Sprzątanie Poznań

Firma Bertie z posiadłością w Wielkopolsce, świadczy usługi czyszczące, zarówno klientom biznesowym i indywidualnym. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie. Co kilka miesięcy szkoleni są z obszaru sprzątania. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych i sprzątanie osiedli mieszkaniowych. Jest to nasza podstawowa specjalizacja. Na życzenie klienta możliwe kompleksowe czyszczenie innych obiektów.

  • Tytuł wpisu: Sprzątanie Poznań
  • Adres witryny: www.bertie.pl
  • Data dodania: 28.08.2011 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.5/10 (13 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

MultiEkspert - pranie dywanów pranie tapicerki

MultiEkspert - pranie dywanów »Dodano - 08.03.2012

Idziemy z duchem czasu i popieramy najnowsze technologie, rozwiązania i pomysły pozwalające na coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze usuwanie zabrudzeń. Jako jedna z pierwszych firm stosujemy na życzenie klienta nowoczesną linie środków z serii "nano silver" . Produkty w których zastosowane są nano cząsteczk... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrodzenia budowlane

Ogrodzenia budowlane »Dodano - 18.02.2015

Nasze przedsiębiorstwo powstało w roku 2003. Od samego początku istnienia najważniejszą kwestią dla nas jest całkowite zrozumienie i zaspokojenie potrzeb klienta. Skutkiem tego jest fakt, iż uzyskaliśmy szacunek u dużej ilości klientów indywidualnych a także firm i korporacji. Współpracujemy jedynie z najbardziej doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Deratyzacja Wałbrzych

Deratyzacja Wałbrzych »Dodano - 01.12.2016

Opisywana tu witryna powstała dla każdego, kogo tylko interesuje fachowa dezynfekcja i inne tego typu usług w Wałbrzychu. Firma która ją stworzyła zajmuje się tym od bardzo długiego czasu, zatem decydując się na nią zawsze możemy liczyć na pełną skuteczność – nawet w niezwykle wymagających sytuacjach. Sama oferta jest ... zobacz szczegóły wpisu »

Pranie wykładzin Łódź

Pranie wykładzin Łódź »Dodano - 11.04.2019

Jeśli chcemy wykonać bardzo szybko pranie wykładzin to pomoże nam w tym firma, która dysponuje drogim i wydajnym sprzętem. Jeśli chodzi o krótki czas prania to metoda kapsułkowania idealnie się nadaje do tego. Według firmy, która ta pracę wykona wchodzić na wykładzinę można już dwadzieścia minut po wykonaniu prania. To... zobacz szczegóły wpisu »

Czyszczenie tapicerki Poznań - soskarcher.pl

Czyszczenie tapicerki Poznań  »Dodano - 20.02.2020

Nie możesz utrzymać czystości? W takiej sytuacji warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością. Nawiązując od razu do oferty, nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania — wśród propozycji znajdziesz czyszczenie dywanów, jak i czyszczenie tapicerki w Poznaniu.Z oferty mo... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie Łódź dezynfekcja

Ozonowanie Łódź dezynfekcja »Dodano - 15.03.2020

Ozonowanie Łódź - usuwanie wirusów i bakterii.Ozonowanie to jedna z najbardziej popularnych metod dezynfekcji, polegająca na użyciu ozonu, czyli gazu o właściwościach utleniających. Ozonowanie jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale i bardzo bezpieczne, gdyż pozwala efektywnie usunąć z otoczenia drobnoustroje oraz przy... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz gruzu Gdańsk - mal-kor.com

Wywóz gruzu Gdańsk - mal-kor. »Dodano - 07.09.2020

Proponujemy Państwu wywóz odpadów budowlanych, a także wynajem kontenerów, czy worków na gruz. Działamy przez cały tydzień. Proponujemy kontenery rozliczane w formacie jednorazowym lub abonamentowym dla ułatwiania funkcjonowania przedsiębiorstw. Odbieramy również gabaryty, elektrosprzęt, odpady zmieszane. Działamy zgod... zobacz szczegóły wpisu »

Wywóz mebli Warszawa - cityclean24.pl

Wywóz mebli Warszawa - citycl »Dodano - 23.03.2021

CityClean24 to firma, która specjalizuje się w sprzątaniu domów, biur, bloków. Wykonują prace związane z pielęgnacją zieleni. Porządkują mieszkanie po remoncie, pożarze, przeprowadzce. Wywożą zbędne przedmioty. Z ich usług korzystać mogą osoby prywatne oraz firmy. Ceny, warunki są ustalane z klientem. Używają certyfiko... zobacz szczegóły wpisu »

Firma sprzątająca Warszawa

Firma sprzątająca Warszawa »Dodano - 16.12.2021

Wykonywane przez niezależną firmę sprzątanie biur Warszawa to spore ułatwienie dla przedsiębiorców. Dlatego, że nie muszą zatrudniać dodatkowych pracowników i łożyć na środki częstości. Mogą całą pracę powierzyć specjalistom, takim jak zespół Galtim Usługi. Ta ceniona przez klientów firma sprzątająca Warszawa może poch... zobacz szczegóły wpisu »