Horoskop roczny

Ten portal da nam możliwość poznania horoskopu na 2012rok, opis każdego horoskopu subiektywnie, sprawi, że teraz bez problemu sprawdzimy, co nas spotka, jak będzie wyglądały nasze finanse, czy spotka nas jakaś prawdziwa miłość, czy może napotka nas jakaś choroba. Piękny wygląd strony sprawia, że wchodzą na portal czujemy się jak u wróżki. Jeżeli mamy czas i chcemy poznać to co Nas czeka odwiedźmy ten portal!! W Internecie niema takich stron jak ta! Zapraszamy!

Oceń stronę

Ocena: 3.6/10 (7 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wróżenie z kart tarota

Wróżenie z kart tarota »Dodano - 16.11.2011

Mam na imię Agnieszka. Jestem tarocistką, jasnowidzem.Od dziecka przyglądałam się jak moja babcia wróżyła członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym.Była w tym naprawdę dobra, pomogła wielu osobom.Już kiedy byłam w szkole podstawowej koleżanki prosiły mnie abym stawiała im tarota. Wróżyłam także w czasach licealnych, na ... zobacz szczegóły wpisu »

Czary

Czary »Dodano - 11.02.2012

Uroki. Rzuć zaklęcie na osobę, o której myślisz ! Proszę daj nam jeden dzień na rzucenie Twojego zaklęcia, klątwy. Na stronie Zaklęcia, Uroki, Czar, Rzucanie zaklęć miłosnych, Rzucanie uroków miłosnych, Miłosne uroki, Czary na zakochanie, Klątwy. Twoje zaklęcie będzie rzucane za pomocą świecy i białej księgi magii. Zak... zobacz szczegóły wpisu »

Kiedy umrę

Kiedy umrę »Dodano - 09.10.2014

Kiedy umrę? To zapytanie stawia sobie chyba każdy spośród nas. Na dobrą sprawę nie posiadamy na to wpływu, gdyż nasza śmierć potrafi nastąpić zupełnie przypadkowo, z błahego choćby powodu. Może nam ktoś w niej „pomóc” albo potrafi ją nam zgotować przypadek, los. Możemy ją dodatkowo skierować na siebie sami. Przypadkowo... zobacz szczegóły wpisu »

Urok miłosny- Mysticum

Urok miłosny- Mysticum »Dodano - 16.10.2023

Magia miłosna i ezoteryka to obszary związane z wierzeniami, praktykami i przekonaniami, które koncentrują się na aspektach miłości, romansu i związków. Oto kilka faktów dotyczących tych tematów: Magia miłosna: Magia miłosna to praktyka, w której używa się różnych zaklęć, amuletów, talizmanów i rytuałów w celu przyciąg... zobacz szczegóły wpisu »

Urok miłosny opinie

Urok miłosny opinie »Dodano - 25.10.2023

Magia miłosna to kategoria praktyk magicznych i okultystycznych, które są wykorzystywane w celu wpłynięcia na sprawy związane z miłością, romantyzmem i relacjami miłosnymi. Magia miłosna jest szeroko praktykowana w różnych kulturach i tradycjach oraz ma różne aspekty, w tym: Zauroczenie i przyciąganie: Magia miłosna cz... zobacz szczegóły wpisu »