Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Pomoc w pisaniu prac - pomocnik studenta

Pomoc w pisaniu prac - pomocn »Dodano - 18.06.2022

Pracę trzeba oddać „na wczoraj”? Być może właśnie nadszedł czas, aby poszukać pomocy specjalistów. Redaktorzy z serwisu Pomocnik Studenta pomogą rozwiązać problem palących terminów i wspomogą swoją wiedzą. Pomożemy napisać pracę licencjacką i magisterską, a także inżynierską. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, popart... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs ochrony

Kurs ochrony »Dodano - 27.05.2022

Pracownik ochrony to bardzo dobrze płatne zajęcie, dające przeogromną satysfakcje zawodową. By podjąć pracę w tym obszarze wymagane jest posiadanie ukończonego profesjonalnego kursu pracownika ochrony. Tym samym najlepiej skorzystać z pomocy firmy STS Security Tactical Services posiadającej siedzibę w Skierniewicach, k... zobacz szczegóły wpisu »

Analizy statystyczne do prac licencjackich

Analizy statystyczne do prac »Dodano - 04.03.2023

Analizystatystyczne.org to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do pracy nad analizami statystycznymi. Serwis oferuje dostęp do profesjonalnych narzędzi, takich jak oprogramowanie statystyczne, które ułatwia przeprowadzanie analiz do prac magisterskich, jak również szeroki wybór publikacji i artykułów na... zobacz szczegóły wpisu »

Prawo jazdy Szczecin - nauka jazdy RAWO

Prawo jazdy Szczecin - nauka »Dodano - 20.02.2023

Jesteśmy nauką jazdy z siedzibą w Szczecinie. Nauka i Technika Jazdy Rawo to szkoła, która powstała we współpracy instruktorów z pasją oraz efektywnym nastawieniem do nauczania w zakresie na prawo jazdy kategorii B. Nasze przedsięwzięcie skierowane jest zwłaszcza na produktywne oraz profesjonalne działanie niezbędne do... zobacz szczegóły wpisu »

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - portal rekrutacyjny

Uniwersytet Ekonomiczny w Kra »Dodano - 25.01.2023

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza do wspólnej nauki. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zdobył maturę i jest świeżo upieczonym absolwentem szkoły średniej, czy też ten etap nauki ma już dawno za sobą. Przekonajcie się sami, że studia są w stanie otworzyć zupełnie nowe perspektywy zawodowe. Poznajcie nasz s... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Szkoleń Medycznych Aquamed

Centrum Szkoleń Medycznych Aq »Dodano - 15.01.2023

Aquamed oferuje kursy pierwszej pomocy, szkolenia medyczne - a wszystko zarówno w teoretycznym jak i praktycznym wymiarze. Jest to najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się, jak właściwie postępować w nagłych wypadkach. Placówka oferuje wszystko, od resuscytacji krążeniowo-oddechowej i pierwszej pomocy po szkolenia medyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Windsurfing Hel

Windsurfing Hel »Dodano - 03.01.2023

Zaplanuj swoje lato już teraz i zapisz się do nas na windsurfing Hel! Nazywamy się FunSurf i jesteśmy profesjonalną szkołą windsurfingu z blisko 30-letnim doświadczeniem. Oferujemy kursy windsurfingu na najwyższym poziomie dla osób w każdym wieku. Otaczamy naszych kursantów wsparciem i wyrozumiałością na każdym etapie ... zobacz szczegóły wpisu »

Anglistyka - ult.edu.pl

Anglistyka - ult.edu.pl »Dodano - 31.12.2022

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu oferuje studia stacjonarne i online na kierunkach takich jak filologia rosyjska, angielska, niemiecka, zarządzanie i budownictwo. Studentom zapewnia opiekę wykwalifikowanych wykładowców dbających o atrakcyjność i wysoką jakość merytoryczną zajęć. Uczelnia umożliwia zdobyci... zobacz szczegóły wpisu »

DJI Academy Fly and Film

DJI Academy Fly and Film »Dodano - 28.12.2022

W DJI Academy Fly and Film zdobędziesz umiejętności latania dronem zarówno w kategorii otwartej, jak i szczególnej, która kończy się egzaminem, potwierdzającym kwalifikacje pilota. Bez przeszkód będziesz mógł fotografować i filmować okolicę, a także będziesz wiedział, gdzie możesz to robić lub nie robić. Nasi instrukto... zobacz szczegóły wpisu »

Studio-prezentacji.pl

Studio-prezentacji.pl »Dodano - 13.12.2022

Firma Studio Prezentacji oferuje profesjonalne szkolenia z tworzenia prezentacji. Kursy obejmują propozycje zarówno dla osób początkujących, jak i tych chcących poszerzyć swoje kompetencje w stopniu zaawansowanym. Szkolenie z programu PowerPoint pozwala na nabycie praktycznych umiejętności. Dzięki nim każdy uczestnik k... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs detektywa

Kurs detektywa »Dodano - 08.12.2022

Potrzebujesz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Sprawdź organizowane przez nas szkolenia, na przykład kurs maszynisty. Zyskaj nowe kwalifikacje, dzięki którym licencja maszynisty będzie dostępna dla Ciebie. Organizujemy również kurs detektywa, którego ukończenie nadaje uprawnienia do pracy w zawodzie. Jeżeli natomia... zobacz szczegóły wpisu »

British School ICT - angielski dla firm warszawa

British School ICT - angielsk »Dodano - 29.11.2022

Szkoła językowa British School ICT cechuje się elastycznym harmonogram zajęć, który umożliwia kursantom naukę we własnym tempie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, podopieczni mogą uczyć się sprawnie i skutecznie, a także innowacyjnie. Szkoła oferuje szeroki zakres kursów językowych, które obejmują wszystkie a... zobacz szczegóły wpisu »