - 16.12.2021

Czy naprawdę precyzyjny pomiar promieniowania elektromagnetycznego jest ważną sprawą? Tak, trzeba bowiem wiedzieć czy jego poziom nie przekracza przyjętych norm i nie zagraża środowisku. Z tej przyczyny badania może prowadzić tylko. Wszystkie niezbędne pozwolenia zdobyła firma Kwant-Lab. Od lat wykonuje szereg usług. P... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs ochrony

Kurs ochrony »Dodano - 11.08.2021

Pracownik ochrony to bardzo dobrze płatne zajęcie, dające przeogromną satysfakcje zawodową. By podjąć pracę w tym obszarze wymagane jest posiadanie ukończonego profesjonalnego kursu pracownika ochrony. Tym samym najlepiej skorzystać z pomocy firmy STS Security Tactical Services posiadającej siedzibę w Skierniewicach, k... zobacz szczegóły wpisu »

Jazdy doszkalające Szczecin - naukajazdyprymus.pl

Jazdy doszkalające Szczecin - »Dodano - 13.01.2022

Kurs prawa jazdy Szczecin. Szkoła Nauki Jazdy Prymus zaprasza na warsztaty prawa jazdy przeprowadzany w Szczecinie. Prymus to szkoła z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która stawia na wykfalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Kategoria B Szczecin. Nasza oferta obejmuje kurs kategorii B. Szkoła dysponuje s... zobacz szczegóły wpisu »

Uprawnienia budowlane - uprawnieniabudowlane.pl

Uprawnienia budowlane - upraw »Dodano - 28.11.2021

W dzisiejszym świecie liczy się nie tylko wykształcenie, ale również dodatkowe dokumenty, które świadczą o stałym poszerzaniu swoich umiejętności. Odpowiednie uprawnienia architektoniczne to droga do większych projektów i rozwoju. Dzięki firmie Budosystem przygotowanie do specjalistycznych egzaminów zawodowych jest nie... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka języka angielskiego online z lektorem - jntutorpro.pl

Nauka języka angielskiego onl »Dodano - 24.11.2021

Chcesz nauczyć się język angielskiego? A może rosyjskiego? Już dziś zapoznaj się z ofertą internetowej szkoły językowej JN Tutor Pro. Świadczymy profesjonalne usługi nauczania języków obcych i zatrudniamy tylko doświadczonych lektorów. U nas możesz skorzystać z kursu językowego online w korzystnej cenie, bez wychodzeni... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Pomoc w pisaniu prac magister »Dodano - 01.10.2021

Niejednemu studentowi napisanie pracy magisterskiej spędza sen z powiek. Dzięki naszej firmie Centrum Opracowań otrzymasz pomoc w pisaniu prac magisterskich profesjonalnie i kompleksowo. Pomagamy pisać prace z takich dziedzin naukowych jak zarządzanie, ekonomia, socjologia, psychologia, pedagogika, turystyka, pielęgnia... zobacz szczegóły wpisu »

Ekoprzedsięwziecia - ekobiznes.pl

Ekoprzedsięwziecia - ekobizne »Dodano - 01.10.2021

EkoBiznes to serwis internetowy, który specjalizuje się w tematyce ekologii w biznesie. Na zainteresowanych odbiorców czekają najnowsze informacje i najciekawsze wiadomości z wielu branż. Tym samym można dowiedzieć się o żywności ekologicznej, branży retail czy odnawialnych źródłach energii. Eko Biznes dba o najwyższą ... zobacz szczegóły wpisu »

Rozmowy po angielsku - speakingo.com

Rozmowy po angielsku - speaki »Dodano - 23.09.2021

Speakingo to aplikacja do nauki angielskiego, która stawia na rozmawianie poprawnymi, pełnymi zdaniami z telefonem lub komputerem. W rezultacie zachodzi podświadoma nauka gramatyki, zapamiętywanie praktycznych słów, a także całych wyrażeń, przydatnych w określonych sytuacjach. Speakingo to nie tylko skuteczna, ale równ... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelarie Frankowe - kancelariefrankowicze.pl

Kancelarie Frankowe - kancela »Dodano - 29.08.2021

W rankingu kancelarii frankowych możesz znaleźć oferty wielu doświadczonych i wykwalifikowanych prawników z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Poznania i wielu innych miast. Możesz go znaleźć na stronie internetowej kancelariefrankowicze.pl. Jeżeli chcesz poznać przysługujące Ci możliwości prawne w związku z Twoim kredytem ... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs maturalny z matematyki w Profi Lingua

Kurs maturalny z matematyki w »Dodano - 26.08.2021

Szkolne czasy są wyjątkowe i pozwalają nam zdobyć podstawową wiedzę, która przyda się na egzaminie maturalnym. Jest to jeden z najważniejszych sprawdzianów, dlatego dla wielu uczniów bywa stresujący. Każdy, kto chce mieć pewność, że jest dobrze przygotowany może skorzystać z kursu maturalnego z matematyki. Odpowiednio ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy dla fizjoterapeutów - reha-academy.pl

Kursy dla fizjoterapeutów - r »Dodano - 20.08.2021

Zmaksymalizuj efekty, osiągane przez Twoich pacjentów lub klientów, i wybierz kurs fizjoterapii w renomowanej placówce Reha Academy! Poznasz praktyczne zagadnienia, zintegrowaną wiedzę z medycyny i sportu, a także dowiesz się, jak kompleksowo pomagać pacjentom lub klientom. Reha Academy gwarantuje wykwalifikowaną kadrę... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka jazdy Warszawa

Nauka jazdy Warszawa »Dodano - 04.08.2021

Arwis to Szkoła Jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kursy ukończyło z sukcesem wielu kursantów. Kadra Arwis to ludzie z pasją, dla których nauka jazdy Warszawa, czy nauka jazdy Bielany to idealny sposób na przekazywanie wiedzy. W ofercie jest także nauka jazdy Bemowo, nauka jazdy Żoliborz. Podczas naszych szkoleń... zobacz szczegóły wpisu »