Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Filmonautyka

Filmonautyka »Dodano - 16.05.2023

Zbyt duży wybór seriali i filmów na platformach streamingowych? Szukasz ciekawych tytułów seriali? Chcesz wiedzieć jakie seriale są najlepsze? Polecamy recenzje i rankingi na blog filmowy - FIlmonautyka. Jest to miejsce gdzie, znajdziesz wiele ciekawych artykułów i newsów z świata kina i seriali. Oferujemy przemyślane ... zobacz szczegóły wpisu »

Poezja.net

Poezja.net »Dodano - 09.05.2023

Utwory poetyckie często wymagają od czytelnika głębszego zrozumienia, odczytania różnych warstw treści i ujawnienia ich związków, co stawia przed czytelnikiem zadanie poniesienia wysiłku interpretacyjnego. Poezja to przede wszystkim forma wyrazu subiektywnych emocji, uczuć i refleksji. Jest wartościowa zarówno dla auto... zobacz szczegóły wpisu »

Meble miejskie - metalico.pl

Meble miejskie - metalico.pl »Dodano - 02.05.2023

METALICO to wyjątkowy producent architektury miejskiej, który zapewnia innowacyjne i funkcjonalne meble miejskie oraz elementy małej architektury, takie jak architektura parkowa. W naszej ofercie znajdziesz gotowe produkty, ale również realizujemy projekty na indywidualne zamówienie. Wytwarzając nasze produkty, łączymy... zobacz szczegóły wpisu »

Doświadczony fotograf ślubny z Gdańska

Doświadczony fotograf ślubny »Dodano - 29.11.2022

Dla wielu osób dzień ślubu to pierwszy raz, kiedy mają zrobione profesjonalne zdjęcia. Jest to moment zmieniający życie i jest to coś, na co chcesz być w stanie spojrzeć wstecz w nadchodzących latach i czuć się tak samo, jak czułeś się w dniu, w którym to się stało - zrelaksowany, szczęśliwy i świecący.Aby uchwycić to ... zobacz szczegóły wpisu »

DJ Wodzirej na wesele Damian Nowaczyk

DJ Wodzirej na wesele Damian »Dodano - 17.11.2022

W wielkim skrócie Imprezja Damian Nowaczyk - specjalista od dobrej zabawy. Kreatywne prowadzenie imprez okolicznościowych na bardzo wysokim poziomie. Duża kultura osobista i umiejętność dopasowania repertuaru muzycznego, zabaw, konkursów itd do gustów gości weselnych.Prowadzę wesela, osiemnastki, rocznice, eventy firmo... zobacz szczegóły wpisu »

StudioOficyna

StudioOficyna »Dodano - 11.10.2022

Marzysz o wykonaniu profesjonalnej sesji zdjęciowej? Mieszkasz w Warszawie? Studio fotograficzne do wynajęcia Oficyna zaprasza do kontaktu. Miejsce stworzone z myślą o artystach takich, jak ty. Udostępniamy miejsce do fotografowania, razem z wyposażeniem. Studio fotograficzne Warszawa zaprasza do rezerwacji terminu.Szu... zobacz szczegóły wpisu »

Kuchnie

Kuchnie »Dodano - 22.08.2022

Planujesz remont lub urządzasz swoje wnętrze? Poszukujesz firmy, która pomoże Ci zaprojektować i umeblować Twoją kuchnie, garderobę czy inne pomieszczenie? Jeśli tak idealnie trafiłeś! Sas Wnętrza i kuchnie to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży i zajmuje się różnymi projektami, które sprawią, że pr... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia do dowodu Legionowo

Zdjęcia do dowodu Legionowo »Dodano - 10.03.2022

Jesteśmy profesjonalnym atelier fotograficznym, mieszczącym się na terenie województwa mazowieckiego. Lista świadczonych przez nas usług obejmuje zdjęcia do dokumentów Legionowo, a także wideofilmowanie Legionowo. Zgłoś się do nas również, jeśli tym czego szukasz jest fotograf ślubny Legionowo. Wykonujemy zdjęcia do do... zobacz szczegóły wpisu »

Filmedy.pl

Filmedy.pl »Dodano - 10.03.2022

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z prowadzonym przez nas portalem, który został stworzony, żeby każdemu pozwolić odnaleźć bardzo dobre filmy zarówno jeżeli chodzi o najbardziej uznane filmy wszechczasów, jak również najlepsze filmy oraz seriale, których premiera odbędzie się w 2022. Wszystkie pozycje zarów... zobacz szczegóły wpisu »

Odnawianie starych zdjęć

Odnawianie starych zdjęć »Dodano - 04.08.2021

Fotografia to nic innego jak uchwycenie chwili na papierze. Fotografie to pamiątki, które bardzo często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. To także historia rodziny i zmian jakie dokonywane są wokół nas. Ze względu na upływ czasu oraz różnorakie inne czynniki zdjęcia mogą ulec uszkodzeniu. Toteż w takim przypadk... zobacz szczegóły wpisu »