Aero System Instalacje Technologiczne

AERO SYSTEM to generalny wykonawca instalacji przemysłowych z Katowic. Głównie działa w zakładach produkcyjnych chemicznych i spożywczych. W firmie pracuje doświadczona kadra automatyków, inżynierów technologii chemicznej oraz kierowników budów.

Ponad 15 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu instalacji kwasu siarkowego, mrówkowego, polioli oraz innych substancji niebezpiecznych, umiejscawia firmę w ścisłej czołówce firm inżynierskich w Polsce. Poza liniami produkcyjnymi budują także kompleksową infrastrukturę zakładu produkcyjnego, od hali, po wszystkie konstrukcje, rurociągi surowcem, wentylacje i odpylanie, zbiorniki i zasilanie elektryczne.

Zdjęcia budowanych instalacji zamieszczone są na aero-system.pl

Aero system zrealizował kontrakty i budowy takie jak:

- Mieszalniki i zbiorniki
- Stanowiska rozładunkowo-załadunkowe NO
- Automatyzacja procesów
- Linie produkcyjne do produkcji soków
- Linie do roztwarzania stężonych kwasów
- Instalacje kondensatu i pary
- Instalacje technologiczne do produkcji polioli
- Kotłownie olejowe i gazowe
- Linie produkcyjne mieszania i dozowania surowców płynnych i sypkich

W ofercie firmy Aero System jest:

-Uruchamianie procesów produkcji
- Programowanie sterowników PLC
- Montaż oczujnikowania AKPiA
- Spawanie rurociągów
- Dostawy zbiorników ze stali białej
- Projektowanie schematów automatyki
- Projektowanie P&ID
- Projektowanie technologiczne

  • Tytuł wpisu: Aero System Instalacje Technologiczne
  • Adres witryny: aero-system.pl
  • Data dodania: 03.06.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 6.7/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wtryskarki elektryczne

Wtryskarki elektryczne »Dodano - 09.02.2012

Jeśli chcemy rozwinąć swoją firmę, musimy kupić wysokiej klasy maszyny. W tym względzie warto kupić wtryskarki elektryczne z pomocą prestiżowego dystrybutora tych urządzeń. Wtryskarki coraz częściej można podziwiać w większych halach produkcyjnych. Warto zapoznać się z ich niektórymi wariantami, wśród których uda nam s... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa Kserokopiarek Wrocław

Naprawa Kserokopiarek Wrocław »Dodano - 17.06.2013

Jesteśmy dynamicznie rozbudowującą się firmą oferującą materiały eksploatacyjne mające zastosowanie w fotokopiarkach. Chcemy oferować najlepszej jakości tonery dla odbiorców w naszym rodzimym mieście, a w przyszłości chcemy działać w całym kraju. Najistotniejsze dla nas jest ukontentowanie partnerów biznesowych, w nast... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Serwis - Wrocław

Biuro Serwis - Wrocław »Dodano - 17.02.2014

Dostarczamy części eksploatacyjne do oferowanych przez nas układów kopiujących a także do niszczarek, liczarek banknotów. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie, prowadzimy działalność gospodarczą od ponad 20 lat z siedzibą przy ulicy Podwale. Oferowane przez nas materiały eksploatacyjne takie jak taśmy czy tusze oraz ... zobacz szczegóły wpisu »

Adamus.pl

Adamus.pl »Dodano - 30.01.2015

Większa część silosów wykonanych jest z modułów stalowych a ich dna ustanawiają stalowe dennice. W Polsce jest paru producentów zajmujących się dziedziną fabrykacji zwaną metalforming. Na stronie www.adamus.pl prezentujemy charakterystykę naszej firmy, jakiej historia sięga lat siedemdziesiątych, opisujemy nasze produk... zobacz szczegóły wpisu »

Etykieciarki

Etykieciarki »Dodano - 15.07.2016

Ultrapak to renomowany salon maszyn do pakowania, w którym prezentujemy najwyższej klasy etykieciarki i banderolownice. Oferowane przez naszą firmę maszyny tworzone są przez doceniane na całym świecie producentów . Są bardzo skuteczne i łatwe w użyciu, co zwiększa komfort pracy w fabrykach przemysłowych w branży spożyw... zobacz szczegóły wpisu »

Apagroup.pl

Apagroup.pl »Dodano - 12.09.2017

Nasza firma zajmuje się nowoczesną automatyką przemysłową. Posiadamy najlepsze rozwiązania z zakresu kontroli nad systemami elektrycznymi, elektronicznymi i mechanicznymi w przedsiębiorstwie. Zmodernizujemy również linię produkcyjną, aby była w pełni zautomatyzowana oraz zintegrujemy instalacje audiowizualną czy kontro... zobacz szczegóły wpisu »