Preparaty na osy

Treść witryny zawiera ofertę handlową sklepu online Zielona Ochrona. Pomagamy wygrać walkę z insektami, w ofercie m.in. środki na osy. Serwis jest własnością firmy Vaco, lidera usług deratyzacyjnych. Świadczymy najefektywniejsze na polskim rynku usługi dla profesjonalistów. Przy zamówieniach na ponad 60 zł dostawa jest bezpłatna na obszarze całego kraju. Nasze produkty zostały wyróżnione srebrnym symbolem jakości Q. Cały regulamin zakupów opublikowany jest na naszym wortalu.

Oceń stronę

Ocena: 4.6/10 (15 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Usuwanie os Katowice http://www.ddd.pl

Usuwanie os Katowice http://w »Dodano - 21.07.2015

Jeżeli interesuje Cię reklama Twojej korporacji to dobrze trafiłeś. Jesteśmy ze stuprocentową pewnością specjalistami, którzy zajmują się wykonywaniem elementów reklamowych, które mogą przysporzyć wielu klientów do Twojej spółki. Jesteśmy w stanie wykonywać dla państwa zarówno wiatraczki jak również profesjonalne balon... zobacz szczegóły wpisu »

Czyszczenie maszyn drukarskich

Czyszczenie maszyn drukarskic »Dodano - 26.11.2015

Zabrudzone i tłuste od farby maszyny drukarskie są zmorą każdego zakładu produkcyjnego. Drukarni, które muszą w sposób ciągły drukować większe nakłady takie jak gazety lub inne pisma drukowane. Chociaż obecna technologia pozwala na wydajną parę takich maszyn to jednak muszą one być poddawane okresowym przeglądom i czys... zobacz szczegóły wpisu »

Arsen | Sprzątanie piwnic, strychów i garaży Łódź

Arsen | Sprzątanie piwnic, st »Dodano - 26.03.2019

Firma Arsen zajmuje się fachowym i błyskawicznym sprzątaniem i opróżnianiem mieszkań, piwnic czy strychów, w tym lokali zaniedbanych i opuszczonych. Oferowane są wszystkie niezbędne w takiej sytuacji usługi, takie jak wywóz mebli, ozonowanie mieszkania, a także dezynsekcja i dezynfekcja, jeśli zachodzi taka potrzeba. O... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Łódź dezynfekcja

Ozonowanie Łódź dezynfekcja »Dodano - 15.03.2020

Ozonowanie Łódź - usuwanie wirusów i bakterii.Ozonowanie to jedna z najbardziej popularnych metod dezynfekcji, polegająca na użyciu ozonu, czyli gazu o właściwościach utleniających. Ozonowanie jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale i bardzo bezpieczne, gdyż pozwala efektywnie usunąć z otoczenia drobnoustroje oraz przy... zobacz szczegóły wpisu »

Www.dalmyt.com.pl

Www.dalmyt.com.pl »Dodano - 14.09.2020

Usługi DDD to specjalność firmy Dalmyt. Przedsiębiorstwo od niemal 40 lat zajmuje się deratyzacją, dezynfekcją oraz dezynsekcją, a więc skuteczną ochroną przed szkodnikami, a także ich zwalczaniem. Dalmyt gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, zapewnia najlepsze środki ochrony przed szkodnikami, a także... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja po zwłokach - verminex.pl

Dezynfekcja po zwłokach - ver »Dodano - 14.12.2020

Chcesz pozbyć się insektów ze swojego domu lub biura? Sprawdź ofertę firmy Verminex, specjalistycznego zakładu DDD. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Nasi specjaliści mają wiele lat doświadczenia w dziedzinie usuwania gniazd szerszeni oraz os, zwalczania mrówek, odławiani... zobacz szczegóły wpisu »

Www.spuszczel.info

Www.spuszczel.info »Dodano - 17.02.2021

Firma DREVPOL świadczy profesjonalne usługi w zakresie zwalczania spuszczela pospolitego, najpopularniejszego szkodnika drewna w Polsce. Jeśli podejrzewasz, że drewniane elementy Twojego domu lub innego budynku są trawione przez szkodniki, odwiedź stronę internetową spuszczel.info. Tam przeczytasz wiele przydatnych inf... zobacz szczegóły wpisu »

Korniki - strefaszkodnika.pl

Korniki - strefaszkodnika.pl »Dodano - 24.09.2022

Strefaszkodnika.pl to strona internetowa poświęcona szkodnikom drewna, kornikom czy też gryzoniom. Dostępnych jest na niej także wiele informacji o insektach. Co istotne, szkodniki żyjące w sąsiedztwie gospodarstw domowych mogą być bardzo niebezpieczne. Warto dowiedzieć się więc, jak je zwalczać. Na stronie Strefaszkod... zobacz szczegóły wpisu »

Szkodniki drewna - korniki.net.pl

Szkodniki drewna - korniki.ne »Dodano - 24.09.2022

Korniki.net.pl to firma specjalizująca się w zwalczaniu różnego rodzaju szkodników drewna. Marka stosuje jedynie sprawdzone i w pełni bezpieczne metody, dbając przy tym o terminową realizację każdego zlecenia. Korniki działa na terenie całej Polski, oferując usługi z zakresu fumigacji, impregnacji owadobójczych żelem X... zobacz szczegóły wpisu »