Strony związane z hasłem 'Wycena spółki':

Ekspertyzy budowlane

Ekspertyzy budowlane »Dodano - 02.12.2014

Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz inwestycyjno-remontowym. Spółka specjalizuje się w świadczeniach doradczych z zakresu wycen, analiz i ekspertyz oraz zapewnia wszechstronnąobsługę rynku nieruchomości. Drugim filarem działalności spółki są montaże, remonty maszyn, urządzeń i insta... zobacz szczegóły wpisu »

Wycena przedsiębiorstwa

Wycena przedsiębiorstwa »Dodano - 02.11.2019

Wycena przedsiębiorstwa polega na oszacowaniu wartości kapitałów własnych i ustaleniu udziałów przypadających na poszczególnych wspólników. Jeżeli przedmiotem wyceny jest pakiet mniejszościowy, jego wartość należy zredukować o tzw. dyskonto z tytułu braku kontroli. Takie dyskonto jest uzasadnione zawsze wtedy, gdy wspó... zobacz szczegóły wpisu »

Attuario.pl - wycena spółki

Attuario.pl - wycena spółki »Dodano - 14.12.2021

Oferujemy pomoc przy wycenie spółek i zachęcamy wszystkich do skontaktowania się z nami. Zaproponujemy taką wycenę, jaka będzie dla Was najbardziej atrakcyjna. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie tego zadania bardzo szybko. Wszystko robimy zgodnie z obowiązującymi zasadami, dlatego z naszych usług ... zobacz szczegóły wpisu »