Strony związane z hasłem 'Ozonowanie':

Naprawa klimatyzacja Końskie

Naprawa klimatyzacja Końskie »Dodano - 13.08.2013

Firma Klimasko zajmuje się instalowaniem urządzeń klimatyzacyjnch w budynkach i lokalach użytku publicznego. Zapewniamy odpowiedni dobór i montaż klimatyzatorów. Naszym klientom zapewniamy pełny serwis klimatyzacja Starachowice oraz konserwację klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych. Wykwalifikowana i doświadczona zało... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie

Ozonowanie »Dodano - 30.01.2012

Nasza firma jest niekwestionowanym liderem rynku ozonowania. Zakres naszych prac obejmuje: Ozonowanie pomieszczeń - dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów wszelkiego rodzaju, Ozonowanie samochodów - zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu. ... zobacz szczegóły wpisu »

Czyszczenie posadzek Sosnowiec

Czyszczenie posadzek Sosnowie »Dodano - 17.04.2014

Prezentowana firma O3-Zone oferuje osobom prywatnym oraz firmom mycie artykułów reklamowych takich jak banery, czyszczenie tapicerki samochodowej i inne. Usługi realizujemy wszędzie tam gdzie liczy się czystość i dobrze wykonana praca. Realizujemy je głównie na obszarze Śląska. Zawsze dbamy o to aby klienci byli usatys... zobacz szczegóły wpisu »

DEZYNFEKCJA

DEZYNFEKCJA »Dodano - 29.12.2022

W Kołobrzegu ma siedzibę firma Ozon-Tech, która specjalizuje się w dezynfekowaniu chemicznym, ozonowaniu, osuszaniu pomieszczeń jak też usuwaniu grzybów. To prężnie rozwijająca się firma w dziedzinie usługowo handlowej posiadająca swoje filie w wielu miastach w Polsce np. w: Szczecinie, Warszawie i wielu innych. Wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Osuszanie

Osuszanie »Dodano - 15.03.2017

W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzin a oprócz tego klientów biznesowych ma problemy z powodziami, względnie zalaniem mieszkania, dlatego też została założona nasza firma, iżby pomóc Państwu w tej trudnej chwili. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów w swoim fachu i również korzystamy z najlepszego sprzętu, d... zobacz szczegóły wpisu »

Ecoclean czyszczenie kanap - Trójmiasto

Ecoclean czyszczenie kanap - »Dodano - 25.09.2020

Proponujemy Państwu profesjonalne czyszczenie dywanów, czy czyszczenie mebli, również z perspektywy klientów biznesowych w Trójmieście. Posługujemy się ekologicznymi technologiami, co gwarantuje zachowanie materiału w idealnym stanie. Eliminujemy najpoważniejsze plamy z dywanów. Podejmujemy się pełnego sprzątania biur,... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie wilgoci ze ścian Kubatura-Lab.pl

Usuwanie wilgoci ze ścian Kub »Dodano - 15.04.2021

Firma KABATURA-LAB znajduje się w Bratoszewicach. Specjalizują się w osuszaniu budynków po pożarach. Wykonują również czyszczenie pomieszczenia i wyposażenia. Oferują: zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów, prace remontowo - budowlane, sporządzenie dokumentacji do otrzymania odszkodowania. Zgłosić się do nich można,... zobacz szczegóły wpisu »

Fhuwesolek - wdrażanie normy iso 14001

Fhuwesolek - wdrażanie normy »Dodano - 07.01.2019

Poznaj skuteczne metody deratyzacji naszej firmy. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami i zwalczanie szkodników to nasza codzienność. Zlecając nam czynności zapewniamy, że uciążliwe szkodniki zostaną skutecznie usunięte. Proponujemy także inne nasze usługi: ozonowanie pomieszczeń czy skuteczny program ochrony przed szkodnika... zobacz szczegóły wpisu »

Probiko Aqua

Probiko Aqua »Dodano - 20.04.2020

Zaletą partnera biznesowego jest m.in. kompleksowość. Szukasz dostawcy instalacji do dezynfekcji wody, który zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem? To wszystko robimy w Probiko Aqua! Lampy UV, ozonatory czy instalacje do chemicznej dezynfekcji to tylko część naszych możliwości! Poznaj nas bliżej na Probiko-aq... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja, Ozonowanie

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Der »Dodano - 29.02.2020

Chowają się w pęknięciach i szczelinach, a nocą wychodzą na łowy. Po twoim domu! Karaluchy to spory problem, a jego rozwiązanie domowymi metodami może być nieskuteczne. Lepiej od razu zwrócić się o pomoc do specjalistów. Protect24h to fachowa dezynsekcja Wrocław, czyli zabieg, po którym twój dom będzie wolny od owadów.... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Łódź dezynfekcja

Ozonowanie Łódź dezynfekcja »Dodano - 15.03.2020

Ozonowanie Łódź - usuwanie wirusów i bakterii.Ozonowanie to jedna z najbardziej popularnych metod dezynfekcji, polegająca na użyciu ozonu, czyli gazu o właściwościach utleniających. Ozonowanie jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale i bardzo bezpieczne, gdyż pozwala efektywnie usunąć z otoczenia drobnoustroje oraz przy... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie - bezpieczne oczyszczanie wody i powietrza

Ozonowanie - bezpieczne oczys »Dodano - 24.12.2020

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Z generatorami ozonu z łatwością poradzisz sobie z pozbyciem się wirusów, bakterii i grzybów. Zdezynfekuj swoje otoczenie bez użycia środków chemicznych. W ten sposób zadbasz nie tylko o siebie, ale również o środowisko. Odetchnij pełną piersią w domu i w pracy - ozonowanie nadaje się do ... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie

Ozonowanie »Dodano - 15.07.2019

Do oczyszczania ścieków z produktów ropopochodnych zaleca się stosowanie fenoli, siarkowodoru, cyjanków, środków powierzchniowo czynnych, barwników, rakotwórczych węglowodorów aromatycznych, pestycydów, a także dezynfekcji ścieków, aby zastosować metodę chemicznego utleniania ozonem. Głębokie oczyszczanie naturalnych i... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Szczecin

Ozonowanie Szczecin »Dodano - 05.05.2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma H2O ze Szczecina oferuje między innymi dezynfekcję ozonem. Nasze usługi są najwyższej jakości i staranności. Pracujemy korzystając z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu nasze prace są dokładne i szybkie. Dezynfekcja ozonem pozwala łatwo pozbyć się bakt... zobacz szczegóły wpisu »