Międzynarodowy transport zmarłych Drejka

Międzynarodowy transport zmarłych i prochów – profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrzebowy oraz nowoczesne karawany marki Mercedes i Renault. Dysponujemy również własną kwiaciarnią i sklepem z odzieżą na czas żałoby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Telefon całodobowy 604-559-569

  • Tytuł wpisu: Międzynarodowy transport zmarłych Drejka
  • Adres witryny: www.drejka.ocom.pl
  • Data dodania: 17.10.2011 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.1/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Zakład pogrzebowy Radom

Zakład pogrzebowy Radom »Dodano - 25.10.2011

Wieczność, to profesjonalny zakład pogrzebowy radom. Korzystając z naszej ofert możesz mieć pewność, że nie jesteśmy po to by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy, a po to, żeby pomóc Ci w tym trudnym okresie. Zapraszamy państwa na naszą stronę, gdzie znajduje się nasza kompletna oferta. Pragnę jedynie zaznaczyć... zobacz szczegóły wpisu »

Pogrzeb Wrocław

Pogrzeb Wrocław »Dodano - 12.01.2012

Jako samodzielne przedsiębiorstwo na rynku istniejemy dopiero od krótkiego czasu, jednak mamy wieloletnie osobiste doświadczenia z branżą pogrzebową. W naszej działalności po pierwsze zawsze kierujemy atencję na to aby odnosić się do wszelkich zainteresowanych w sposób dostojny i właściwy, po prostu po ludzku. Rodzinie... zobacz szczegóły wpisu »

Nagrobki oryginalne na wymiar

Nagrobki oryginalne na wymiar »Dodano - 09.02.2013

Jeżeli chcesz zamówić grobowiec i mieć pełne przekonanie, iż będzie on tak wyglądał jak sobie go wyobrażasz, to nie ma innego sposobu jak odkrycie w Necie firmy kamieniarskiej, która jest na tyle porządna i nowoczesna że zdoła tego rodzaju przedsięwzięciu. Jak wiadomo przecież nie od dziś, że grobowiec może być wytworz... zobacz szczegóły wpisu »

Krematorium Podlaskie

Krematorium Podlaskie »Dodano - 20.10.2015

Śmierć i pochówek najbliższych od dawna przestały być tematem tabu, tym niemniej nigdy nie przestaną budzić silnych emocji. Z tą świadomością działa nasz zakład pogrzebowy (podlaskie, Suwałki). Ze wszystkich sił dążymy do tego, by zapewnić naszym klientom maksimum komfortu w bolesnych chwilach. Nasza spalarnia zwłok of... zobacz szczegóły wpisu »

Hmkosmala.pl

Hmkosmala.pl »Dodano - 01.06.2016

H.M. Kosmala w Siemianowicach Śląskich to najbardziej profesjonalny zakład pogrzebowy w okolicy. Swoje placówki posiada jeszcze w Michałkowicach, Bytkowie i Chorzowie. Halina i Marek Kosmala już od ponad dwudziestu lat trudnią się obsługą uroczystości pogrzebowych, a wysoki poziom wykonywania tych usług zaowocował duży... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola, Bemowo, Ochota, Mokotów, Ursynów

Zakład pogrzebowy Warszawa Wo »Dodano - 06.02.2020

Klienci, którzy wybierają zakład pogrzebowy CERBER mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie załatwiania wszystkich formalności związanych z pochówkiem bliskiej osoby. Zakład pogrzebowy CERBER z Warszawy od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, oferując różnorodne formy pochówku, transport zwłok –... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład pogrzebowy Brwinów - Usługi pogrzebowe CERBER w Brwinowie

Zakład pogrzebowy Brwinów - U »Dodano - 10.02.2020

Moment śmierci bliskiej osoby powoduje ogromny smutek i ból. Rodzina zmarłego powinna jednak jak najszybciej wybrać usługi pogrzebowe, aby przystąpić do organizacji pochówku. Zawiadamiając zakład pogrzebowy CERBER, zajmie się on transportem zwłok z wyznaczonego miejsca, pomoże rodzinie dopełnić formalności związanych z... zobacz szczegóły wpisu »

Nagrobki Poznań - poznannagrobki.pl

Nagrobki Poznań - poznannagro »Dodano - 19.04.2022

W naszym zakładzie kamieniarskim – Wicherek Poznań – dokładamy wszelkich starań, aby nagrobki, które tworzymy, były przygotowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Wykonujemy zarówno proste projekty pozbawione zdobień, jak również pracujemy nad rzeźbami czy inskrypcjami. Wykorzystujemy jedynie naj... zobacz szczegóły wpisu »

Pogrzeby Szczecin

Pogrzeby Szczecin »Dodano - 13.07.2022

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty usługowej. Wykonujemy prace w zakresie kompleksowego organizowania pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, świeckich oraz wyznaniowych. Możemy również zająć się wykonaniem takich czynności jak: kremacje, ekshumacje, transport zwłok oraz wiele innych. Nasze usługi na... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi pogrzebowe Mokotów

Usługi pogrzebowe Mokotów »Dodano - 02.08.2023

Zakład pogrzebowy "Jakubisiak" z Warszawy jest cenioną firmą, która świadczy usługi pogrzebowe na terenie całej stolicy. Przedsiębiorstwo posiada cztery oddziały: Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola, Zakład Pogrzebowy Warszawa Ochota oraz Zakład Pogrzebowy Warszawa Mokotów, Zakład Pogrzebowy Warszawa Ursynów, aby... zobacz szczegóły wpisu »