Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Operacje prostaty

Operacje prostaty »Dodano - 22.05.2019

Będąc jednym z największych z największych szpitali specjalistycznych proponujemy Państwu specjalistyczne kruszenie kamieni nerkowych i moczowodowych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców i również korzystamy z najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu możemy Zaoferować Państwu skuteczne metody walki z choro... zobacz szczegóły wpisu »

Aparatura medyczna Medicus

Aparatura medyczna Medicus »Dodano - 20.05.2019

Nadpotliwość to nieprzyjemna choroba, która dotyka dużej części społeczeństwa. Wynika bardzo często z przewlekłego stresu, ale jej przyczyną może być także genetyka. Nadpotliwość wpływa negatywnie, na jakość życia i utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego warto wyleczyć ten problem. Zapraszamy na stron internetową D... zobacz szczegóły wpisu »

Aparatura medyczna Medicus Expert Wrocław

Aparatura medyczna Medicus Ex »Dodano - 20.05.2019

Na świat przychodzi mnóstwo głuchych noworodków. Jednym z rozwiązań, które czekają na nie w naszej klinice Medicus Expert są implanty ślimakowe, które są refundowane przez NFZ. Każde takie dziecko może dostać taki implant. Implanty te są umieszczane podczas operacji do ślimaka ucha. Zapewniamy odpowiednią pomoc specjal... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika medycyny estetycznej Medicus Self Wrocław

Klinika medycyny estetycznej »Dodano - 20.05.2019

Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Medicus Self we Wrocławiu jest wiodącym adresem na Dolnym Śląsku pod którym usuniesz blizny, kurzajki, również będziesz leczyć trądzik oraz usuniesz trądzik. Dermatolog we Wrocławiu doradzi Ci w metodach nowoczesnej epilacji. Zespół lekarzy, kosmetologów i trychologó... zobacz szczegóły wpisu »

Dolnośląskie centrum laryngologi Medicus Care Wrocław

Dolnośląskie centrum laryngol »Dodano - 20.05.2019

W 1999 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Cochlear Polska, oferującej najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie leczenia schorzeń słuchu niezależnie od stopnia zaawansowania. Na sukces i efekty w leczeniu składają się specjaliści z całej Polski i najnowocześniejsza technologia. Aparaty słuchowe, protezy słuchu o... zobacz szczegóły wpisu »

Medicusclinic.pl

Medicusclinic.pl »Dodano - 20.05.2019

Szukasz dobrego ginekologa we Wrocławiu, który poprowadzi od A do Z Twoją ciążę? Zapraszamy serdecznie do Dolnośląskiego Centrum Medycznego Medicus, w którym pracują ginekolodzy specjaliści! Nie tylko poprowadzą ciążę, ale także pomogą w przypadku infekcji intymnej czy innych dolegliwości narządów rodnych kobiet. Dowie... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepszy urolog Gliwice

Najlepszy urolog Gliwice »Dodano - 19.05.2019

Przychodnia Vita Med to przyjazna przychodnia, gdzie zawsze znajdziecie fachową i troskliwą opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują lekarzy specjalistów dbających o ich zdrowie. Dla nas każdy pacjent jest istotny, w następstwie tego mocno angażujemy się w prawidłowo postawioną diagnostykę a oprócz ... zobacz szczegóły wpisu »

ArtDent Gabinet stomatologiczno – protetyczny

ArtDent Gabinet stomatologicz »Dodano - 14.05.2019

Jednym z najważniejszych elementów ładnego, estetycznego wyglądu jest piękny, biały, równy uśmiech. Każdy mieszkaniec województwa małopolskiego (i nie tylko) chcący zadbać o swoje zęby, powinien skorzystać z usług gabinetu stomatologiczno-protetycznego ArtDent, mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Opolskiej 37. Denty... zobacz szczegóły wpisu »

Detoks alkoholowy - Wrocław, Lódź, Szczecin - Nasz Gabinet

Detoks alkoholowy - Wrocław, »Dodano - 23.04.2019

Jedną ze skutecznych metod walki z uzależnieniem od alkoholu są wymuszające abstynencję wszywki. Zawarta w nich substancja wchodzi w reakcję z alkoholem i natychmiast wywołuje objawy przypominające kaca. W związku z tym skutecznie zniechęca do spożywania alkoholu i pomaga w całkowitym zerwaniu z nałogiem. Po pewnym cza... zobacz szczegóły wpisu »

DERMAPULS

DERMAPULS »Dodano - 19.04.2019

Kaniowscy Dermapuls Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej przyjmuje pacjentów w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu: na ulicy Baryckiej 1/3 od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do godziny 20:00, na placu Teatralnym 1/18, w wybrane dni od godziny 12:00. W Centrum pracują lekarze posiadający duże doświadczenie i wi... zobacz szczegóły wpisu »