Strony związane z hasłem 'DEZYNFEKCJA':

Firmy sprzątające Kraków

Firmy sprzątające Kraków »Dodano - 14.02.2012

DDDCzystość to znana firma usługowa funkcjonująca w Krakowie i w okolicach już od 13 lat. Realizujemy rozmaite usługi związane z utrzymaniem czystości, takie jak mycie okien, czyszczenie tapicerek, czy konserwacja posadzek. Specjalizujemy się w działaniach DDD, czyli dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja oraz sprzątani... zobacz szczegóły wpisu »

DEZYNFEKCJA

DEZYNFEKCJA »Dodano - 29.12.2022

W Kołobrzegu ma siedzibę firma Ozon-Tech, która specjalizuje się w dezynfekowaniu chemicznym, ozonowaniu, osuszaniu pomieszczeń jak też usuwaniu grzybów. To prężnie rozwijająca się firma w dziedzinie usługowo handlowej posiadająca swoje filie w wielu miastach w Polsce np. w: Szczecinie, Warszawie i wielu innych. Wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Www.jarchem.com.pl - dezynsekcja

Www.jarchem.com.pl - dezynsek »Dodano - 09.05.2015

Poszukujesz fachowej deratyzacji w Katowicach? Gryzonie tj. szczury i myszy nie dają Tobie spokoju? Chcesz ze znakomitym skutkiem je zwalczyć? A ma możliwość chcesz wytępić szkodliwe owady, muchy, pchły, karaluchy lub inne? O ile tak, nasza firma tym teraz się zajmuje. Oprócz wyżej wymienionych usług świadczymy również... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystośc »Dodano - 04.03.2012

Masz już dość bezproduktywnej bitwy z zanieczyszczeniami? A zobowiązaniem świadczenia najwyższej jakości usług przez twój własny biznes jest utrzymanie całej sumy standardów i regulaminów traktujących o czystości i higieny? Specjalistyczne środki czystości, podobnie jak niezawodne maszyny czyszczące są propozycją dla c... zobacz szczegóły wpisu »

Dez-Der Krzysztof Karpiński

Dez-Der Krzysztof Karpiński »Dodano - 18.02.2016

Dez-Der to fachowe przedsiębiorstwo, które prowadzi swoją działalność, na rynku polskim już od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Cały czas poszerza swoją wiedzę i kompetencje by zaoferować klientom jeszcze bardziej skuteczne i wiarygodne rozwiązania z zakresu walki z różnego rodzaju robactwem. Współpraca z najle... zobacz szczegóły wpisu »

Multihysan Ziołowy koncentrat

Multihysan Ziołowy koncentrat »Dodano - 31.01.2020

Zadbaj wespół z Reico-Vital o własne pupile. W asortymencie posiadamy rewelacyjny roślinny koncentrat czyszczący, do higieny w miejscach dla zwierząt i do dezynfekcji narzędzi w domostwie domowym - Multihysan.Schludność miejsc inwentarskich i narzędzi.Multihysan to koncentrat czyszczący na bazie olejków roślinnych o ob... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych

Profesjonalne sprzątanie po z »Dodano - 22.06.2020

Oferujemy profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania miejsc po zgonach. Jako specjaliści w naszej branży, posiadamy wiedzę, a także cenne w tym fachu doświadczenie w sprzątaniu miejsc po zmarłych. Zawsze dbamy o najwyższą jakość przeprowadzanych przez naszą firmę usług i dyskrecję, która jest niezwykle ważna dla nas... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynsekcja Siedlce,usuwanie insektów

Dezynsekcja Siedlce,usuwanie »Dodano - 08.08.2017

Bez względu na to z jakim szkodnikiem się zmagasz my Ci pomożemy.Zwalczymy każdego insekta,gryzonie i owady.karaluchy,prusaki,pluskwa, osy,szerszenie,szczury, pająki nie musza być już Twoim problemem .Zadzwoń, napisz, umów wizytę.Profesjonalna dezynsekcja,deratyzacja,dezynfekcja,odkomarzanie to są nasze specjalności.dz... zobacz szczegóły wpisu »

Deratyzacja Wałbrzych

Deratyzacja Wałbrzych »Dodano - 01.12.2016

Opisywana tu witryna powstała dla każdego, kogo tylko interesuje fachowa dezynfekcja i inne tego typu usług w Wałbrzychu. Firma która ją stworzyła zajmuje się tym od bardzo długiego czasu, zatem decydując się na nią zawsze możemy liczyć na pełną skuteczność – nawet w niezwykle wymagających sytuacjach. Sama oferta jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »Dodano - 13.05.2020

Dezynfekcja i oczyszczanie pomieszczeń z wirusów uzyskiwana jest sposobem zamgławiania w punktach takich jak: szkoły podstawowe, transport miejski, taxi, garaże publiczne, place zabaw, zakłady pracy, hale czy biura.Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławanie Govir jest liderem w branży w zakresie usuwania zagrożeń biolog... zobacz szczegóły wpisu »

Probiko Aqua

Probiko Aqua »Dodano - 20.04.2020

Zaletą partnera biznesowego jest m.in. kompleksowość. Szukasz dostawcy instalacji do dezynfekcji wody, który zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem? To wszystko robimy w Probiko Aqua! Lampy UV, ozonatory czy instalacje do chemicznej dezynfekcji to tylko część naszych możliwości! Poznaj nas bliżej na Probiko-aq... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja, Ozonowanie

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Der »Dodano - 29.02.2020

Chowają się w pęknięciach i szczelinach, a nocą wychodzą na łowy. Po twoim domu! Karaluchy to spory problem, a jego rozwiązanie domowymi metodami może być nieskuteczne. Lepiej od razu zwrócić się o pomoc do specjalistów. Protect24h to fachowa dezynsekcja Wrocław, czyli zabieg, po którym twój dom będzie wolny od owadów.... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Łódź dezynfekcja

Ozonowanie Łódź dezynfekcja »Dodano - 15.03.2020

Ozonowanie Łódź - usuwanie wirusów i bakterii.Ozonowanie to jedna z najbardziej popularnych metod dezynfekcji, polegająca na użyciu ozonu, czyli gazu o właściwościach utleniających. Ozonowanie jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale i bardzo bezpieczne, gdyż pozwala efektywnie usunąć z otoczenia drobnoustroje oraz przy... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie - bezpieczne oczyszczanie wody i powietrza

Ozonowanie - bezpieczne oczys »Dodano - 24.12.2020

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Z generatorami ozonu z łatwością poradzisz sobie z pozbyciem się wirusów, bakterii i grzybów. Zdezynfekuj swoje otoczenie bez użycia środków chemicznych. W ten sposób zadbasz nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Odetchnij pełną piersią w domu i w pracy - ozonowanie nadaje się do ... zobacz szczegóły wpisu »

EUROVITO - produkty dla Twojej hodowli zwierząt

EUROVITO - produkty dla Twoje »Dodano - 17.01.2022

Masz na względzie zdrowie i komfort hodowanych przez Ciebie zwierząt? Zajmujesz się bydłem, trzodą chlewną, końmi, drobiem lub gołębiami? Już dziś odwiedź nasz sklep — MojaHodowla. Jako profesjonaliści dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Właśnie dlatego świadomie kształtujemy d... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Szczecin

Ozonowanie Szczecin »Dodano - 05.05.2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma H2O ze Szczecina oferuje między innymi dezynfekcję ozonem. Nasze usługi są najwyższej jakości i staranności. Pracujemy korzystając z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu nasze prace są dokładne i szybkie. Dezynfekcja ozonem pozwala łatwo pozbyć się bakt... zobacz szczegóły wpisu »