Lawety Poznan

Oferujemy całodobowe holowanie pojazdów w kraju i za granicą, świadczymy szybką i solidną pomoc drogową. Nasza firma dysponuje kilkoma holownikami, prowadzimy także wypożyczalnię lawet. Jako solidna firma, z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i transportowej, jesteśmy dobrze przygotowani do holowania i transportu pojazdów zarówno w kraju, jak i za granicą. Służymy fachową pomocą drogową i współpracujemy z warsztatami samochodowymi z sieci PZU oraz autoryzowanymi serwisami samochodów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Poznań, województwo wielkopolskie, cały kraj a także Europa. Naszym Klientom oferujemy konkurencyjne stawki za autoholowanie. Na terenie Poznania już od 130 zł!

Oceń stronę

Ocena: 3.4/10 (17 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Holowanie Szczecin

Holowanie Szczecin »Dodano - 10.01.2012

Nasza profesjonalna instytucja umożliwia bez liku atrakcyjnych usług związanych z pomocą drogową. Proponujemy między innymi holowanie samochodów w Polsce oraz poza granicami. Na zamówienie jesteśmy w stanie zająć się sprowadzeniem samochodów, co więcej organizujemy skup samochodów zniszczonych, skasowanych i skorodowan... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc drogowa lublin

Pomoc drogowa lublin »Dodano - 27.02.2012

Często wydaje nam się, iż awaria samochodu nigdy nas nie spotka w niespodziewanym, odludnym miejscu. Nic bardziej mylnego! Usterki zdarzają się wszędzie i każdemu. Nieraz nawet niezbędne jest holowanie lublin, albowiem naprawa jest skomplikowana jak też wymaga wielu części zamiennych. Wezwana przez nas pomoc drogowa lu... zobacz szczegóły wpisu »

Autolawety i busy Rampol - wynajem samochodów Kraków

Autolawety i busy Rampol - wy »Dodano - 23.03.2016

Autolawety Kraków to usługa firmy Rampol pozwalająca na wynajem w przystępnych cenach lawet na terenie Małopolski. Nasza firma oferuje sporą gamę pojazdów, które można wynająć w niskich cenach. Charakteryzujemy się wielkim profesjonalizmem, nasi pracownicy doradzą, który bus będzie najlepiej odpowiadał. Wynajem busów K... zobacz szczegóły wpisu »

Kodowanie i serwis BMW

Kodowanie i serwis BMW »Dodano - 09.05.2017

Jedyny taki serwis jaki powstał w Polsce. Nasz serwis dysponuje kadrą pracowniczą doskonale wyszkoloną w naprawie samochodów marki BMW. Umiejętności potwierdza certyfikat jaki otrzymaliśmy od Dilera BMW. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów i chcemy, żebyście byli zadowoleni z jakości naszych usług. Dyspo... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie, pomoc drogowa w Krakowie

Holowanie, pomoc drogowa w Kr »Dodano - 29.03.2021

Profesjonalna pomoc drogowa jest do Waszej dyspozycji na terenie miasta Kraków oraz w okolicznych miejscowościach. Możecie nas także spotkać w Wieliczce, Libertowie, na Zakopiance. Jeżeli macie problem z autem i nie wiecie jak możecie sobie poradzić, a czas Was goni, to nasi pracownicy bardzo szybko pojawią się na miej... zobacz szczegóły wpisu »

Holowanie, pomoc drogowa w Warszawie

Holowanie, pomoc drogowa w Wa »Dodano - 30.03.2021

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi w ramach pomocy drogowej na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Zapewniamy takie usługi, jak drobne naprawy na drodze, awaryjne otwieranie i odpalanie samochodów, autoholowanie do wskazanych warsztatów, itd. Telefon jest dla Was czynny przez całą dobę. Wszystkim klien... zobacz szczegóły wpisu »

Pomocdrogowalublin.pl - pomoc drogowa, auto holowanie

Pomocdrogowalublin.pl - pomoc »Dodano - 06.08.2021

Firma Speed-Bus Dariusz Mazur działa na terenie Lublina oraz w okolicach tego miasta. Dzwońcie do nas zawsze wtedy, kiedy macie do czynienia z poważniejszą awarią na drodze i nie jesteście w stanie nic dalej zrobić. Szybko pojawimy się na miejscu, gotowi do tego, aby wykonać drobne naprawy na drodze lub do odholowania ... zobacz szczegóły wpisu »