Holowanie Poznań

Nasza firma działa na rynku motoryzacyjnym w Poznaniu już kilku lat. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do holowania w kraju i za granicą. Głównym zakresem naszej działalności jest świadczenie pomocy drogowej i usługi holowania, ale wykonujemy także usługi transportowe (przewożenie aut za granicę oraz przywożenie z zagranicy). Współpracujemy z zaufanym warsztatem samochodowym o profilu: elektronicznym, blacharsko-lakierniczym i mechanicznym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę. Szybko reagujemy na wezwanie! Dzięki bardzo dobrej znajomości miasta, docieramy na miejsce w krótkim czasie! Wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy dyspozycyjni całodobowo przez 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Dzwoń gdy potrzebujesz pomocy na drodze!

Oceń stronę

Ocena: 2.4/10 (9 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wypożyczalnia Aut Dostawczych Warszawa

Wypożyczalnia Aut Dostawczych »Dodano - 07.11.2014

Musisz dostarczyć coś dużego na drugi koniec miasta, a nie masz większego samochodu? Teraz to nie problem, dzięki opcji wypożyczenia samochodu. C-Rental to wypożyczalnia samochodów Warszawa. Firmowa flota składa się z kilku samochodów. Są to nowe pojazdy sprawdzonych już marek. Wśród nich są samochody osobowe, ale C-Re... zobacz szczegóły wpisu »

Laweta

Laweta »Dodano - 03.12.2015

Na stronie internetowej pod nazwą laweta.warszawa.pl znajdują się wiadomości o firmie, która świadczy usługi w zakresie holowania i przewozu różnorakich pojazdów na terenie Warszawy i okolic. Ta firma posiada najnowszej generacji pojazdy holownicze, które dają możliwość transportu każdego rodzaju samochodów niezależnie... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi Gorzów

Drzwi Gorzów »Dodano - 27.02.2017

Musicie mieć na uwadze, że profesjonalne otwieranie samochodu, awaryjne otwieranie zamków to coś dla specjalistów. Nasza firma proponuje awaryjne otwieranie samochodów, doskonałe otwieranie mieszkań, a także takie działania jak choćby naprawa stacyjek, jak choćby dorabianie kluczy. Zachęcamy do zamawiania naszych usług... zobacz szczegóły wpisu »

Wrocław pomoc drogowa - auto-pomoc-24h.pl

Wrocław pomoc drogowa - auto- »Dodano - 21.04.2017

Pomoc drogowa 24h na dobę, 365 dni w roku - tak to nasza firma. Oferujemy Wam: holowanie do naszego warsztatu, transport pojazdów na obszarze całego kraju oraz Unii Europejskiej, przewóz dwóch aut jednocześnie, odpalanie pojazdu w przypadku rozładowanego akumulatora, wymiana kół w pojazdach osobowych i busach, dowóz pa... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie, pomoc drogowa we Wrocławiu i Trzebnicy

Holowanie, pomoc drogowa we W »Dodano - 29.03.2021

Jarex24 to firma, która znana jest ze swojego profesjonalizmu. Wszystkim klientom zawsze zapewniamy kompleksowe usługi motoryzacyjne w najniższych cenach na rynku. Dzwońcie do nas, jeżeli będzie potrzebna Wam pomoc drogowa. Zapewniamy także możliwość naprawy samochodu w najlepszym warsztacie samochodowym. Oferujemy tak... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie, pomoc drogowa w Warszawie

Holowanie, pomoc drogowa w Wa »Dodano - 30.03.2021

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi w ramach pomocy drogowej na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Zapewniamy takie usługi, jak drobne naprawy na drodze, awaryjne otwieranie i odpalanie samochodów, autoholowanie do wskazanych warsztatów, itd. Telefon jest dla Was czynny przez całą dobę. Wszystkim klien... zobacz szczegóły wpisu »

GoHol - pomoc drogowa, holowanie w Warszawie

GoHol - pomoc drogowa, holowa »Dodano - 31.03.2021

GoHol to profesjonalna pomoc drogowa z Warszawy, która zaprasza do kontaktu. Wszystkim klientom oferujemy tanie holowanie. Odstawimy Was do miejsca, które Wy nam wskażecie. Może to być warsztat samochodowy, który możemy Wam polecić, a równie dobrze może to być każde inne miejsce. Naszym klientom jesteśmy w stanie pomóc... zobacz szczegóły wpisu »

Mobilna wulkanizacja Poznań

Mobilna wulkanizacja Poznań »Dodano - 23.10.2021

Jadąc pojazdem ciężarowym nie ma nic gorszego jak awaria ogumienia. Duże pojazdy ciężarowe czy ciężkie maszyny budowlane wymagają kosztownego holowania do specjalistycznego warsztatu by usunąć awarie. Dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z usług Mobilnej Wulkanizacji, która usunie kapcia. Mobilna Wulkanizacja prz... zobacz szczegóły wpisu »

Mobilny mechanik Warszawa

Mobilny mechanik Warszawa »Dodano - 24.12.2021

Awaria związana z pojazdem to bardzo niezręczna sytuacja. Bardzo często sytuacja taka może się zadziać w miejscu gdzie nie ma w pobliżu firmy świadczącej usługi serwisowe. Najlepiej wtedy zamówić mobilnego mechanika samochodowego. Mamy mobilny warsztat samochodowy z kompletnym wyposażeniem, który bardzo pomaga nam w na... zobacz szczegóły wpisu »