Strony związane z hasłem 'drewnopodobne':

Wykładziny PCV

Wykładziny PCV »Dodano - 14.02.2012

Szeroka propozycja wykładzin sprawdzonych marek to specjalność firmy Wapol. Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów to pewność, że w asortymencie firmy są tylko wykładziny najwyższej klasy. W stałej sprzedaży zarówno wykładziny PCV. Wszechstronna oferta Wapol to zarówno sprzedaż, jak i montaż wykładzin. Przygotowujemy... zobacz szczegóły wpisu »

CARREA - szeroka gama płytek imitujących kamień

CARREA - szeroka gama płytek »Dodano - 22.08.2019

Remontujesz właśnie mieszkanie i zastanawiasz się nad wyborem płytek do pomieszczeń w Twoim mieszkaniu? Polecamy nasz sklep z płytkami podłogowymi. Nasze płytki podłogowe są przede wszystkim bardzo proste w utrzymaniu czystości, ale także funkcjonalne. W przypadku miejsc, gdzie panuje większa wilgoć proponujemy płytki ... zobacz szczegóły wpisu »

Płytki ceramiczne sklep internetowy - 3wy.pl

Płytki ceramiczne sklep inter »Dodano - 29.01.2022

Marka 3 wymiary outlet to część poznańskiej spółki Paste Group. Przedsiębiorstwo prowadzi internetową sprzedaż ściennych i podłogowych płytek ceramicznych. Produkty sprowadzane przede wszystkim z Włoch i Hiszpanii to produkty imitujące marmur i kamień, drewno czy beton. W ofercie firmy znajdują się ponadto płytki imitu... zobacz szczegóły wpisu »