Podkategoria: Skoki spadochronowe

Hurtownia internetowa

Hurtownia internetowa »Dodano - 28.08.2018

Na rynku od 25 lat znany jako wiodący importer z Chin. Wysyłane przez firmę Miximport artykuły detaliczne oraz hurtowe różnych rodzajów, interesują obłędnie promocyjnymi cenami i wysoką jakością oferowanych towarów. Na przestrzeni lat ugruntowaliśmy swoją pozycją na rynku, zaopatrują się u nas mniejsze hurtownie z Pols... zobacz szczegóły wpisu »

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem »Dodano - 23.04.2013

Nasza witryna internetowa powstała tylko po to, żeby zademonstrować wam, że skakać ze spadochronem mogą wszyscy. To właśnie na naszej stronie zobaczycie bardzo fascynującą ofertę oddawania skoków bez konieczności posiadania do tego uprawnień. [url=http://www. skydive. pl/skoki-tandemoweSkoki tandemowe z instruktorem[/u... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe »Dodano - 17.02.2012

Priorytetowe szkolenie z zakresu wykonywania skoków spadochronowych za każdym razem można pogłębiać, osoba interesująca się tego rodzaju sportem ekstremalnym zawsze może zrobić tez stosowną licencję FAI. Takie podwyższanie już posiadanych kwalifikacji jest przydatne w szczególności tym, którzy pasjonują się tym sportem... zobacz szczegóły wpisu »

Skoki spadochronowe - nowa strona:

Adres: