Oprogramowanie

Na Polski rynek wchodzi coraz więcej korporacji zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Można, zatem stwierdzić, iż oprogramowania te coraz szybciej zyskują swoich fanów. Nie ma się co dziwić! Twórcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, gdyż zainteresowanie systemami również rośnie, natomiast z dnia na dzień coraz więcej korporacji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia a także uporządkowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, iż renomowane firmy zakończyły wdrażanie systemu ERP. Jest to wspaniała reklama dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że jeśli tak duża firma ma dany system, to jego przedsiębiorstwu fakt ten tylko pomoże. Oczywiście jest to bardzo dobry sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak również o ich dostawcach. I tu pojawia się bardzo istotne pytanie. Jaki powinien być godny zaufania dostawca, żeby nie było wątpliwości, co do systemu? Wiedza teoretyczna i praktyczna, którą posiada jest podstawą, lecz czy to wszystko? Z całą pewnością nie. Powinien on umieć dobrać najlepsze oprogramowanie do charakterystyki firmy, mimo iż przedsiębiorstwo zna od kilku minut. W Polsce jest wiele firm zajmujących się dostawą ERP, dlatego też powinno się dobrze przejrzeć ich oferty w celu wyboru optymalnego dostawcy, jak również konsultanta. Historia ich pracy powinna być do wglądu, po to by klient na spokojnie mógł zapoznać się z firmą, która ma zaimplementować system. Warto pamiętać o tym, że nie liczy się ilość zleceń tylko ich jakość.

  • Tytuł wpisu: Oprogramowanie
  • Adres witryny: decyzje-it.pl
  • Data dodania: 09.11.2011 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.1/10 (12 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pit-format.pl Rozliczenie podatku pit 2021 - program pit

Pit-format.pl Rozliczenie pod »Dodano - 20.01.2022

Czy rozważałeś już, w jaki sposób zrobisz roczne rozliczenie podatku pit 2021? Część podatników rozlicza się z pomocą specjalistów korzystając np. z pomocy biur rachunkowych czy kancelarii podatkowych. Według analiz CBOS-u tylko niewielka część osób woli taką pomoc. W ostatnim czasie Polacy chętniej decydują się na dar... zobacz szczegóły wpisu »

Oprogramowanie, system CRM

Oprogramowanie, system CRM »Dodano - 02.11.2015

Bs4 ma do zaoferowania bardzo nowatorskie oprogramowanie CRM dla firm zarówno dużych jak i małych. jest możliwość wykorzystania świetnej propozycji, bo takie nowoczesne oprogramowanie daje bardzo wiele korzyści w zarządzaniu firma jego środkami a także zasobami ludzkimi. koniecznie należy zakupić oprogramowanie Crm.... zobacz szczegóły wpisu »

Faktura VAT 2016 - faktury vat

Faktura VAT 2016 - faktury va »Dodano - 28.10.2016

Poszukujesz aplikacji do obsługi przedsiębiorstwa i nie trafiłeś do tej pory na zadowalającą propozycję? Nie ma w tej sprawie zupełnie nic niecodziennego, bowiem duża liczba systemów tego typu jest niezbyt wiele warta. Aplikacje te mają niewielką użytkowość i dodatkowo są trudne w obsłudze. Całkiem odmiennie jest z apl... zobacz szczegóły wpisu »

System erp

System erp »Dodano - 29.04.2019

Prowadzenie księgowości w dużej firmie jest w zasadzie trudnym i pracochłonnym zadaniem, z tej przyczyny wskazane jest jak najszybciej postawić na solidny system księgowy. Nasz nowoczesny program dla księgowości perfekcyjnie sprawdzi się nie tylko w dużych, ale także niewielkich firmach. Do dyspozycji oddajemy bardzo m... zobacz szczegóły wpisu »

Channel manager yieldplanet - yieldplanet.com

Channel manager yieldplanet - »Dodano - 12.06.2019

Skorzystaj z możliwości jakie daje program Channel Manager YieldPlanet. To innowacyjny program do obsługi hotelu. Korzystają z niego zarówno hotelarze, jak i zarządcy nieruchomościami. Gwarantujemy odpowiednią synchronizację pomiędzy obiektem, stroną internetową, a portalami typu OTA i GDS. Pozwala na skuteczne optymal... zobacz szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla hr - ipersonel.pl

Oprogramowanie dla hr - ipers »Dodano - 27.07.2019

System HR? Znajdziesz go właśnie w naszej ofercie. Dlaczego należy skorzystać właśnie z naszej propozycji? Warto mieć na uwadze zwłaszcza wysoką jakość naszych produktów. Co to oznacza dla klienta? Oczywiście można spodziewać się znacznej trwałości i funkcjonalności produktów. Nasza działalność jest prowadzona od spore... zobacz szczegóły wpisu »

Faktura vat program

Faktura vat program »Dodano - 27.04.2020

Udostępniamy Państwu program faktura VAT ułatwiający rozliczenia, a także generowanie pliku JPK niezbędnego przy kontakcie z US. Przygotowaliśmy Państwu wiele wzorów faktur do wyboru, co pozwala na lepsze dopasowanie do specyfiki przedsiębiorstwa. Umożliwiamy Państwu nie tylko wystawianie faktur, ale też pełną integrac... zobacz szczegóły wpisu »

Digitalizacja dokumentacji – Contman

Digitalizacja dokumentacji – »Dodano - 05.08.2020

Nasza firma Contman Sp. z o.o. posiada bardzo dużą wiedzę i ogromne doświadczenie z zakresu analizy procesów sprzedażowych, obsługi klientów oraz sporządzania i wdrażania transformacji cyfrowych zarówno dla średnich jak i dużych firm. Co więcej, oferujemy swoim klientom elektroniczne podpisywanie dokumentów, elektronic... zobacz szczegóły wpisu »