Strony związane z hasłem 'systemy rynnowe':

Systemy rynnowe

Systemy rynnowe »Dodano - 18.12.2011

Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.Świadczymy usługi w zakresie pomoc... zobacz szczegóły wpisu »

Rynny

Rynny »Dodano - 10.10.2011

Rynny dachowe Struga to wyrób firmy Bratex, która posiada duże doświadczenie w produkcji asortymentu pokryć dachowych jak i wszystkich elementów składowych systemów orynnowania. System orynnowania został stworzony w oparciu o szwedzką blachę stalową stalową, producentem której jest przedsiębiorstwo SSAB. W przekroju ry... zobacz szczegóły wpisu »

Budmat.pl

Budmat.pl »Dodano - 02.06.2017

Warto wypróbować nasze rozwiązania chociażby z myślą o zapewnieniu sobie lepszego dachu nad głową. Dostępne w ofercie blachy na dach są efektem wieloletnich prac i naprawdę umiejętnego wykorzystania stali. Oferujemy bardzo różne blachy, co ma zadanie spełnić szereg różnych oczekiwań, z jakimi przychodzą do nas klienci.... zobacz szczegóły wpisu »