Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Da Vinci's Fox Tattoo Studio tatuażu we Wrocławiu

Da Vinci's Fox Tattoo Studio »Dodano - 08.05.2023

Adres: Żeromskiego 28, 50-321 WrocławDa Vinci's Fox Tattoo to znane i nowoczesne studio tatuażu, które mieści się we Wrocławiu. To idealne miejsce dla miłośników sztuki tatuażu, którzy chcą rozpocząć swoją artystyczną podróż w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu. Studio oferuje szeroką gamę usług tatuażowych, obejmuj... zobacz szczegóły wpisu »

Diagnoza Integracji Sensorycznej Warszawa

Diagnoza Integracji Sensorycz »Dodano - 12.05.2023

Nie zawsze rozwój zmysłów u dzieci przebiega w sposób prawidłowy. Niekiedy doznania zmysłowe są odbierane przez dzieci zbyt słabo lub zbyt intensywnie. Efektem będą niepożądane zachowania dziecka. Dlatego też bardzo ważne jest aby dziecku pomóc w organizacji odbierania i przetwarzania wrażeń zmysłowych. Niezbędna do te... zobacz szczegóły wpisu »

Ortopeda Ostrzeszów - Andrzej Bargiel

Ortopeda Ostrzeszów - Andrzej »Dodano - 06.05.2023

W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się gabinet ortopedyczny prowadzony przez lek. Andrzeja Bargiela, uznawanego za jednego z najlepszych ortopedów w regionie. Dr Bargiel, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach. Specjalizuje się w... zobacz szczegóły wpisu »

Tani przeszczep włosów

Tani przeszczep włosów »Dodano - 04.05.2023

Jesteśmy rozwijającą się firmą oferującą nowatorskie rozwiązania w zakresie przeszczepu włosów. Zabieg polega na pobraniu włosów z obszarów gęstych, takich jak na przykład tył głowy i przesadzeniu ich na miejsca, gdzie włosy są rzadsze lub wypadły całkowicie. W zależności od typu włosów proces gojenia oraz ponownego od... zobacz szczegóły wpisu »

UdarRehab - Rehabilitacja po udarze

UdarRehab - Rehabilitacja po »Dodano - 04.05.2023

Skuteczna rehabilitacja dłoni po udarze mózgu.Efektywna rehabilitacja dłoni po udarze mózgu jest możliwa, kiedy w firmie UdarRehab kupi się nowoczesną rękawicę MUSICGLOVE wraz z tabletem. Klienci prywatni mogą liczyć na uzyskanie dotacji albo dogodną formę płacenia. Nie jest poddawane w wątpliwość, iż rehabilitacja ręk... zobacz szczegóły wpisu »

Tytuły Przeszczep włosów Warszawa. Zakola, łysienie

Tytuły Przeszczep włosów Wars »Dodano - 27.04.2023

Jeśli nie lubisz swojego wyglądu z powodu przerzedzenia włosów, zakoli albo łysiny, sprawdź ofertę kliniki Bezpieczny Przeszczep, specjalizującej się w transplantacjach włosów. Innowacyjna metoda - przeszczep włosów FUE to możliwość chirurgicznego odbudowania pełnej fryzury, bez blizn, szwów i długotrwałej rekonwalesce... zobacz szczegóły wpisu »

Przeszczep brody, zarostu

Przeszczep brody, zarostu »Dodano - 27.04.2023

Jesteśmy profesjonalną kliniką, Zajmującą się od lat przeszczepem włosów. Posiadamy doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz sprzęt, który daje nam możliwość przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów. Nie musisz już korzystać z ofert zagranicznych klinik! Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie czeka... zobacz szczegóły wpisu »

Przychodnia Eskulap w Kłodzku

Przychodnia Eskulap w Kłodzku »Dodano - 25.04.2023

Przychodnia lekarska Eskulap w Kłodzku działa od 2001 roku. W tym czasie rozwinęła swoją ofertę i dziś zapewnia wysokiej jakości usługi medyczne. Za naszym sukcesem stoi niewątpliwie nasza wykwalifikowana kadra lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów – kardiologii, chirurgii, laryngologii,, diabetologii, reumatol... zobacz szczegóły wpisu »

ALAB laboratoria

ALAB laboratoria »Dodano - 18.04.2023

Jesteś aktywny fizycznie i dużo trenujesz? Powinieneś zatroszczyć się o swoje zdrowie i samopoczucie. Dzięki badaniom profilaktycznym dowiesz się w jakim stanie jest Twój organizm. Częste treningi są dla człowieka obciążające, dlatego koniecznością jest stosowanie odpowiednio dobranych witamin i suplementów. Przed rozp... zobacz szczegóły wpisu »

Przystań Tu - Ośrodek Psychoterapii Warszawa Centrum

Przystań Tu - Ośrodek Psychot »Dodano - 17.04.2023

Warszawski Ośrodek Psychoterapii Przystań Tu to gabinety psychoterapeutyczne urządzone z troską o każdego i dla każdego. Dla wygody pacjentów wszyscy terapeuci prowadzą również psychoterapię online. Oferowane przez nich usługi to między innymi: psychoterapia dla par, młodzieży, dorosłych i terapia uzależnień. Więcej zn... zobacz szczegóły wpisu »

PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii

PrecisDENT Centrum Implantolo »Dodano - 15.04.2023

W PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii w Jaśle oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w dziedzinie implantologii i stomatologii mikroskopowej, którzy korzystają z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, aby zapewnić pacje... zobacz szczegóły wpisu »