Badania Mikrobiologiczne

Jesteśmy laboratorium o wieloletnim doświadczeniu w zakresie badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych. Zajmujemy się bardzo dużym zakresem badań, a także monitoringiem: wód, ścieków komunalnych i przemysłowych oczyszczalni ścieków, odpadów, kąpielisk, basenów kąpielowych, składowisk odpadów, osadów, gleb. Dzięki akredytacjom i certyfikatom spełniania najwyższych norm europejskich jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie usługi na najwyższym poziomie, który potwierdzają kontrole, badania porównawcze i audity.

  • Tytuł wpisu: Badania Mikrobiologiczne
  • Adres witryny: labostrzeszow.pl
  • Data dodania: 14.10.2011 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.0/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Eko-Soft program do ewidencji odpadów

Eko-Soft program do ewidencji »Dodano - 07.02.2012

Firma Eko-Soft specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do ewidencji odpadów przedsiębiorstw.W naszym oprogramowaniu można w prosty sposób wystawiać karty przekazania odpadu, wprowadzać dane o wytworzonych i zebranych odpadach, a także o instalacjach i procesach odzysku, jakim poddane zostały partie odpadów.Regularn... zobacz szczegóły wpisu »

Studia Lublin

Studia Lublin »Dodano - 14.02.2012

Szkoły, które polecamy, oferują swym studentom masę ciekawych profili studiów, jak np. europeistyka, fizjoterapia lub politologia. Powiadamiamy naszych użytkowników o wszystkich walorach szkoły, o jej organizacji oraz kadrze nauczycielskiej. Lubin to najwłaściwsze miasto jeżeli marzysz o dobrych studiach na wysokim poz... zobacz szczegóły wpisu »

Lektor dla Ciebie – Mobilna Szkoła Językowa

Lektor dla Ciebie – Mobilna S »Dodano - 20.06.2012

Lektor dla Ciebie – korepetycje, kursy językowe z dojazdem do Twojego domu lub firmy, szkolenia językowe dla firm. Nie trać czasu na dojazd! My dojedziemy do Ciebie! Nauczamy szybciej, skuteczniej i wygodniej. Terminy zajęć, intensywność nauki do ustalenia. Oferujemy naukę następujących języków: angielski, niemiecki, h... zobacz szczegóły wpisu »

Program rolnośrodowiskowy - www.avesnature.com.pl

Program rolnośrodowiskowy - w »Dodano - 11.05.2015

Jeżeli już interesujesz się przyrodą i ogólnie tym co z nią się wiąże to na pewno orientowałeś się kiedyś jak najważniejsze są zadania skorelowane z opieką nad zwierzętami. Nasza firma para się neutralizacją szkodliwego wpływu na środowisko, jego mierzeniem i ogólnie tym co skorelowane z tym faktem. W zakres naszych us... zobacz szczegóły wpisu »

Ekoprzedsięwziecia - ekobiznes.pl

Ekoprzedsięwziecia - ekobizne »Dodano - 01.10.2021

EkoBiznes to serwis internetowy, który specjalizuje się w tematyce ekologii w biznesie. Na zainteresowanych odbiorców czekają najnowsze informacje i najciekawsze wiadomości z wielu branż. Tym samym można dowiedzieć się o żywności ekologicznej, branży retail czy odnawialnych źródłach energii. Eko Biznes dba o najwyższą ... zobacz szczegóły wpisu »

Utylizacja fotowoltaiki

Utylizacja fotowoltaiki »Dodano - 10.03.2022

Posiadasz gabarytowy sprzęt wymagający utylizacji i nie masz pomysłu komu zlecić tę pracę? Zdaj się na fachowej firmie recyklingowej! My dokładnie taką jesteśmy. Katalog oferowanych przez nas usług uwzględnia działania, do których należy utylizacja wiatraków, utylizacja śmigieł czy utylizacja fotowoltaiki. Nie straszna... zobacz szczegóły wpisu »

Firma Bliska Środowisku - EFOE.PL

Firma Bliska Środowisku - EFO »Dodano - 18.09.2022

Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej (EFOE) to stowarzyszenie, które działa od 2007 roku i jest organizatorem ogólnopolskich programów certyfikujących Firma Bliska Środowisku czy też Gmina Bliska Środowisku. Warto dodać, że do celów stowarzyszenia można zaliczyć na przykład pomoc organizacjom w budowaniu po... zobacz szczegóły wpisu »

Anglistyka - ult.edu.pl

Anglistyka - ult.edu.pl »Dodano - 31.12.2022

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu oferuje studia stacjonarne i online na kierunkach takich jak filologia rosyjska, angielska, niemiecka, zarządzanie i budownictwo. Studentom zapewnia opiekę wykwalifikowanych wykładowców dbających o atrakcyjność i wysoką jakość merytoryczną zajęć. Uczelnia umożliwia zdobyci... zobacz szczegóły wpisu »