Nocleg nad jeziorem Łagowskim

Wakacje 2014 w Łagowie Lubuskim oferują niezapomniane przeżycia wśród nieskażonej przyrody i ciekawych zabytków. Wypoczynek nad jeziorem pełen jest atrakcji. Jakich? O tym piszemy poniżej.
Jeziora łagowskie są niezwykle czyste, mają ciekawą linię brzegową i są obiektem zainteresowania wielu turystów. Nad naszymi jeziorami: Ciecz i Łagowskim znajdują się ośrodki wypoczynkowe, w których można wynająć domki letniskowe, uprawiać sporty wodne i po prostu wypoczywać. Jeziora otaczają piękne lasy, należące do Łagowsko - Sulęcińskiego Parku Krajobrazowego, a pływając w którymś z jezior można podziwiać przepiękny zamek łagowski.
Zamek Łagowski został wybudowany przez Zakon Joannitów, który urzędował w miejscowości przez kilkaset lat. Obecnie w zamku znajduje się hotel i restauracja. W Łagowie można znaleźć także inne zabytki: bramy obronne, pierzeje, czy pozostałości po średniowiecznym grodzisku.
Łagów nie bez przyczyny nazywany jest Perłą Ziemi Lubuskiej. Odbywają się tu liczne imprezy cykliczne, jak chociażby Dni Łagowa, czy Lubuskie Lato Filmowe. Łagów odwiedzają wtedy tłumy turystów z całego świata.
Wczasy nad jeziorem to wspaniała alternatywa dla osób lubiących aktywny wypoczynek nad wodą. Gmina Łagów Lubuski serdecznie zaprasza.

  • Tytuł wpisu: Nocleg nad jeziorem Łagowskim
  • Adres witryny: www.lagow.pl
  • Data dodania: 19.05.2014 roku
Oceń stronę

Ocena: 8.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Noclegi w Sudetach Noclegi w Pieninach

Noclegi w Sudetach Noclegi w »Dodano - 29.08.2011

Zapraszamy do nowego portalu Polskie Góry - Informator Turystyczny. W portalu znajdą Państwo wszelkie informacje turystyczne dotyczące południowej Polski i Gór Świętokrzyskich. Zawartość serwisu będą stanowić: atrakcje turystyczne, zamki, pałace, dwory, zabytki, skanseny, opisy jezior, szlaki turystyczne a także nocleg... zobacz szczegóły wpisu »

Noclegi w Sandomierzu

Noclegi w Sandomierzu »Dodano - 15.09.2011

Sandomierz to piękne miasto pełne zieleni i fantastycznych zabytków, aby je zwiedzić nie wystarczy jeden dzień. Ratusz, Katedrę czy też równie piękna Brama Opatowska to miejsca które zdecydowanie warto zobaczyć. Po tym krótkim wstępie pragniemy zaprezentować Państwu dobrą ofertę noclegową. Sandomierz noclegi ma w dobre... zobacz szczegóły wpisu »

Karkoszczonka

Karkoszczonka »Dodano - 02.01.2012

GrupaTHF.pl - w zwyczajny sposób przedstawia najlepsze oferty wypoczynku w Szczyrku: góralska Chata Wuja Toma, schronisko PTTK na Błatniej. U nas odnajdziesz nie tylko noclegi - pokoje do wynajęcia Szczyrk jak też okolice. Czyste jak też miłe dla oka pokoje, to podstawa prezentowanych ofert. A dodatkowo właściwie każdy... zobacz szczegóły wpisu »

Slub-w-plenerze.com - wesele w plenerze

Slub-w-plenerze.com - wesele »Dodano - 09.11.2016

Każdy, kto planuje, aby jego wesele na Podlasiu było atrakcyjne i unikalne oraz na dużo lat zapadło w opinii naszej oraz gości musi dobrać opcję ślubu w plenerze. Co prawda taki ślub jest rzadko wyszukiwany w Polsce, ale jeżeli całokształt rozsądnie zorganizujemy to na pewno wypadnie on rewelacyjnie. Ślub poza urzędem ... zobacz szczegóły wpisu »

Domki w górach

Domki w górach »Dodano - 21.04.2017

Górskie wędrówki na Tubacz, Stare Wierchy... czy spokojne spacery gorczańskimi szlakami? To część z naszych propozycji na spędzenie czasu w Ostoi Górskiej Koninki. Oferujemy relaks dla ducha i ciała, niczym niezmąconą ciszę, domki w górach, wspaniałe górskie widoki i otoczenie niezwykłej przyrody. Zrób prezent sobie or... zobacz szczegóły wpisu »