Centrum medecyny w Chorzowie

W Chorzowie mieści się prywatna placówka Centrum Medycyny i Stomatologii Medica, która proponuje usługi medyczne dla dorosłych i dzieci. Przychodnia jest nowoczesna, bardzo dobrze wyposażona, a właściwe podejście personelu i indywidualne traktowanie pacjenta czyni, że każdy czuje się tu swobodnie i bezpiecznie. W Centrum Stomatologii w Chorzowie zatrudnieni są najwyższej klasy specjaliści z różnych dziedzin medycyny, którzy posiadają do użytkowania sprzęt najnowszej generacji, co przyczynia się do błyskawicznej i trafnej diagnostyki schorzeń. Pacjenci mają do dyspozycji w jednym miejscu dużo różnych poradni specjalistycznych między innymi: kardiologiczna dla dzieci, ortodoncja oraz szereg innych. W przychodni jest możliwość zarejestrować się do właściwego lekarza telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na witrynie www gzmedica.pl. Ponadto na stronie gzmedica.pl znajduje jest wyczerpujący opis wykonywanych zabiegów.

  • Tytuł wpisu: Centrum medecyny w Chorzowie
  • Adres witryny: https://gzmedica.pl
  • Data dodania: 17.04.2020 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Olejek rycynowy

Olejek rycynowy »Dodano - 15.06.2013

Olejek rycynowy ma niesłychanie szerokie zastosowanie w sprawach kosmetycznych. Ma należyty wpływ na włosy - zwykle wykonuje się z niego maseczki na włosy, rzęsy oraz brwi. Olejek rycynowy powoduje, że czupryna idealnie się rozczesuje, jest lśniąca oraz mocna. Posiada też właściwości nawilżające oraz lekko przyciemniaj... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie Publiczne

Zdrowie Publiczne »Dodano - 21.03.2014

W dzisiejszych czasach wiedza jest kluczem do sukcesu dlatego powiększajmy naszą wiedzę medyczną. Przenigdy nie wiemy kiedy będziemy potrzebowali zaczerpnąć porady specjalisty, czytaj lekarza, warto więc wiedzieć co może nas czekać przy określonych objawach. Pomocna może tu być witryna www. zdrowie-publiczne. com. pl. ... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny gabinet Tomasza Woźniaka

Prywatny gabinet Tomasza Woźn »Dodano - 24.07.2014

Jeśli chcesz iść do odpowiedniego psychiatry, to z pewnością może Cię zafascynować Tomasz Woźniak, ponieważ tutaj ważną sprawą jest nie tylko właściwe wykształcenie, lecz przede wszystkim bardzo dobre podejście do każdego pacjenta. Dlatego też można się tym mocniej zainteresować, a być może sami zapiszemy się na wizytę... zobacz szczegóły wpisu »

Sensoryczna integracja

Sensoryczna integracja »Dodano - 25.03.2015

Proponujemy skorzystanie z fachowego portalu należącego do firmy Paideia, gdzie są doskonałe informacje na temat prowadzonych szkoleń w zakresie specjalistycznej pomocy młodzieży z problemami rozwojowymi i trudnościami podczas nauki. Nasze szkolenia cechuje zawodowstwo, idealna formuła dostosowana do zakresu problemów ... zobacz szczegóły wpisu »

Manicure

Manicure »Dodano - 23.11.2015

MARIPOSA Institute & Spa to bardzo nowoczesny gabinet dbający o urodę, który znajduje się w Bydgoszczy. Nasz punkt zaopatrzony jest w wysoce nowoczesne i profesjonalne urządzenia, które konieczne są do wykonywania nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. Proponujemy wszechstronne usługi kosmetyczne dla klientek miedzy ... zobacz szczegóły wpisu »

Ronnefeldt-sklep.pl - zestaw herbat w skrzynce

Ronnefeldt-sklep.pl - zestaw »Dodano - 05.09.2017

Lubisz herbatę? Jeżeli tak to na 100% nasz sklep z herbatami online będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Mamy bardzo bogatą ofertę w której znajdują się między innymi herbaty zielone, czarne jak i sporo innego rodzaju. Dbamy o możliwie jak najszybszą wysyłkę, pełne wsparcie osób u nas pracujących jak i indywidualne pod... zobacz szczegóły wpisu »

Domy Seniora

Domy Seniora »Dodano - 08.04.2023

Pomiędzy artretyzmem, osłabionym wzrokiem i sporadycznym zapominaniem, gotowanie posiłków może być trudnym, a czasem niebezpiecznym obowiązkiem dla seniorów. Wyzwaniem jest również zapewnienie wystarczającej ilości pożywienia, dlatego też placówki takie jak dom opieki zapewniają posiłki i przekąski przez cały dzień, a ... zobacz szczegóły wpisu »

Badania przed ciążą - ogen.pl

Badania przed ciążą - ogen.pl »Dodano - 28.04.2024

Witamina D3 jest niezbędna dla wielu funkcji w organizmie, w tym dla zdrowia kości i układu immunologicznego. W Ogen przeprowadzamy szczegółowe badania poziomu witaminy D3, które pomagają zidentyfikować jej niedobory i ustalić, czy mogą one wpływać na różne aspekty zdrowia, takie jak odporność czy ryzyko rozwoju chorób... zobacz szczegóły wpisu »