Ekrany LED

Nasza firma, jako producent ekranów diodowych, zapewnia wynajem telebimów na koncerty. W ramach tej usługi zapewniamy transport sprzętu w specjalnych kabinetach, instalację i demontaż mobilnego stelażu, a także ustawienie urządzeń i obsługę techniczną eventu. Nasza drużyna to grupa fachowców, którzy błyskawicznie zapewnią Tobie nowe oblicze rozrywki w wysokiej jakości.

W naszym warsztacie produkujemy ekrany mobilne z przeznaczeniem do szybkiej instalacji na imprezach masowych. Takie ekrany wymagają łatwej w modyfikacji konstrukcji i specjalistycznego okablowania, przez wzgląd na charakterystykę masowych imprez. Konstrukcja mobilna jest niezwykle łatwa w instalacji i udostępnia możliwość nieograniczonej konfiguracji i szerokiego kąta nachylenia wyświetlacza. Sam ekran do wynajęcia jest urządzeniem bardzo precyzyjnym. Wyposażony jest w nadprogramowe zabezpieczenia przed deszczem i warstwę ochronną przed zbytnim naświetleniem promieni słonecznych. Inteligentny sterownik daje możliwość szybkiego zarządzania ustawieniami ekranu i emitowaną treścią. Wyświetlacz wyróżnia wysoka rozdzielczość i niespotykana intensywność barw.

Możemy Wam zaoferować profesjonalny wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości oprawę sceniczną . Możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

  • Tytuł wpisu: Ekrany LED
  • Adres witryny: www.ekranyled.eu
  • Data dodania: 11.08.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.4/10 (8 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przeprowadzki firm Kraków

Przeprowadzki firm Kraków »Dodano - 23.01.2012

Przedsiębiorstwo Agro-Transmit trudni się przeprowadzkami osób fizycznych a także przedsiębiorstw. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na Krakowskim rynku przedsiębiorstw transportowych od kilkunastu lat. Przez ten czas udało nam się zbudować solidną markę oraz zyskać znaczną ilość referencji. Zapraszamy wszystkich do s... zobacz szczegóły wpisu »

Podłogi drewniane warszawa

Podłogi drewniane warszawa »Dodano - 08.02.2012

FinishParkiet oferuje nam piękno i ciepło emanujące z drewnianych powierzchni nadaje pomieszczeniom ład i porządek oraz niesamowite wrażenie. Podłogi drewniane oferowane przez naszą firmę są najwyższej jakości, pochodzą z fabryki FinishParkiet w Nowym Mieście Lubawskim. Finishparkiet to podłoga z prawdziwego zdarzenia,... zobacz szczegóły wpisu »

Firma konsultingowa

Firma konsultingowa »Dodano - 27.02.2012

Firma Lorek Consulting została stworzona przez człowieka mającego pasję do umożliwiania przedsiębiorcom, inwestorom i zarządom firm trwałego osiągania ich celów. Moją siłą jest fachowość oraz bogate doświadczenie w realizacji projektów zarówno dla przedsiębiorstw z rynku publicznego jak i prywatnego. Jestem specjalistą... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi Lublin

Drzwi Lublin »Dodano - 06.03.2012

Działalność handlowo usługowa Best Michała Balczusa to zawodowcy z dziedzinie sprzedaży stolarki okienno drzwiowej oraz w świadczeniu usług montażowych oferowanej stolarki.Firma Best prowadzona jest od blisko 10 lat podczas których firma nawiązała współpracę z wieloma dostawcami okien jak i drzwi, z którymi na atrakcyj... zobacz szczegóły wpisu »

EkoPromo - Agencja BTL - Eventy, Sampling i Ulotki

EkoPromo - Agencja BTL - Even »Dodano - 25.04.2015

Nasza firma organizuje kampanie marketingowe dla małych i dużych zamawiających. Naszą główną formą pracy jest BTL. Do promocji zatrudniamy doświadczone i radosne hostessy i obrotnych promotorów.Nasza firma składuje potrzebny sprzęt do działań zewnętrznych:- Walking Billboardy,- Mobilne Przyczepki Reklamowe,- Plecaki Ca... zobacz szczegóły wpisu »

Adwokat Iwona Mastalerz

Adwokat Iwona Mastalerz »Dodano - 25.09.2015

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej Adwokat Iwonę Mastalerz. Kancelaria Adwokacka Iwony Mastalerz została stworzona w oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie, świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa podatkowego i konsumenckiego. W naszej kancelarii staramy się minimalizować koszty ponoszone pr... zobacz szczegóły wpisu »

Aluminiowe rusztowania jezdne

Aluminiowe rusztowania jezdne »Dodano - 19.11.2019

Zdecydowana większość prowadzonych budów wymaga rozstawienia rusztowania. Jeżeli poszukujecie wysokiej klasy aluminiowe rusztowania to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dystrybutorem znanych marek. W naszej ofercie znajdziecie również niezbędne akcesoria do rusztowań takie jak podesty robocze, pomos... zobacz szczegóły wpisu »

Blaty z kamienia

Blaty z kamienia »Dodano - 24.02.2020

Zajmujemy się w firmie Danstone realizowaniem profesjonalnych oraz specjalistycznych usług na rynku tworzenia blatów kuchennych. Jesteśmy w stanie zapewnić w naszej firmie blaty z kamienia, które są wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Jednocześnie wykonywane w naszej firmie blat to odpowiednia odporność międ... zobacz szczegóły wpisu »