Strony związane z hasłem 'liposukcja':

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi »Dodano - 25.01.2013

Ośrodek medycyny Czar-med. to nowoczesne miejsce, gdzie przeprowadza się bezpieczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki gronu najlepszych specjalistów oraz innowacyjnym technikom centrum gwarantuje najlepsze efekty ingerencji estetycznych. Głównym profilem centrum są działania z pola korekty nosa i powiek, p... zobacz szczegóły wpisu »

Operacje Plastyczne

Operacje Plastyczne »Dodano - 28.10.2011

Operacje plastyczne mają na celu skorygowanie urody. Operacje plastyczne uszu, nosa, biustu, pośladków. Operacje plastyczne w renomowanych klinikach.Mamy nadzieję, że wartość merytoryczna strony zaspokoi Państwa oczekiwania i skorzystacie z informacji tam zawartych.Serwis ma same pozytywne informacje internautów, którz... zobacz szczegóły wpisu »

Korekta nosa Warszawa

Korekta nosa Warszawa »Dodano - 10.04.2012

Myślisz, że idealnym sposobem na lepszy wygląd dla Ciebie będzie korekta nosa? W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na to, aby wykonać tego rodzaju zabieg. Kto przede wszystkim wykonuje dzisiaj taki zabieg jak korekta nosa? Przede wszystkim są to osoby, które posiadają nos zbyt długi, zbyt szeroki, sze... zobacz szczegóły wpisu »

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa »Dodano - 28.11.2011

Zainwestuj w swoje ciało i już dziś pozbądź się niedoskonałości, które wywołują smutek i niezadowolenie na Twojej twarzy. Wystarczy tylko, że odwiedzisz klinikę AGklinik i skorzystasz z przygotowanej oferty, która obejmuje m.in.: powiększanie penisa, piersi, ust oraz punktu G, zmianę płci, modelowanie sylwetki, korekcj... zobacz szczegóły wpisu »

Liposukcja kraków

Liposukcja kraków »Dodano - 24.08.2013

W słoneczne dni z wielką chęcią udajemy się nad rzekę, aby się trochę ochłodzić i zażyć trochę słońca. Szczególnie panie, które przywiązują do swojej urody dużą wagę, wolałyby w takich okolicznościach prezentować się nienagannie, a tu niestety obnażamy większość swojego ciała, ukazujemy jego niedoskonałości. Brzuch, kt... zobacz szczegóły wpisu »

Salon kosmetyczny Kraków – Sekrety Piękna

Salon kosmetyczny Kraków – Se »Dodano - 22.05.2020

Nasza klinika medycyny estetycznej Kraków zaprasza panie i panów. Możemy Wam zaoferować szereg zabiegów mających na celu pomoc w zachowaniu młodości. Oferujemy między innymi super lifting, który nie wymaga zastosowania skalpela. Mamy również mezoterapię igłową. Jesteście zainteresowani naszymi zabiegami? My wszystkim s... zobacz szczegóły wpisu »

OTCO CLINIC Klinika Medycyny Estetycznej

OTCO CLINIC Klinika Medycyny »Dodano - 25.05.2020

Dzięki mądrze wybranym zabiegom medycyny estetycznej będziemy mogli odzyskać przede wszystkim pewność siebie oraz radość z życia. Często również usunięcie pewnych problemów może zapobiegać powstawaniu bardzo poważnych chorób w przyszłości. Dlatego właśnie w przypadku kiedy posiadamy jakieś problemy dermatologiczne wart... zobacz szczegóły wpisu »

Zabiegi na cellulit i odchudzające Kraków

Zabiegi na cellulit i odchudz »Dodano - 03.10.2021

Klinika Przemian to nowoczesna klinika wyposażona w profesjonalny i skuteczny sprzęt. Oferujemy zabiegi na cellulit i odchudzające Kraków. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi jak karboksyterapia, kriolipoliza, liposukcja ultradźwiękowa, lipoliza iniekcyjna. Mnóstwo pozytywnych opinii od naszych zadowolonych pac... zobacz szczegóły wpisu »