Pogrzeby Szczecin

Zapraszamy Państwa do skorzystania z atrakcyjnej oferty usługowej. Wykonujemy prace w zakresie kompleksowego organizowania pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, świeckich oraz wyznaniowych. Możemy również zająć się wykonaniem takich czynności jak: kremacje, ekshumacje, transport zwłok oraz wiele innych. Nasze usługi należą do solidnych i starannych. Przykładamy olbrzymią wagę do jakości naszych prac. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Ich bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje mają wpływ na jak najlepszy efekt przeprowadzonych prac. W naszym firmowym salonie Horus w centrum Szczecina, można dokonać zakupu trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych. Podobnie jak w przypadku usług, nasze produkty również są wysokiej klasy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Zawsze służymy radą i pomocą w dokonaniu najkorzystniejszego wyboru. Horus zakłady pogrzebowe Szczecin zaprasza.

Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Międzynarodowy transport zmarłych Drejka

Międzynarodowy transport zmar »Dodano - 17.10.2011

Międzynarodowy transport zmarłych i prochów – profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrze... zobacz szczegóły wpisu »

Kremacja Wrocław

Kremacja Wrocław »Dodano - 23.12.2011

Zakład pogrzebowy Amen świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma prowadzi działalność na terenie województwa dolnośląskiego. Zakład zajmuje się transportem zwłok z mieszkań, domów, hospicjów (całodobowo na podstawie zgłoszenia telefonicznego), rezerwacją terminów pogrzebów (dotyczy cmentarzy komunalnych we Wrocławi... zobacz szczegóły wpisu »

Nagrobki oryginalne na wymiar

Nagrobki oryginalne na wymiar »Dodano - 09.02.2013

Jeżeli chcesz zamówić grobowiec i mieć pełne przekonanie, iż będzie on tak wyglądał jak sobie go wyobrażasz, to nie ma innego sposobu jak odkrycie w Necie firmy kamieniarskiej, która jest na tyle porządna i nowoczesna że zdoła tego rodzaju przedsięwzięciu. Jak wiadomo przecież nie od dziś, że grobowiec może być wytworz... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie grobów- mortus.pl

Sprzątanie grobów- mortus.pl »Dodano - 06.09.2013

Jeśli przebywasz daleko od cmentarza gdzie leży ktoś spośród twojej familii ewentualnie wielce Ci bliska osoba natomiast nie dysponujesz możliwości przyjazdu wielokrotnie na grób zmarłej osoby- usługujemy pomocną. Firma Mortus od wielu lat dogląda o nagrobki na cmentarzach w całym Krakowie. Oferuje najwyższej jakości u... zobacz szczegóły wpisu »

Firma-Piechota.pl - Transport zmarłych

Firma-Piechota.pl - Transport »Dodano - 30.09.2014

Gdy musisz złożyć do grobu krewnego, dokładasz starań, aby znaleźć kompetentny zakład pogrzebowy, jaki zapewni Tobie wprawną obsługę i pomoc w czasie planowania ostatniego pożegnania. Firma Piechota powstała otóż w tym zamiarze, żeby zapewnić Tobie te usługi. Dzięki nam, załatwisz wszystko w jednym miejscu, począwszy o... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi pogrzebowe Funer-Art

Usługi pogrzebowe Funer-Art »Dodano - 17.03.2015

Nasz Zakład Pogrzebowy oferuje Państwu profesjonalne usługi pogrzebowe na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Zakład Pogrzebowy Funer-Art posiada wykwalifikowanych pracowników na rynku co sprawia, że są w stanie zaproponować klientom zawsze dobrą jakość usług. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowywaniu pogrze... zobacz szczegóły wpisu »

Hmkosmala.pl

Hmkosmala.pl »Dodano - 01.06.2016

H.M. Kosmala w Siemianowicach Śląskich to najbardziej profesjonalny zakład pogrzebowy w okolicy. Swoje placówki posiada jeszcze w Michałkowicach, Bytkowie i Chorzowie. Halina i Marek Kosmala już od ponad dwudziestu lat trudnią się obsługą uroczystości pogrzebowych, a wysoki poziom wykonywania tych usług zaowocował duży... zobacz szczegóły wpisu »

Nagrobki Poznań - poznannagrobki.pl

Nagrobki Poznań - poznannagro »Dodano - 19.04.2022

W naszym zakładzie kamieniarskim – Wicherek Poznań – dokładamy wszelkich starań, aby nagrobki, które tworzymy, były przygotowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Wykonujemy zarówno proste projekty pozbawione zdobień, jak również pracujemy nad rzeźbami czy inskrypcjami. Wykorzystujemy jedynie naj... zobacz szczegóły wpisu »

Zakłady pogrzebowe Szczecin

Zakłady pogrzebowe Szczecin »Dodano - 23.06.2022

Salon usług pogrzebowych Orkus ze Szczecina zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Można w niej znaleźć kompleksowe organizowanie pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów kremacyjnych, pogrzebów świeckich oraz wyznaniowych. Każda z wymienionych form jest realizowana z najwyższą jakością oraz solidnością. Wykonamy także t... zobacz szczegóły wpisu »