Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Odnawianie starych zdjęć

Odnawianie starych zdjęć »Dodano - 04.08.2021

Fotografia to nic innego jak uchwycenie chwili na papierze. Fotografie to pamiątki, które bardzo często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. To także historia rodziny i zmian jakie dokonywane są wokół nas. Ze względu na upływ czasu oraz różnorakie inne czynniki zdjęcia mogą ulec uszkodzeniu. Toteż w takim przypadk... zobacz szczegóły wpisu »

Wystawa Lego Karpacz

Wystawa Lego Karpacz »Dodano - 23.05.2021

Zapraszamy do Karpacza na wspaniałą przygodę z klockami Lego przy ulicy Mickiewicza za tunelem. Posiadamy dwa poziomy interaktywnych ekspozycji klocków Lego połączonych ze sobą w wspaniałe konstrukcje. Idealne miejsce dla każdego fana klocków Lego, tutaj może każdy się zmienić na chwilę w dziecko. Zmieniamy się dwa raz... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Packshotowa Poznań | fotohouse.pl

Fotografia Packshotowa Poznań »Dodano - 07.02.2021

Kilkunastoletnie doświadczenie, pasja w stosunku do wykonywanej pracy oraz indywidualne podejście do klienta, to cechy opisujące firmę fotograficzne Fotohouse pracujące nad zdjęciami asortymentu. W propozycjach widnieją się sesje obuwia, wnętrz, galanterii oraz mebli. Każda fotografia jest zrealizowana z użyciem nowocz... zobacz szczegóły wpisu »

Ołówki Warszawa

Ołówki Warszawa »Dodano - 11.12.2020

Ekologiczne i antybakteryjne długopisy, a także świetnej jakości ołówki Warszawa to oferta firmy AdPen, dystrybutora przyborów do pisania. Zarówno długopisy jak i ołówki Warszawa mają możliwość personalizacji, dzięki czemu będą świetnym gadżetem reklamowym jaki może wykorzystać Twoja firma. Oferta AdPen dostępna na str... zobacz szczegóły wpisu »

Opera.poznan.pl - Teatr Poznań

Opera.poznan.pl - Teatr Pozna »Dodano - 24.09.2020

Podobnie jak inne teatry chcemy zagwarantować naszym widzom najwyższy poziom i dawkę kultury. Dla wszystkich chętnych Poznaniaków wystawiamy przedstawienia operowe, teatralne i balet. Mamy ofertę dla dorosłych jak też dla dzieci. Nasza opera charakteryzuje się bogatym repertuarem i nowościami. Staramy się łączyć przesz... zobacz szczegóły wpisu »

Virtualo.pl

Virtualo.pl »Dodano - 27.05.2020

E-booki i audiobooki cieszą się coraz większą popularnością. Ciebie też zachwyciły? Kupuj na Virtualo.pl. Jesteśmy nowoczesną księgarnią internetową, która oferuje Ci aż 70 tysięcy tytułów w postaci e-booka lub audiobooka. Na prezent polecamy vouchery na zakupy u nas! Poznaj szczegóły! Wybierz audiobook na Virtualo.pl ... zobacz szczegóły wpisu »

Renata Kucharska malarstwo - malarstwoity.pl

Renata Kucharska malarstwo - »Dodano - 25.05.2020

Malarstwo i Ty to autorska strona Renaty Kucharskiej, dla której malarstwo i sztuka to nie pasja, ale życie. Wyrazem własnych działań jest strona, na której można podziwiać e-galerię obrazów, a także wszelkiego rodzaju malarstwo do oglądania. Renata Kucharska, bazując na własnym bogatym doświadczeniu, zdobywanym nie ty... zobacz szczegóły wpisu »

Wytwórnia filmów animowanych How How - Poznań

Wytwórnia filmów animowanych »Dodano - 09.04.2020

Szukasz wytwórni filmów, które nie boi się nowych wyzwań i wyprodukuje dla Ciebie genialny film lub reklamę, jakich świat nie widział? Obawiasz się że Twój spot reklamowy, billboard sponsorski czy explainer video będzie wiał nudą i nikomu nie rzuci się w oczy? Z How How możesz się nie obawiać i już oczekiwać sukcesu.Ry... zobacz szczegóły wpisu »

Obrazy olejne ręcznie malowane reprodukcje

Obrazy olejne ręcznie malowan »Dodano - 26.03.2020

Sztuka to coś, co z reguły wymyka się prawom obowiązującym codzienność. Ręcznie malowany obraz olejny to drzwi do świata będącego owocem współpracy wrażliwości, estetyki i techniki twórczej. To zaproszenie do rozmowy dwóch umysłów, nierzadko rozdzielonych nie tylko przestrzenią fizyczną ale i czasem. Pochodzące z przes... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka gry na pianinie Wrocław

Nauka gry na pianinie Wrocław »Dodano - 25.02.2020

Wesele, bankiety oraz jakiekolwiek inne ważne w życiu każdego człowieka wydarzenia wymagają stosownej oprawy muzycznej, która będzie dopełnieniem całości, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat i wyjątkową atmosferę. Na każdą okazję {idealną|odpowiednią] oprawę muzyczną zaproponuje Artysta JAKUB PARADOWSKI. Twórczość AR... zobacz szczegóły wpisu »