Ładowanie butli choszczno

Firma przeprowadza szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Wykonuje konserwacji i naprawy gaśnic oraz agregatów gaśniczych z legalizacją zbiorników (butli) gaśnic przez UDT. Firma współpracująca z doświadczonymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych w zakresie uzgadniania projektów budowlanych, opracowywania oceny zagrożenia wybuchem, obliczania gęstości obciążenia ogniowego itp..

Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Odzież Robocza

Odzież Robocza »Dodano - 12.11.2011

Wieloletnie doświadczenie w wytwórczości specjalistycznej odzieży roboczej oraz profilaktycznej pozwala nam doskonale zadowalać ekstrawaganckie potrzeby naszych kontrahentów. Trzymamy wielu stałych odbiorców z całego kraju, którzy chętnie potwierdzą o naszym profesjonalizmie oraz właściwości naszych produktów. W lokaln... zobacz szczegóły wpisu »

Wypadek odszkodowanie

Wypadek odszkodowanie »Dodano - 04.03.2012

Gdy poniosłeś krzywdę w rezultacie wypadku przy pracy, błędu lekarskiego, albo choroby spowodowanej przez wykonywana pracę zachęcamy do poznania się z naszymi metodami postępowania opublikowanymi na stronie internetowej, a również zapoznania się z wszystkimi kluczowymi informacjami zademonstrowanymi w jasny i przystępn... zobacz szczegóły wpisu »

Wyjazdy na ukrainę

Wyjazdy na ukrainę »Dodano - 22.03.2012

Gdy potrzebujesz tłumacza nie tylko na targi w Rosji lecz i również na Euro 2012 trzeba wiedzieć, że oferowane biuro tłumaczeń Rosyjskich specjalizuje się w translacji różnych tematyk równocześnie na wyjazdy na Ukrainę, jednak i też targi w Rosji. Posiadamy długoletnie kwalifikacje w tłumaczeniu zarazem z języka polski... zobacz szczegóły wpisu »

Fhuwesolek - wdrażanie normy iso 14001

Fhuwesolek - wdrażanie normy »Dodano - 07.01.2019

Poznaj skuteczne metody deratyzacji naszej firmy. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami i zwalczanie szkodników to nasza codzienność. Zlecając nam czynności zapewniamy, że uciążliwe szkodniki zostaną skutecznie usunięte. Proponujemy także inne nasze usługi: ozonowanie pomieszczeń czy skuteczny program ochrony przed szkodnika... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Warszawa »Dodano - 22.01.2020

W ofercie także firmy Aktyw BHP znajdziesz kursy i szkolenia BHP Warszawa. Szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy, ale także szkolenia z pierwszej pomocy, opracowanie instrukcji do urządzeń i maszyn to zadania, którymi zajmuje się ta firma. Aktyw BHP organizuje szkolenia BHP Warszawa, woj. mazowieckie oraz zaprasza... zobacz szczegóły wpisu »

Ideal BHP

Ideal BHP »Dodano - 27.04.2020

Idal BHP świadczy kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. W ofercie firmy znaleźć również można kursy i szkolenia na wózki widłowe, pilarki łańcuchowe, kosy spalinowe, kursy pierwszej pomocy, szkolenia BHP online oraz wiele innych. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, a wszystko dzięki naszej wyspecjalizowanej... zobacz szczegóły wpisu »

BHP PPOŻ Mława Ciechanów Fireland

BHP PPOŻ Mława Ciechanów Fire »Dodano - 28.04.2020

Szukasz firmy, która kompleksowo zweryfikuje zakres bezpieczeństwa w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami, Fireland Usługi BHP i PPOŻ. Specjalizujemy się od wielu lat w przeprowadzaniu szkoleń BHP m.in. szkolenia BHP wstępne, szkolenia BHP okresowe, szkolenia BHP praktyczne oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.... zobacz szczegóły wpisu »

RAMS Boards Oznakowanie budów - ramsboards.com

RAMS Boards Oznakowanie budów »Dodano - 17.03.2021

Jeżeli szukacie państwo sprawdzonego partnera w biznesie, który dostarczy wam oznakowanie budów, stacje BHP lub tablice informacyjne to doskonale trafiliście! nasze przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w produkcji takich tablic informacyjnych. Więcej informacji o naszych produktach oraz pełna ich oferta dostę... zobacz szczegóły wpisu »