Sklep Internetowy monitoring GPS Guardian

Sklep internetowy GPS Guardian oferuje systemy, produkty oraz akcesoria służące do monitoringu i lokalizacji GPS pojazdów, maszyn, osób. Sprawdź ofertę Sklepu GPS Guardian.

GPS - najpopularniejszy system satelitarny stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. GPS obejmuje swoim zasięgiem praktycznie cały glob i umożliwia określanie pozycji dowolnego obiektu. Obecnie wykorzystywany jest do celów prywatnych oraz biznesowych. Między innymi: określanie lokalizacji osób, monitorowanie pojazdów i innych obiektów. Namierzanie pozycji prowadzone jest dzięki nadajnikom i lokalizatorom GPS.

Lokalizatory GPS przeznaczone są do kontroli pozycji monitorowanych obiektów - dzięki takiemu rozwiązaniu wiadomo gdzie znajduje się np. samochód należący do naszej firmy - w razie wątpliwości możliwe jest zapisanie danych a potem ich odtworzenie - Nadajniki GPS szczególnie przydatne są do namierzania skradzionych pojazdów czy do monitorowania wartościowych przesyłek.

  • Tytuł wpisu: Sklep Internetowy monitoring GPS Guardian
  • Adres witryny: sklep.gpsguardian.pl
  • Data dodania: 11.09.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (8 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Inspecja Transportu Drogowego

Inspecja Transportu Drogowego »Dodano - 17.02.2012

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego systemu do regulacji czasu pracy pracujących u Ciebie kierowców, to serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z treściami naszej strony www. Nasza firma funkcjonuje na rynku od kilku lat, a zebrane doświadczenie powoduje, że możemy zapewnić państwu innowacyjne rozwiązania, jak np. I... zobacz szczegóły wpisu »

Lokalizacja gps pojazdów

Lokalizacja gps pojazdów »Dodano - 21.09.2012

Masz dużą firmę transportową lub logistyczną na pewno przyda Ci się system do monitorowania i lokalizacji samochodów, który sprawi że będziesz miał pod kontrolą, pracę kierowców, koszty paliwa a dodatkowo zoptymalizujesz wykorzystanie floty samochodów. Jednym z takich systemów jest Navifleet, którego koszt to jedyne 1 ... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring GPS floty

Monitoring GPS floty »Dodano - 03.09.2019

zukasz monitoringu GPS? Sprawdź usługi proponowane poprzez GPS Lokalizator Oferujemy zarówno samą usługę monitoringu GPS jak również pakiet usługę monitoringu GPS oraz dodatkowo lokalizator GPS. Monitoring GPS w zdecydowanie zmniejsza koszty utrzymania aut w firmie głównie przez zmniejszenie kilometrów, obniżenie spala... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring GPS pojazdów - xgps.pl

Monitoring GPS pojazdów - xgp »Dodano - 12.11.2019

W firmie xGPS oferujemy system wykorzystujący śledzenie GPS pojazdów, który umożliwia nie tylko monitoring floty transportowej, ale również zabezpieczenie każdego pojazdu przed kradzieżą. Dzięki naszym systemom służącym do śledzenia aut jest możliwość zlokalizowania pojazdów w czasie rzeczywistym oraz zgromadzenia info... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring GPS warszawa - truckonline.pl

Monitoring GPS warszawa - tru »Dodano - 29.05.2020

Oferujemy profesjonalny monitoring gps Warszawa dostosowany do samochodów osobowych, dostawczych, a nawet do maszyn budowlanych. Wszystkie pojazdy, które chcecie śledzić i sprawdzać, co się z nim dzieje można włączyć do naszego systemu. Płacicie abonament miesięczny i korzystanie dowoli ze wszystkich funkcji, jakie daj... zobacz szczegóły wpisu »

System workflow - necto.com.pl

System workflow - necto.com.p »Dodano - 15.06.2021

Analiza danych, tworzenie oprogramowania oraz systemów spedycyjnych, terminalowych, logistycznych, intermodalnych oraz systemów workflow – to tylko część z niezwykle rozbudowanej oferty software house NECTO. Jeśli prowadzisz firmę transportową i spedycyjną i chcesz zwiększyć jej wydajność, a co za tym – swoje zarobki, ... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring auta GPS - monitorowanie24.pl

Monitoring auta GPS - monitor »Dodano - 23.06.2021

Ponieważ nowoczesne technologie dają nam pełną gamę możliwości - z jakiego powodu by z nich nie skorzystać? W największym stopniu nowoczesny lokalizator pojazdów może być w zasięgu Twojej ręki. Z pewnością ciekawią Cię tylko fachowe usługi na super poziomie oraz fachowy sprzęt, który funkcjonuje w pełni sprawnie. Dobrz... zobacz szczegóły wpisu »

System monitorowania pojazdów - safefleet.pl

System monitorowania pojazdów »Dodano - 27.07.2021

Firma SafeFleet to doświadczeni specjaliści w dziedzinie usług telemetrycznych. W naszej ofercie znajdziecie usługi zarządzania flotą pojazdów, oferujemy Wam także systemu monitoringu pojazdów za pomocą GPS i wiele innych. Jeżeli chcesz zwiększyć wydajność swoich pracowników i usprawnić zarządzanie swoimi pojazdami, sk... zobacz szczegóły wpisu »

Https://fabryczne.pl

Https://fabryczne.pl »Dodano - 28.03.2022

Zespół Fabryczne specjalizuje się w wgrywaniu polskiego menu do nawigacji samochodowej. Oferują aktualizacje w pojazdach marki: Toyota, Audi, Mercedes, Dodge, Jaguar, Land Rover, Jeep. Grupa dysponuje najnowocześniejszymi oprogramowaniami. Ponadto cały czasz aktualizują swoją ofertę. Zapewniają klientom profesjonalne u... zobacz szczegóły wpisu »