Centrum Zdrowia Medikool Skoczów

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Zdrowia Medikool w Skoczowie, gdzie znajdziesz takich specjalistów jak stomatolog, kardiolog, okulista czy rehabilitacja skoczów. Dzięki zaangażowaniu naszego personelu medycznego oraz administracyjnego odzyskasz zdrowie i dobre samopoczucie. Skorzystaj z naszego nowoczesnego laboratorium medycznego i wykonaj wszelkie niezbędne badania, jak również z naszej bezpiecznej pracowni radiologicznej. Dzięki aktualnemu kontraktowi z Narodowym Funduszem Zdrowia większość naszych usług świadczymy całkowicie bezpłatnie. Zachęcamy również do wyboru naszego lekarza rodzinnego, który zadba o Twoje zdrowie w pierwszej kolejności. Stań się posiadaczem karty Klubu Zdrowia Medikool i korzystaj z profitów przysługujących jej posiadaczom. Zapraszamy!

  • Tytuł wpisu: Centrum Zdrowia Medikool Skoczów
  • Adres witryny: www.medikool.pl
  • Data dodania: 18.01.2012 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.8/10 (10 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Osteoporoza gdańsk

Osteoporoza gdańsk »Dodano - 10.01.2013

Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy już od wielu lat poważa się uznaniem i szacunkiem ze strony naszego społeczeństwa. Powiązane jest to z tym, iż misją centrum jest walka z osteoporozą oraz pomoc pacjentom dotkniętym i zagrożonym tą chorobą. Trzeba również podkreślić, iż Centrum to zarówno gabinet densytometryc... zobacz szczegóły wpisu »

Dowiedz się gdzie przyjmują najlepsi dentyści!

Dowiedz się gdzie przyjmują n »Dodano - 23.04.2014

Dowiedz się gdzie Twoje zęby będą leczone na na prawdę wysokim poziomie! Jeśli zależy Ci na zdrowych, pięknych zębach, które posłużą przez lata - oddaj je w ręce specjalistów! Dentyści w Centrum Stomatologii Den Med korzystając z najwyższej jakości narzędzi i materiałów sprawią, że Twoje uzębienie znowu będzie w dobrym... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia psychologiczna Warszawa

Poradnia psychologiczna Warsz »Dodano - 02.12.2014

Poradnia Odnowa to profesjonalna poradnia znajdująca się w Łodzi. Jest to miejsce, w którym pacjenci znajdą odpowiednią opiekę pod okiem doświadczonych profesjonalistów z różnorakich dziedzin. Poradnia oferuje m.in. radę psychologiczna Wrocław, zarówno dla dorosłych, ale też dla dzieci. W Odnowie odbywają się terapie p... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Ostrowiec

Dentysta Ostrowiec »Dodano - 21.01.2016

Nasza klinika dentystyczna w Ostrowcu to o wiele więcej niż jedynie uzdrawianie zębów . Naszym zadaniem jest troska o Wasz zdrowy i piękny uśmiech każdego dnia . Grono profesjonalistów z wielu specjalizacji dentystycznych zatroszczy się o bezbolesne i miłe zabiegi, a także o konieczną prewencję związaną z kondycją jamy... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepszy urolog Gliwice

Najlepszy urolog Gliwice »Dodano - 19.05.2019

Przychodnia Vita Med to przyjazna przychodnia, gdzie zawsze znajdziecie fachową i troskliwą opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują lekarzy specjalistów dbających o ich zdrowie. Dla nas każdy pacjent jest istotny, w następstwie tego mocno angażujemy się w prawidłowo postawioną diagnostykę a oprócz ... zobacz szczegóły wpisu »

Szpital prywatny Kraków - scmkrakow.pl

Szpital prywatny Kraków - scm »Dodano - 10.02.2021

Prywatny szpital Kraków SCM Clinic to placówka medyczna, która oferuje leczenie oraz opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Plan leczenia w prywatnej klinice Kraków dopasowany jest indywidualnie do każdego pacjenta oraz jego przypadku. Zdrowie ma się tylko jedno, więc powierz je w zaufane ręce zespołu specja... zobacz szczegóły wpisu »

Neurolog warszawa - synapsa.waw.pl

Neurolog warszawa - synapsa.w »Dodano - 11.11.2022

Synapsa Warszawa to ośrodek leczniczy zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń neurologicznych i psychiatrycznych z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych metod. Ośrodek zatrudnia wybitnych specjalistów od neurologii, neurochirurgii oraz endokrynologów, zapewniając kompleksowe leczenie i pro... zobacz szczegóły wpisu »