Wzór pracy magisterskiej

W porównaniu z obecnymi absolwentami wyższych uczelni, studenci uniwersytetów i szkół policealnych szykujący się do pisania pracy licencjackiej lub magisterskiej w latach dziewięćdziesiątych nie byli w tak łatwym położeniu. bezpłatne źródło wiedzy, jaką jest Internet nie była wtedy jeszcze powszechnie dostępna, a przy tym nie oferowała ona tak wielu informacji jak dziś. Nie można było w niej wyszukać wzorów pracy licencjackiej czy magisterskiej – studenci dostawali wskazówki jak zabrać się za jej pisanie od swoich promotorów w czasie wykładów lub indywidualnych konsultacji. W podziemiu były dostępne jednak gotowe wzory prac magisterskich i licencjackich, które były przez studentów kserowane i rozprowadzane wśród kolegów, często za dodatkową opłatą. Przy tym trudno było ocenić czy otrzymane wzory pracy magisterskiej lub licencjackiej są plagiatami czy oryginalnymi koncepcjami do wykorzystania. Na szczęście dla studentów, kontrola anty-plagiatowa nie była tak daleko posunięta jak w dzisiejszych czasach i z pewnością trudniej było obwinić kogoś o plagiat, nie wspominając o jego udowodnieniu. Mogło się zdarzyć więc, że ten sam wzór pracy magisterskiej i licencjackiej był często powielony przez co śmielszych studentów rok za rokiem, bez wiedzy promotorów. Ci mniej odważni musieli korzystać z legalnego wzoru pisania pracy licencjackiej i magisterskiej wyniesionego z zajęć.

  • Tytuł wpisu: Wzór pracy magisterskiej
  • Adres witryny: www.piszemy-prace.pl
  • Data dodania: 09.09.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.3/10 (6 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Praca licencjacka

Praca licencjacka »Dodano - 13.09.2011

Dzięki nam z pewnością twoja praca licencjacka będzie niezwykła. Można powiedzieć, że napisane przez nas pracelicencjackie są niezwykle wyjątkowe i to za niedużą cenę. Dlatego też jeśli masz z tym problem, nie wahaj się. Zgłoś się do nas, a my na pewno pomożemy Ci w napisaniu odpowiednie pracy, za którą dostaniesz wyso... zobacz szczegóły wpisu »

Hale produkcyjne

Hale produkcyjne »Dodano - 15.09.2011

Interesujące hale magazynowe i przemysłowe w całym kraju. Przestronne powierzchnie, kompletnie wyposażenie i duży wybór lokalizacji. Wyjątkowo duża propozycja nieruchomości z terenu Mazowsza i stolicy. Agenci Jartom bez kłopotu dostosują halę do potrzeb każdego odbiorcy. Osiągalne są hale powiązane z biurem pozwalające... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP

Szkolenia BHP »Dodano - 17.01.2012

Jednym z fundamentalnych obowiązków państwa jest zagwarantowanie ogólnego bezpieczeństwa własnym obywatelom. Aby to zrealizować potrzebni są specjaliści z wielu nauk. Nie chodzi tutaj tylko o wojsko, policję oraz inne służby mundurowe. Bardzo ważne jest choćby bezpieczeństwo energetyczne i bezpieczeństwo informacji, a ... zobacz szczegóły wpisu »

Uczelnie Warszawa

Uczelnie Warszawa »Dodano - 12.06.2013

Jeżeli szukasz akurat jakiegoś interesującego kierunku studiów, na pewno powinieneś odwiedzić tę stronę WWW. Tu znajdziesz aktualne informacje na temat najczęściej wybieranych krajowych uczelni oraz najlepszych kierunków. To nie wszystko, na witrynie możemy też przeanalizować aktualną ofertę szkół językowych oraz polic... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc w pisaniu prac po niemiecku

Pomoc w pisaniu prac po niemi »Dodano - 06.03.2015

Od wielu lat dzielimy się naszym zdobytą przez nas wiedzą w przygotowywaniu opracowań z osobami, którym przysparza to problemy. Przygotowujemy wzorce prac magisterskich oraz licencjackich. Zajmujemy się również przygotowaniem bibliografii oraz planu pracy. Zobowiązujemy się do redagowania prac z różnych dyscyplin w jęz... zobacz szczegóły wpisu »

Uczelnia Elbląg - www.euh-e.edu.pl

Uczelnia Elbląg - www.euh-e.e »Dodano - 26.07.2015

Teraz nie jest łatwo zdecydować się na wybór uczelni wyższej, na szczęście uczelnia warmińsko oferuje dużo interesujących kierunków studiów, takich jak studia fizjoterapii. W dzisiejszych czasach dużo młodych ludzi wybiera się właśnie na studia w Elblągu, ponieważ uczelnie które znajdują się w tym mieście znajdują się ... zobacz szczegóły wpisu »

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocła »Dodano - 30.04.2020

Od dziecka chciałeś być policjantem lub pracować w służbach mundurowych? Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, a Twoje marzenie wciąż jest aktualne mamy kierunek dla Ciebie! Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuje studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, podczas których studenci mają do wyboru 3 specj... zobacz szczegóły wpisu »

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University

Wyższa Szkoła Biznesu - Natio »Dodano - 22.02.2022

Wyższa Szkoła Biznesu WSB-NLU oferuje studentom wszystkie możliwości nowoczesnej uczelni. To studia online, także system CLoudA, czyli kursy. Skorzystaj z oferty studiów online na kierunkach takich jak psychologia, zarządzanie, informatyka. Uczelnia posiada filie w Krakowie, Katowicach, Radomiu, Kielcach, Wrocławiu. Na... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc w pisaniu prac - pomocnik studenta

Pomoc w pisaniu prac - pomocn »Dodano - 18.06.2022

Pracę trzeba oddać „na wczoraj”? Być może właśnie nadszedł czas, aby poszukać pomocy specjalistów. Redaktorzy z serwisu Pomocnik Studenta pomogą rozwiązać problem palących terminów i wspomogą swoją wiedzą. Pomożemy napisać pracę licencjacką i magisterską, a także inżynierską. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, popart... zobacz szczegóły wpisu »

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Uczelnia Techniczno-Handlowa »Dodano - 29.06.2023

Studia w Warszawie nie tylko pozwalają wybrać zawód lub wdrożyć zmianę zawodową, ale także sprzyjają awansom zawodowym. Wyższa kwalifikacja staje się przydatna, aby zwiększać szanse na zatrudnienie w złych czasach. Wielu pracodawców wspiera swoich pracowników w dążeniu do wyższego wykształcenia, które podniosłoby ich k... zobacz szczegóły wpisu »