Autoklinika - auto klima Białystok

Doświadczona obsługa to bezspornie nasz podstawowy atut. Jesteśmy szybko rozkręcającą początkującą firmą. Z początku realizowaliśmy usługi z zakresu mycia samochodu np. jedną z naszych specjalności było polerowanie samochodu. W następnej kolejności zaczęliśmy działać w zakresie klimatyzacji. W tym momencie odgrzybianie klimatyzacji to nasza specjalność. Do tego wulkanizacja to kolejna usługa, jaką się zaprzątamy.

Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (17 głosów)

Komentarze:

  • adam.nowakowski1979 » Raportuj komentarz

    Tydzień temu udało mi się przejrzeć niespotykanie ekscytujący artykuł. Zapraszam czytelników do zapoznania się z wpisem, a także wejście na witrynę - https://www.klima24h.pl/

    Data dodania: 07 06 2022

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Skup złomu Śląsk

Skup złomu Śląsk »Dodano - 27.08.2011

Złomowanie pojazdów to przywiezienie do stacji demontażu uszkodzonego bądź starego auta z dowodem rejestracyjnym lub dokumentem potwierdzającym dane pojazdu. Wszystkie formalności można załatwić w 5 minut. Po przyjęciu pojazdu do kasacji właściciel otrzymuje zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do Stacji Demontażu Pojazdó... zobacz szczegóły wpisu »

Motocykle

Motocykle »Dodano - 03.10.2013

Motocykle współcześnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, chociaż ich historia sięga XIX wieku, to jednak dopiero w ostatnich latach zyskały tak bardzo na popularności. Różnego rodzaju ścigacze, choppery, enduro czy nawet skutery zyskują coraz większą popularność. Dla wielu z nas motocykl to synonim wolności i m... zobacz szczegóły wpisu »

Regeneracja przekładni

Regeneracja przekładni »Dodano - 15.10.2014

Firma Przekładnia S.C. wita. Hurtownia naprawy maglownic usuwa skutecznie błędy a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownika. Mechanika pojazdowa z Pabianic zajmuje się usługami takimi jak regeneracja maglownic, naprawa maglownic, regeneracja przekładni kierowniczych, naprawa przekładni kierowniczych. Sumienność... zobacz szczegóły wpisu »

Nova-auto

Nova-auto »Dodano - 07.03.2016

NOVA AUTO Kukiełka Sp.J. to jeden z największych serwisów samochodowych, który proponuje pomoc kontrahentom zamieszkałych w Białymstoku i okolicach w zakresie wszelkich napraw samochodów i diagnostyki. Na rynku świadczymy usługi od bardzo wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie napraw oraz serwisu aut ... zobacz szczegóły wpisu »

Warsztat samochodów ciężarowych Białystok - MDB Truck Service

Warsztat samochodów ciężarowy »Dodano - 27.01.2021

Odwiedźcie warsztat samochodów osobowych, a sprawdzimy skąd biorą się błędy na Waszym wyświetlaczu. Znajdziemy przyczynę i naprawimy samochód tak, aby działał jak dawniej. Naprawiamy skrzynie, silniki i zawieszenia. Możemy zająć się również oponami, wymianą oleju i wieloma innymi pracami. Zgłoście się do nas, a weźmiem... zobacz szczegóły wpisu »

Warsztat blacharsko - lakierniczy, Koszalin

Warsztat blacharsko - lakiern »Dodano - 31.03.2021

Jesteśmy warsztatem blacharsko - lakierniczym, który znajduje się na rynku już od długiego czasu. Każda naprawa wykonana jest fachową ekspertyzą, dzięki czemu będziecie wiedzieć z jakimi kosztami powinniście się liczyć. Zapewniamy m.in. likwidację szkody we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych, bezgotówkowy syste... zobacz szczegóły wpisu »

Mobilny mechanik Warszawa

Mobilny mechanik Warszawa »Dodano - 24.12.2021

Awaria związana z pojazdem to bardzo niezręczna sytuacja. Bardzo często sytuacja taka może się zadziać w miejscu gdzie nie ma w pobliżu firmy świadczącej usługi serwisowe. Najlepiej wtedy zamówić mobilnego mechanika samochodowego. Mamy mobilny warsztat samochodowy z kompletnym wyposażeniem, który bardzo pomaga nam w na... zobacz szczegóły wpisu »