Szkolenia usg

Ultrasonografia to niezbędny element w prawidłowej diagnostyce i leczeniu chorych. Ciągłe doskonalenie umiejętności w przedmiocie diagnostyki obrazowej przez lekarzy daje możliwość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom środowiska medycznego Medica Sp. z o.o. prowadzi:
- kursy anestozjologiczne
- kursy usg i inne.
Spotkania prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym przez doświadczonych specjalistów w małych grupach. Kursy prowadzone są na wysokiej klasy sprzęcie ultrasonograficznym. Kursant może liczyć na zajęcia praktyczne na oddziałach szpitalnych i indywidualne wsparcie podczas zajęć. Natomiast po zakończonych zajęciach dla chętnych są możliwe konsultacje. Skorzystanie z takiego typu szkoleń na pewno przyczyni się do podwyższenia kwalifikacji zawodowych uczestniczących w nim osób. Na witrynie www gsusg.pl umieszczony jest dokładny wykaz oferowanych szkoleń wraz z precyzyjnym opisem.

  • Tytuł wpisu: Szkolenia usg
  • Adres witryny: https://gsusg.pl
  • Data dodania: 19.04.2020 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.7/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie »Dodano - 05.10.2011

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategi... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy zawodowe

Kursy zawodowe »Dodano - 19.10.2011

Mówi się, że to pracownicy tworzą firmę. Stąd tak istotne jest troszczenie się o pracowników a także zwiększanie ich kompetencji. Jedną z form poprawiania kwalifikacji, jest honorować poddanych za skończone studia oraz szkolenia. W ten sposób kreuje się naturalna konkurencja a także chęć dostania premii. Warto także pr... zobacz szczegóły wpisu »

BHP Lubin

BHP Lubin »Dodano - 17.12.2014

Najlepsza firma działająca w zakresie przeprowadzania szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ? BHP Jantar. Jest to przedsiębiorstwo o długoletniej tradycji, poświęcające każdemu zleceniu 100 procent zaangażowania. Dzięki znajomości branży firma oferuje atrakcyjne pakiety szkoleń zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Ponadto ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski przez Skype

Angielski przez Skype »Dodano - 18.12.2015

Uczenie się języków obcych to w zasadzie konieczność otaczającej rzeczywistości. Nauka dawno przestała być domeną jedynie dzieci i młodzieży.Pełni motywacji coraz częściej do wiedzy sięgają dorośli. Warto zauważyć że nauka w dorosłym życiu to swoiste wyzwanie. Na szczęście zdalne formy kształcenia są odpowiedzią na bra... zobacz szczegóły wpisu »

Podrywanie i... poderwanie

Podrywanie i... poderwanie »Dodano - 13.06.2016

Choć podrywanie, samo w sobie, to rzecz bardzo przyjemna, jej głównym celem zazwyczaj jest... poderwanie. Strona podrywanie.pl skutecznie i szybko pomaga osiągnąć ten cel. Temu właśnie służą zgromadzone na niej teksty, zebrane w kategorie o czasem zabawnych tytułach m.in: Jak poderwać dziewczynę, Jak podniecić dziewczy... zobacz szczegóły wpisu »

Biurka do wynajęcia - PPNT Gdynia

Biurka do wynajęcia - PPNT Gd »Dodano - 02.01.2020

W ofercie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdyni znajdują się nowoczesne biura na wynajem i odpowiednio wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe. Obiekt skupia prawie 250 firm z terenu Trójmiasta, które wyróżnia nieustanna chęć rozwoju. PPNT Gdynia umożliwia rozwój biznesu i wpiera najciekawsze pomysły now... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs detektywa

Kurs detektywa »Dodano - 08.12.2022

Potrzebujesz nowych możliwości rozwoju zawodowego? Sprawdź organizowane przez nas szkolenia, na przykład kurs maszynisty. Zyskaj nowe kwalifikacje, dzięki którym licencja maszynisty będzie dostępna dla Ciebie. Organizujemy również kurs detektywa, którego ukończenie nadaje uprawnienia do pracy w zawodzie. Jeżeli natomia... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci VistaSchool.pl

Angielski dla dzieci VistaSch »Dodano - 03.04.2023

Jeżeli szukacie najskuteczniejszej szkoły językowej oferującej angielski dla dzieci w Wejherowie, to trafiliście w dobre miejsce! Szkoła językowa VISTA SCHOOL oferuje korzystną naukę angielskiego dla dzieci i młodzieży. Umożliwiamy specjalnie przygotowane programy nauczania, które pomogą Waszym dzieciom powiększać ich ... zobacz szczegóły wpisu »