Midero

Krakowski klaster analityki biznesowej Midero to grupa działających wspólnie firm z branży e-marketingu oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W skład klastra Midero wchodzą:
-Wolfgraf – Software House zajmujący się projektowaniem firmowych stron www
-Supremum SEO – agencja interaktywna specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych
-mBuzz – firma specjalizująca się w buzz marketingu (marketingu szeptanym)
-Neokracja – specjaliści od mediów społecznościowych
-Averi – eksperci od analityki webowej i kampanii PPC (pay per click)

Wieloletnia współpraca pozwoliła nam opracować unikalną i całościową ofertę, co wyróżnia nas na tle innych przedsiębiorstw tego typu. Nie musisz szukać wielu firm, które zajmą się Twoim wizerunkiem w sieci – Midero skupia specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naprawdę wszechstronną obsługę. Nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę oraz własne kwalifikacje, aby móc dostosować zakres usług do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

Od tego, w jaki sposób firma prezentuje się w sieci, w dużej mierze zależą jej zyski. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu przychodów, powinieneś zadbać o profesjonalny wizerunek marki w Internecie. W Midero oferujemy kompleksową pomoc w tym zakresie – zapraszamy do kontaktu: e-mail: info@midero.pl, tel.: +48 534 318 322, +48 728 768 358.
Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie na stronie internetowej: https://midero.pl/.
Nasz adres: ul. Ślusarska 9, 30-710 Kraków.

  • Tytuł wpisu: Midero
  • Adres witryny: midero.pl
  • Data dodania: 27.11.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (3 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Agencja interaktywna Kielce

Agencja interaktywna Kielce »Dodano - 03.12.2011

W eserwis.com tworzymy interesujące portale www. Przekonało się o tym mnóstwo klientów - jak dotąd nie zauważaliśmy żadnego niezadowolonego klienta. Pownieneś się o tym przekonać odwiedzając nas indywidualnie bądź kontaktując się z nami w inny sposób. Nasza firma to grono wprawnych informatyków, ekspertów w swojej dome... zobacz szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www »Dodano - 02.01.2012

SEO-friendly to dywizja agencji reklamowej - korporacji ArtWorldTM, zajmująca się promocją stron internetowych w wyszukiwarce Google. Agencja Promocji i Reklamy zajmuje się wykorzystywaniem najpotężniejszego z mediów – internetu, aby skutecznie wypromować Twoją stronę i dotrzeć z nią do właściwej grupy docelowej. W tym... zobacz szczegóły wpisu »

Strony internetowe

Strony internetowe »Dodano - 24.01.2012

W obecnych latach witryny internetowe pełnią role promocyjne. Własną stronę posiada ogromna liczba przedsiębiorstw, instytucji. Różne dzieła, przedsięwzięcia ogłaszają się na własnych witrynach internetowych. Z tego powodu tworzenie witryn internetowych stało się ważną domeną interesu. Firma Infostyl śledzi na bieżąco ... zobacz szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie »Dodano - 14.02.2012

Kreacja wizerunku wirtualnego to nasza specjalność. Jeśli masz małą firmę i chcecie zaprezentować się w necie nasza oferta kierowana jest do Ciebie. Opracowaliśmy oryginalne pięć pozycji umożliwiających na tworzenie wizerunku wirtualnego dla firm. Działaniem pierwszym prace nasze jest tworzenie stron WWW. Stworzyliśmy ... zobacz szczegóły wpisu »

Pozycjonowanie strony google

Pozycjonowanie strony google »Dodano - 16.06.2012

Stworzyłeś osobistą stronę www jednak pozycjonowanie gdańsk jest dla Ciebie nie do zrozumienia? Właśnie masz unikalną okazję zwiększyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Nasza strona www została stworzona po to, aby Twoje pozycjonowanie stron gdynia mogło cieszyć się spektakularnymi sukcesami. Znamy oczekiwania zaczynający... zobacz szczegóły wpisu »

Strony cms

Strony cms »Dodano - 10.10.2013

Art Ekipa to zespół młodych ludzi, którzy profesjonalnie przystępują do budowania stron internetowych, stron mobilnych, sklepów internetowych, jak i pozycjonowania serwisów w celu osiągnięcia jak najlepszej popularności w wyszukiwarkach internetowych. Wprowadzamy nowe, świeże spojrzenie na rynku internetowym. Otwarcie ... zobacz szczegóły wpisu »

Poznańska agencja reklamowa - ADHD Interactive

Poznańska agencja reklamowa - »Dodano - 11.10.2017

Zastanawia Cię efektywność oraz skuteczność Twoich reklam w internecie? Narzędzia Google Analytics pomagają w analizie ruchu na stronie i właśnie z nich najczęściej korzystamy. Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania, nazywamy się ADHD Interactive. W określeniu działań jakie pomogą Twojej firmie pomoże dob... zobacz szczegóły wpisu »