Strony związane z hasłem 'Zamgławianie':

Zamgławianie termiczne.

Zamgławianie termiczne. »Dodano - 28.03.2014

Proponujemy sporo fachowych usług, w skład jakich wchodzi między innymi odszczurzanie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, białkowanie pomieszczeń i także profesjonalna fumigacja zboża. Bez wątpliwości warto zaufać naszej firmie, bowiem jesteśmy jedną z lepszych firm w tej branży, która w dodatku cechuje się ug... zobacz szczegóły wpisu »

DEZYNFEKCJA

DEZYNFEKCJA »Dodano - 29.12.2022

W Kołobrzegu ma siedzibę firma Ozon-Tech, która specjalizuje się w dezynfekowaniu chemicznym, ozonowaniu, osuszaniu pomieszczeń jak też usuwaniu grzybów. To prężnie rozwijająca się firma w dziedzinie usługowo handlowej posiadająca swoje filie w wielu miastach w Polsce np. w: Szczecinie, Warszawie i wielu innych. Wszyst... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir

Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »Dodano - 13.05.2020

Dezynfekcja i oczyszczanie pomieszczeń z wirusów uzyskiwana jest sposobem zamgławiania w punktach takich jak: szkoły podstawowe, transport miejski, taxi, garaże publiczne, place zabaw, zakłady pracy, hale czy biura.Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławanie Govir jest liderem w branży w zakresie usuwania zagrożeń biolog... zobacz szczegóły wpisu »